Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Voucher na kanały sportowe lub filmowe Canal+ o wartości 300 zł za Konto za Zero w PKO BP

Justyna Kalicińska
Justyna Kalicińska

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

Voucher na kanały sportowe lub filmowe Canal+ o wartości 300 zł za Konto za Zero w PKO BP
Źródło: strona PKO BP
PKO BP - Konto za Zero CANAL+

Z najnowszej akcji PKO BP, promującej Konto za Zero, powinni się ucieszyć przede wszystkim kibice lub miłośnicy filmów. Za otwarcie wspomnianego rachunku z Oficjalną Kartą Ekstraklasy i dosłownie kilka transakcji debetówką można otrzymać voucher gwarantujący półroczny dostęp do kanałów sportowych lub firmowych na Canal+ OTT (telewizji przez Internet). Zgarnięcie nagrody nie unieważnia innych ofert specjalnych na platformie, np. darmowego pierwszego miesiąca korzystania – zatem łącznie mógłbyś oglądać propozycje Canal+ przez 7 miesięcy.

Warunki stawiane w promocji są bardzo proste, ale nie należy odwlekać ich wypełnienia; bank przygotował zaledwie 1000 voucherów, a co gorsza, ich uzyskanie zależne jest od tego, kto pierwszy spełni wszystkie wymogi regulaminu (choć bank zastrzega, że może zwiększyć pulę w razie jej wyczerpania). Natomiast formalnie akcja „Kibicuj z PKO Kontem za Zero” ma potrwać do 30 listopada 2020 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich, które w okresie od 1 stycznia 2019 r. aż do momentu przystąpienia do akcji nie były właścicielami ani współwłaścicielami konta osobistego w PKO BP lub Inteligo.

Jak zdobyć voucher o wartości 300 zł?

Przed Tobą zaledwie parę zadań. Oto one:

Krok 1
Krok 1

Najdalej do 30 listopada 2020 r. złóż wniosek o Konto za Zero wraz z kartą debetową wybranego klubu Ekstraklasy na stronie internetowej banku i podpisz umowę o rachunek.

Pamiętaj, że przyznanie nagród w tej promocji opiera się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Krok 2
Krok 2

W okresie promocji wyraź zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym i handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Nie odwołuj jej przynajmniej do momenty wydania nagrody.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od otwarcia Konta za Zero wykonaj 3 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

Voucher o wartości 300 zł na Canal+ OTT otrzymasz w wiadomości SMS na Twój numer telefonu najdalej do miesiąca od momentu, gdy spełnisz warunki akcji.

Ważne: w okresie promocji nie możesz odstąpić od umowy o prowadzenie ROR w ciągu 14 od jej zawarcia – w przeciwnym wypadku stracisz prawo do nagrody.

Voucher możesz zrealizować do 30 czerwca 2021 r. Nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

O czym warto wiedzieć?

Wyjaśnijmy jeszcze kilka kwestii związanych z promocją. Wymagane transakcje bezgotówkowe kartą możesz zrealizować na dowolną kwotę zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie.

Aby spełnić warunki akcji, musisz wybrać kartę z wizerunkiem klubu z Ekstraklasy – a jej wydanie jest płatne i kosztuje 14,90 zł. Nie ma przy tym znaczenia, czy wybierasz kanały sportowe, czy filmowe. Pamiętaj, że korzystając z karty, wspierasz swój ulubiony klub, bo bank przekazuje na jego rzecz dotacje. Galeria kart PKO BP dostępna jest tutaj

Kilka informacji o Koncie za Zero

Rachunek objęty promocją to sztandarowy ROR PKO BP. Prowadzenie konta jest darmowe, natomiast powinieneś się liczyć z opłatami za korzystanie z karty debetowej i wypłatę z bankomatów obcych:

Canal+ w Internecie przez pół roku za darmo

PKO BP w ostatnich tygodniach bardzo aktywnie promuje swoje rachunki, a nagrody, choć nie są „żywą gotówką”, są całkiem atrakcyjne. Jeśli lubisz oglądać sport lub filmy, to półroczny dostęp do kanałów tematycznych z pewnością Cię ucieszy. Zwłaszcza że jego wartość to aż 300 zł.

Na plus akcji trzeba też zaliczyć jej wyjątkowo proste warunki (założenie konta z kartą Ekstraklasy i tylko 3 transakcje debetówką). Pamiętaj jednak, że karta z wizerunkiem Ekstraklasy to wydatek niemal 15 zł „na dzień dobry”, a zdobycie nagrody nie jest pewne na 100%. Jeśli lubisz takie wyzwania, ruszaj po nagrodę 😉.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Kibicuj z PKO Kontem za Zero"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.

Więcej o PKO BP