Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 5 listopada 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Citi Handlowy lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 400 zł na Allegro z Bezpłatną Kartą Kredytową Citi Simplicity – Najlepszekonto.pl.

RRSO 0%. Z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku spłacisz długi bez ponoszenia kosztów

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

RRSO 0%. Z kartą kredytową Citi Simplicity Citibanku spłacisz długi bez ponoszenia kosztów
Źródło: strona promocji

Citibank uruchomił kolejną edycję promocji, w ramach której za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity oferuje maksymalnie 10 000 zł na uregulowanie zobowiązań jej posiadacza w innym banku. Natomiast dług zaciągnięty w Citibanku można spłacić bez żadnych dodatkowych kosztów. Prawda, że brzmi intrygująco…

Osoby odpowiedzialne za promocję produktów Citibanku mają oryginalne pomysły. W przygotowywanych akcjach specjalnych oferują nie tylko gotówkę czy vouchery zakupowe, ale również smartfony, premie walutowe, a teraz po prostu pieniądze (maksymalnie 10 000 zł) na spłatę zadłużenia w innym banku. I to bez ponoszenia przez uczestnika promocji jakichkolwiek kosztów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi prawdziwe 0%.

Kto może spłacić długi bez kosztów?

Przyjrzyjmy się bliżej tej dość nietypowej propozycji. Do 5 listopada 2019 r. mogą z niej skorzystać osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

W promocji nie mogą brać udziału Ci, którzy po 1 stycznia 2017 r. posiadali główną kartę kredytową Citibanku, obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz osoby ze statusem dewizowym nierezydenta.

Jest też wymóg posiadania odpowiednich dochodów. W przypadku osób pracujących na etacie to minimum 1200 zł netto miesięcznie i zatrudnienie u obecnego pracodawcy nie krócej niż 3 miesiące. Osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą udowodnić, że firma istnieje przynajmniej 2 lata, a osiągany dochód netto to minimum 2500 zł miesięcznie.

Jak uwolnić swój świat od długu?

W bardzo prosty sposób!

Citibank dokonał obliczeń dla reprezentatywnego przykładu. Zgodnie z nim spłata zadłużenia w wysokości 10 000 zł oznacza, że zapłacisz 12 rat po 833,33 zł każda, czyli oddasz sam kapitał bez odsetek.

Nagroda to brak kosztów

W tym przypadku nie dostaniesz bonusu „do ręki”. Nagrodą jest bowiem możliwość spłaty zadłużenia poza Citibankiem bez ponoszenia żadnych kosztów. Interesujące, choć nietypowe.

Karta kredytowa Citi Simplicity

„Kredytówka” Citibanku to ewenement na rynku. Korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi kosztami. Co więcej, można z nią zgarnąć różne bonusy, m.in. w programie poleceń. Zajrzyj do naszej analizy tej karty.

Niby niemożliwe, a jednak prawdziwe

Wydawać by się mogło, że pożyczenie przez bank pieniędzy zupełnie za darmo jest niemożliwe, ale opisywana akcja udowadnia, że jednak cuda się zdarzają. Citibank chce Ci dać maksymalnie 10 000 zł na rok, byś spłacił zadłużenie w innym banku. Nie weźmie za to od Ciebie ani złotówki tytułem oprocentowania, prowizji czy innych opłat.

Regulamin promocji nie stawia żadnych wymagań co do używania „kredytówki” Citibanku. Możesz ją wziąć, skorzystać z pieniędzy oferowanych przez bank, a po ich oddaniu zrezygnować z karty, jeśli uznasz, że nie jest dla Ciebie odpowiednia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Uwolnij swój świat z kartą kredytową Citi Simplicity - edycja 3"

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W 2001 r. połączył się z Citibankiem i odtąd funkcjonuje na rynku pod nazwą Citi Handlowy. Bank w swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność i indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w Citi można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Czytaj więcej

Komentarze