Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 500 zł w gotówce + 7,4% na lokacie za otwarcie konta Citigold w Citibanku.

RRSO 0%. Z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku spłacisz długi bez ponoszenia kosztów

RRSO 0%. Z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku spłacisz długi bez ponoszenia kosztów
Źródło: strona promocji

Osoby odpowiedzialne za promocję produktów Citibanku mają oryginalne pomysły. W przygotowywanych akcjach specjalnych oferują nie tylko gotówkę czy vouchery zakupowe, ale również smartfony, premie walutowe, a teraz po prostu pieniądze (maksymalnie 10 000 zł) na spłatę zadłużenia w innym banku. I to bez ponoszenia przez uczestnika promocji jakichkolwiek kosztów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi prawdziwe 0%.

Kto może spłacić długi bez kosztów?

Przyjrzyjmy się bliżej tej dość nietypowej propozycji. Do 5 listopada 2019 r. mogą z niej skorzystać osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

W promocji nie mogą brać udziału Ci, którzy po 1 stycznia 2017 r. posiadali główną kartę kredytową Citibanku, obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz osoby ze statusem dewizowym nierezydenta.

Jest też wymóg posiadania odpowiednich dochodów. W przypadku osób pracujących na etacie to minimum 1200 zł netto miesięcznie i zatrudnienie u obecnego pracodawcy nie krócej niż 3 miesiące. Osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą udowodnić, że firma istnieje przynajmniej 2 lata, a osiągany dochód netto to minimum 2500 zł miesięcznie.

Jak uwolnić swój świat od długu?

W bardzo prosty sposób!

Krok 1
Krok 1

Do 5 listopada 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity, dołączając do niego dokumenty dochodowe wskazane w załączniku do regulaminu oraz zdjęcie obu stron dokumentu tożsamości. Ważne, by w dniu wysłania wniosku w Biurze Informacji Kredytowej widniała informacja, że posiadasz zadłużenie w innym banku.

Krok 2
Krok 2

Przy zawieraniu umowy o kartę wydaj dyspozycję pożyczki z jej limitu, czyli wypłaty środków w formie polecenia przelewu w ramach planu spłaty ratalnych „Komfort”. Maksymalna kwota, jaką Citibank może Ci pożyczyć, to 10 000 zł, a okres spłaty – 12 miesięcy.

Nagroda
Nagroda

W ciągu 2 dni roboczych od otwarcia karty otrzymasz na jej rachunek lub wskazane przez Ciebie konto pieniądze na spłatę długów w innym banku. Przekazane Ci przez Citibank środki oddasz mu bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów - oprocentowanie planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%, prowizja za jego otwarcie - 0%, opłata operacyjna za obsługę - 0 zł miesięcznie przez cały okres (maksymalnie 12 miesięcy), na jaki został otwarty.

Citibank dokonał obliczeń dla reprezentatywnego przykładu. Zgodnie z nim spłata zadłużenia w wysokości 10 000 zł oznacza, że zapłacisz 12 rat po 833,33 zł każda, czyli oddasz sam kapitał bez odsetek.

Nagroda to brak kosztów

W tym przypadku nie dostaniesz bonusu „do ręki”. Nagrodą jest bowiem możliwość spłaty zadłużenia poza Citibankiem bez ponoszenia żadnych kosztów. Interesujące, choć nietypowe.

Karta kredytowa Citi Simplicity

„Kredytówka” Citibanku to ewenement na rynku. Korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Co więcej, można z nią zgarnąć różne bonusy, m.in. w programie poleceń. Zajrzyj do naszej analizy tej karty.

Niby niemożliwe, a jednak prawdziwe

Wydawać by się mogło, że pożyczenie przez bank pieniędzy zupełnie za darmo jest niemożliwe, ale opisywana akcja udowadnia, że jednak cuda się zdarzają. Citibank chce Ci dać maksymalnie 10 000 zł na rok, byś spłacił zadłużenie w innym banku. Nie weźmie za to od Ciebie ani złotówki tytułem oprocentowania, prowizji czy innych opłat.

Regulamin promocji nie stawia żadnych wymagań co do używania „kredytówki” Citibanku. Możesz ją wziąć, skorzystać z pieniędzy oferowanych przez bank, a po ich oddaniu zrezygnować z karty, jeśli uznasz, że nie jest dla Ciebie odpowiednia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Uwolnij swój świat z kartą kredytową Citi Simplicity - edycja 3"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.