Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

40 zł premii za jedną jedyną płatność metodą Visa Mobile

40 zł premii za jedną jedyną płatność metodą Visa Mobile
Źródło: najlepszekonto.pl

Oczywiście można mnożyć argumenty dotyczące zalet danej metody płatności, np. że jest wygodna, bezpieczna i szybka, ale od dawna wiadomo, że najbardziej przekonujące są zachęty finansowe. Stąd pojawieniu się Visa Mobile towarzyszy promocja przygotowana przez spółkę Unique One. Spójrzmy, ile można zyskać, poznając tę formę płacenia za zakupy internetowe, w której nie trzeba podawać numeru karty płatniczej, a wystarczy wpisać swój numer telefonu.

Promocja dla klientów banków oferujących Visa Mobile

Akcja  "Visa Mobile Cashback" trwa do 30 września 2022 r. lub do wyczerpania liczącej 49 780 zł puli nagród, każda o wartości 40 zł.

W promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkałe na terytorium Polski, które posiadają kartę Visa wydaną przez bank, który wdrożył już tę metodę płatności. W chwili startu promocji są to:

  • Grupa BPS,
  • ING Bank Śląski,
  • Nest Bank,
  • Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa wraz z Spółdzielczymi Kasami Oszczędnościowo-Kredytowymi,
  • Krakowski Bank Spółdzielczy,

ale Visa zapowiada, że wkrótce w ten sposób będą mogli płacić klienci wielu innych banków.

Zrób zakupy za 10 zł, odbierz 40 zł

Zasady akcji są bardzo proste. Sprowadzają się do wykonania tylko jednej transakcji. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) przystąp do promocji na jej stronie internetowej, podając numer karty płatniczej Visa wydanej przez bank, który wdrożył Visa Mobile, potwierdzając pełnoletniość i zapoznanie się z regulaminem akcji.

Krok 2
Krok 2

Także do 30 września 2022 r. choć raz skorzystaj z Visa Mobile w sklepie internetowym, płacąc kartą, którą zgłosiłeś do promocji, za zakupy o wartości min. 10 zł.

Nagroda
Nagroda

Należną Ci nagrodę otrzymasz do 31 października 2022 r. na rachunek karty Visa, którą zarejestrowałeś w promocji.

Gdzie i jak zapłacić Visa Mobile?

Lista sklepów internetowych, w których aktualnie można płacić za pośrednictwem Visa Mobile, znajduje się na stronie internetowej promocji.

Dla klientów ING Banku Śląskiego i Nest Banku nowa metoda płatności dostępna jest w aplikacji danego banku. Dla kart wydanych przez Bank BPS, banki spółdzielcze zrzeszone z Bankiem BPS, SKOK-i oraz Krakowski Bank Spółdzielczy płatność możliwa jest bezpośrednio w aplikacji Visa Mobile, którą należy pobrać ze sklepu Google Play lub App Store.

Dodatkowe informacje

W regulaminie zapisano, że z daną kartą Visa możesz otrzymać tylko jedną nagrodę. Jeśli masz więcej kart tej organizacji płatniczej mogących uczestniczyć w promocji i dla każdej z nich spełnisz wymagania akcji, to otrzymasz odpowiednio większą liczbę bonusów. Oczywiście pod warunkiem, że będą one jeszcze dostępne.

Warunkiem zgłoszenia kolejnych kart Visa jest podanie innych danych identyfikacyjnych (czyli adresu e-mail) w formularzu zgłoszenia i dokonanie wymaganej płatności.

Przetestuj Visa Mobile

W ostatnich latach Polacy udowodnili swoją otwartość na wszelkie nowinki technologiczne z dziedziny finansów. Zapewne to przesądziło, że bank działający w Polsce, konkretnie Nest Bank, był pierwszą instytucją na świecie, która zaoferowała klientom Visa Mobile. Prostota tej formy płatności sprawia, że z pewnością zyska ona szerokie grono zwolenników, które będzie rosło wraz z liczbą banków mających to rozwiązanie w swojej ofercie.

Co do samej promocji. Prosta, łatwa i przyjemna - inaczej nie da się chyba jej podsumować. I jeszcze atrakcyjna, nie tylko ze względu na wysokość jednostkowej premii, ale i możliwość zdobycia kilku bonusów.

Zapłaciłeś Visa Mobile? Chętnie poznamy Twoją opinię o tej formie płatności. Podziel się nią z innymi Czytelnikami, dodając komentarz pod tekstem.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Visa Mobile cashback"

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).