Skorzystaj z karty kredytowej Citi Simplicity z RRSO 0% i uwolnij swój świat od długu

Skorzystaj z karty kredytowej Citi Simplicity z RRSO 0% i uwolnij swój świat od długu Źródło obrazka: Strona internetowa Citibanku

W tej promocji nie zdobędziesz nagrody w formie premii, bonu lub moneybacku. Jeśli jednak zdecydujesz się na skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity, otrzymasz środki na spłatę zadłużenia w innym banku z RRSO na poziomie 0%. Tym samym będziesz mógł się pozbyć długu, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji

Ważna wiadomość - oferta obowiązuje do 21 maja 2019 r. Będziesz mógł z niej skorzystać, jeśli posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych i od 1 czerwca 2015 r. nie byłeś posiadaczem głównej karty kredytowej w Citi Handlowym. Musisz także posiadać zadłużenie poza Citibankiem, które będzie widoczne w Biurze Informacji Kredytowej w momencie wnioskowania o kartę kredytową.

Pamiętaj także, że aby móc otrzymać kartę kredytową Citibanku, będziesz musiał spełnić określone kryteria dochodowe i wiekowe. W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące. Natomiast osoby prowadzące działalność gospodarczą muszą udowodnić, że firma istnieje minimum 2 lata, a osiągany dochód netto to minimum 2 500 zł miesięcznie.

Dla formalności dodajmy również, że z najnowszej akcji wyłączone są osoby zawodowo związane z Citibankiem, obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz osoby ze statusem dewizowym nierezydenta.

Lista warunków

Jeżeli nie obejmują Cię wykluczenia i chcesz za darmo spłacić pożyczkę w innym banku, musisz dodatkowo spełnić następujące warunki:

 1. Wypełnij formularz na stronie banku, podając w nim swoje imię i nazwisko, adres e-mail, telefon i PESEL oraz zaakceptuj regulamin promocji.
 2. Przed zawarciem umowy o kartę Citi Simplicity dostarcz czytelny i aktualny dokument potwierdzający Twoje dochody, zgodny z listą wymaganych przez bank dokumentów dochodowych dla poszczególnych form uzyskiwania dochodów. Bank zastrzega, że jeśli uzna, iż dostarczone dokumenty nie są wystarczające do potwierdzenia Twojej zdolności kredytowej, może poprosić o dodatkowe oświadczenia. Wykaz dokumentów, które powinieneś dostarczyć, zależnie od Twojego źródła dochodów (np. umowa o pracę, działalność gospodarcza, emerytura/renta), znajdziesz w załączniku do regulaminu.
 3. Przy zawieraniu umowy o kartę kredytową Citi Simplicity złóż także dyspozycję wypłaty środków z limitu karty rozkładaną na raty w ramach planu spłat ratalnych Komfort. Wypłata powinna być w formie przelewu. Maksymalna kwota, jaką możesz rozłożyć na 12 miesięcy, to 10 000 zł.
 4. Podczas składania wniosku o kartę wyraź zgodę na przetwarzanie przez bank Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi Twojego wniosku o kartę kredytową, ale i w celu przesyłania Ci i prezentowania przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, także po zakończeniu umowy o kartę kredytową.

W jaki sposób możesz uwolnić się od zadłużenia?

Twoja droga do świata bez długu sprowadza się do wykonania 3 kroków:

Krok 1: Wypełnij formularz. Doradca Citibanku oddzwoni do Ciebie i pomoże wypełnić wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity.

Krok 2: Podczas rozmowy z doradcą podaj kwotę Twojego zadłużenia, które chcesz spłacić i numer konta, na które Citibank przeleje pieniądze.

Krok 3: W ciągu 2 dni roboczych od dnia otwarcia karty kredytowej środki z limitu karty zostaną przelane na wskazane przez Ciebie konto. Będziesz z nich mógł samodzielnie spłacić swoje zadłużenie w innych bankach.

Citibank dokonał obliczeń dla reprezentatywnego przykładu. Zgodnie z nimi spłata zadłużenia w wysokości 7 500 zł oznacza, że zapłacisz 12 rat po 625 zł każda (czyli de facto oddasz sam kapitał bez odsetek).

Nagroda to brak kosztów

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki, bank obejmie wspomniane polecenie przelewu preferencyjnymi warunkami. Oprocentowanie planu spłat ratalnych Komfort wyniesie 0%. Citibank nie pobierze też prowizji za otwarcie tegoż planu i jego miesięczną obsługę przez cały okres spłaty.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citibank nie pobiera opłaty rocznej za kartę kredytową Citi Simplicity, a także opłat za powiadomienia sms. Dzięki usłudze CitiAlerts zawsze wiesz, jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia, a korzystając z Google Pay, czyli karty w telefonie, możesz wygodnie płacić zbliżeniowo i online.

Kartę kredytową Citi Simplicity szczegółowo opisaliśmy w tym artykule.

Świat bez długu – brzmi nieźle

Trzeba przyznać, że najnowsza promocja Citibanku ma dość nietypowy charakter. Bank przygotował ofertę adresowaną wyłącznie do tych klientów, którzy chcą spłacić kredyt w innym banku, lecz nie mają na to środków. Jeżeli więc szukasz darmowej pożyczki konsolidującej, warto byś przyjrzał się bliżej tej propozycji. Weź przy tym pod uwagę fakt, że regulamin promocji nie mówi nic o okresie, przez który musisz używać karty. Po roku, po spłacie pożyczonych Ci przez Citibank pieniędzy, będziesz mógł z niej zrezygnować, gdybyś uznał, że nie jest dla Ciebie odpowiednia.

Z ostatniej chwili

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

 • 28.11.2018 17:08

  W czwartej edycji promocji iKonta Biznes w Alior Banku do zdoobycia jest nawet 1620 zł w gotówce oraz warta ponad 450 zł prenumerata Pulsu Biznesu.

 • 27.11.2018 15:51

  W promocji "Zgarnij prezent pod choinkę" Santander Bank Polska rozdaje nowym posiadaczom konta osobistego lub firmowego nawet 150 zł do wydania na Allegro,

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.