Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Uwolnij swój świat od oprocentowania – spłać długi dzięki karcie kredytowej Citi Simplicity z banku Citi Handlowy

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Uwolnij swój świat od oprocentowania – spłać długi dzięki karcie kredytowej Citi Simplicity z banku Citi Handlowy
Źródło: strona promocji
Citibank - Karta Citi Simplicity - RRSO 0%

Trudno jednoznacznie określić konkretną wartość bonusu w tej promocji. Wszystko zależy od indywidualnych warunków kredytu spłacanego przez potencjalnego uczestnika akcji przygotowanej przez bank Citi Handlowy. Do wartości materialnej nagrody (niezapłacone odsetki od obecnej pożyczki) trzeba też doliczyć zysk „psychologiczny” – uwolnienie się od ciężaru kredytu, który zaprząta myśli wielu osób.

Popatrzmy na szczegóły propozycji Citibanku, zobaczmy, jak możesz uwolnić swój świat od oprocentowania, otrzymując pieniądze bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, czyli z Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania (RRSO) 0%.

Kto może otrzymać pieniądze za darmo?

Promocja obowiązuje do 20 maja 2020 r. Mogą w niej uczestniczyć osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, o ile nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku po 1 stycznia 2018 r. Z udziału w akcji wykluczeni są obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz osoby ze statusem dewizowym nierezydenta.

Kolejne ograniczenie dotyczy osiąganych dochodów. Zgodnie z zasadami obowiązującymi w banku Citi Handlowy zatrudnieni na etacie muszą pracować u obecnego pracodawcy przynajmniej 3 miesiące i otrzymywać wynagrodzenie w wysokości minimum 1200 zł netto miesięcznie. W przypadku prowadzących działalność gospodarczą wymagania są bardziej rygorystyczne - przedsiębiorcy muszą udowodnić, że firma istnieje przynajmniej 2 lata, a osiągany dochód netto przekracza 2500 zł miesięcznie.

Co zrobić, by bank spłacił dług?

Może Cię to zaskoczy, ale darmową pożyczkę otrzymasz od Citibanku bez specjalnego wysiłku. Najważniejsze, by bank pozytywnie ocenił Twoją zdolność kredytową i przyznał Ci „kredytówkę”.

Krok 1
Krok 1

Do 20 maja 2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie internetowej, dołączając do niego dokumenty dochodowe wskazane w regulaminie oraz zdjęcie obu stron dokumentu tożsamości. Ważne, by w dniu, w którym będziesz przystępował do promocji, w Biurze Informacji Kredytowej widniała informacja, że posiadasz zadłużenie w innym banku.

Krok 2
Krok 2

Zawierając umowę o kartę kredytową, złóż dyspozycję pożyczki z jej limitu, czyli wypłaty środków w formie polecenia przelewu w ramach planu spłat ratalnych „Komfort”. Możesz otrzymać zupełnie za darmo (RRSO 0%) do 10 000 zł (nie więcej niż zadłużenie widniejące w BIK) z okresem spłaty 12 miesięcy.

Nagroda
Nagroda

W ciągu 2 dni roboczych od otwarcia karty bank przekaże na Twój rachunek pieniądze na spłatę długów w innym banku. Otrzymane środki oddasz do Citibanku, nie ponosząc jakichkolwiek kosztów - oprocentowanie planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%, prowizja za jego otwarcie - 0%, opłata operacyjna za obsługę - 0 zł miesięcznie przez cały okres (maksymalnie 12 miesięcy), na jaki został otwarty.

Drukuj

Zwróć na to uwagę

Warto wiedzieć, że regulamin akcji nie mówi nic o konieczności dokonywania transakcji „kredytówką” banku Citi Handlowy. Możliwe jest więc, że sięgniesz po kartę Citi Simplicity, skorzystasz z darmowej pożyczki w ramach limitu kredytowego, a po jej oddaniu (bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów) zrezygnujesz z karty.

Jak widzisz, w przypadku tej promocji nie dostajesz czegoś „ekstra”, co byłoby Twoim zyskiem. Tym razem bonusem jest brak „strat” – nie musisz wydawać pieniędzy na obsługę zadłużenia (odsetki, prowizja) w innym banku, gdyż otrzymane od Citibanku pieniądze pozwolą Ci spłacić zaciągniętą wcześniej pożyczkę.

Karta kredytowa Citi Simplicity – co warto o niej wiedzieć?

Wspomniana „kredytówka” Citibanku to unikat. Wydanie jej i korzystanie z niej jest bezwarunkowo darmowe. Na dodatek posiadaczom Citi Simplicity przysługują liczne bonusy, np. rabaty w wybranych restauracjach i w ramach programu Citi Specials.

Pieniądze zupełnie za darmo

Do niedawna otrzymanie pieniędzy od banku bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów wydawało się mało realne. Ostra konkurencja na rynku usług finansowych sprawiła, że pożyczki z RRSO 0% stały się codziennością. Co więcej, zdarzają się promocje, w których wzięcie pierwszej pożyczki jest nie tylko darmowe, ale oznacza też otrzymanie premii pieniężnej.

Citibank aż tak daleko nie idzie w swojej propozycji - po prostu oferuje uczestnikom promocji przekazanie za darmo pieniędzy na spłatę zobowiązań w innym banku. Dla uwiarygodnienia swojej oferty, na stronie internetowej promocji bank umieścił kalkulator kredytowy, dzięki któremu możesz przekonać się, że oddasz bankowi dokładnie tyle, ile otrzymasz.

Naszym zdaniem warto rozważyć ofertę Citi Handlowego, by za darmo uwolnić swój świat od oprocentowania.

Weź udział w promocji

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję. Od tamtego czasu bank systematycznie rozwijał swoje usługi, jak i sieć oddziałów. W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy).

Czytaj więcej