Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Vivus

Vivus

Vivus to popularna marka, której właścicielem jest spółka Vivus Finance wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod numerem KRS 0000418977. Pożyczkodawca należy do grupy kapitałowej 4finance Group działającej w kilkunastu krajach na świecie. Firma działa w Polsce od 2012 roku i jest jednym z liderów na rynku pożyczkowym. 

Vivus

Vivus funkcjonuje na polskim rynku pozabankowym od 2012 roku. Firma oferuje pożyczki krótkoterminowe z 30 lub 61-dniowym okresem spłaty. Maksymalna kwota dostępna dla nowych klientów wynosi 3000 zł, natomiast dla osób, które po raz kolejny korzystają z usług pożyczkodawcy - 7500 zł. 

Dla nowych klientów firma przygotowała ofertę darmowej chwilówki bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. 

Vivus od początku swojej działalności jest laureatem wielu prestiżowych nagród w zakresie obsługi klienta. Pożyczkodawca został nagrodzony m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi, statuetką Najlepszy Partner w Biznesie oraz Złotym Laurem Klienta. 

Firma cieszy się ogromną popularnością wśród pożyczkobiorców - w serwisie vivus.pl zarejestrowało się już ponad dwa miliony klientów. 

Konta bankowe: Vivus