Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

Voucher na kanały sportowe lub filmowe Canal+ o wartości 300 zł od PKO BP za założenie Konta za Zero

Voucher na kanały sportowe lub filmowe Canal+ o wartości 300 zł od PKO BP za założenie Konta za Zero

Z najnowszej akcji PKO BP, promującej Konto za Zero, powinni się ucieszyć przede wszystkim kibice lub miłośnicy filmów. Za otwarcie wspomnianego rachunku z Oficjalną Kartą Ekstraklasy i dosłownie kilka transakcji debetówką lub Blikiem można otrzymać voucher gwarantujący półroczny dostęp do kanałów sportowych lub filmowych na Canal+ OTT (telewizji przez Internet).

Zgarnięcie nagrody nie unieważnia innych ofert specjalnych na platformie, np. darmowego pierwszego miesiąca korzystania – zatem łącznie mógłbyś oglądać propozycje Canal+ przez 7 miesięcy.

Warunki stawiane w promocji są bardzo proste, ale nie należy odwlekać ich wypełnienia; bank przygotował zaledwie 700 voucherów. Natomiast formalnie akcja „Kibicujmy z PKO Kontem za Zero” ma potrwać do 31 maja 2021 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, które w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 31 marca 2021 r. nie były właścicielami ani współwłaścicielami konta osobistego w PKO BP lub Inteligo.

Jak zdobyć voucher o wartości 300 zł?

Przed Tobą zaledwie parę zadań. Oto one:

Krok 1
Krok 1

Najdalej do 31 maja 2021 r. złóż wniosek o Konto za Zero wraz z kartą debetową wybranego klubu Ekstraklasy na stronie internetowej banku i podpisz umowę o rachunek.

Pamiętaj, że przyznanie nagród w tej promocji opiera się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Krok 2
Krok 2

W okresie promocji wyraź zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym i handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Nie odwołuj jej przynajmniej do momentu wydania nagrody.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 60 dni od podpisania umowy o Konto za Zero wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę (w tym płatności zbliżeniowych) lub min. 5 płatności Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Voucher o wartości 300 zł na Canal+ OTT otrzymasz w wiadomości SMS na Twój numer telefonu najdalej do miesiąca od momentu, gdy spełnisz warunki akcji.

Ważne: w okresie promocji nie możesz odstąpić od umowy o prowadzenie ROR w ciągu 14 dni od jej zawarcia – w przeciwnym wypadku stracisz prawo do nagrody.

Voucher możesz aktywować do 30 czerwca 2021 r. (czyli najpóźniej do końca tego dnia musisz rozpocząć korzystanie z 6-miesięcznego dostępu). Nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

O czym warto wiedzieć?

Wyjaśnijmy jeszcze kilka kwestii związanych z promocją. Wymagane transakcje bezgotówkowe kartą możesz zrealizować na dowolną kwotę zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie.

Natomiast jeśli chodzi o transakcje Blikiem, bank nie będzie honorował wpłat i wypłat z bankomatów oraz przelewów na telefon.

Aby spełnić warunki akcji, musisz wybrać kartę z wizerunkiem klubu z Ekstraklasy – jej wydanie jest płatne i kosztuje 14,90 zł. Nie ma przy tym znaczenia, czy wybierasz kanały sportowe, czy filmowe. Pamiętaj, że korzystając z karty, wspierasz swój ulubiony klub, bo bank przekazuje na jego rzecz dotacje.

Kilka informacji o Koncie za Zero

Rachunek objęty promocją to sztandarowy ROR PKO BP. Prowadzenie konta jest darmowe, natomiast powinieneś się liczyć z opłatami za korzystanie z karty debetowej i wypłatę z bankomatów obcych:

Warto też wiedzieć, co jeszcze PKO BP oferuje swoim klientom.

Canal+ w Internecie przez pół roku za darmo

PKO BP w ostatnich miesiącach bardzo aktywnie promuje swoje rachunki, a nagrody, choć nie są „żywą gotówką”, są całkiem atrakcyjne. Jeśli lubisz oglądać sport lub filmy, to półroczny dostęp do kanałów tematycznych z pewnością Cię ucieszy. Zwłaszcza że jego wartość to aż 300 zł.

Na plus akcji trzeba też zaliczyć jej wyjątkowo proste warunki (założenie konta z kartą Ekstraklasy i tylko 5 transakcji debetówką / Blikiem). Pamiętaj jednak, że karta z wizerunkiem Ekstraklasy to wydatek niemal 15 zł „na dzień dobry” 😉.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Kibicujmy z PKO Kontem za Zero”

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.