Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Upoluj 150 zł w gotówce i 100 zł do Zalando za otwarcie Konta 360° od Banku Millennium

Upoluj 150 zł w gotówce i 100 zł do Zalando za otwarcie Konta 360° od Banku Millennium
Źródło: strona promocji

W najnowszej akcji „Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360°” zorganizowanej przez Bank Millennium nagroda 250 zł podzielona jest na dwie części. Pierwszą z nich – 100 zł do Zalando – otrzymasz za samo założenie rachunku i wyrażenie niezbędnych zgód marketingowych. Drugą – 150 zł w gotówce – zgarniesz, jeśli wykażesz się aktywnością w korzystaniu z konta przez 4 miesiące – od grudnia 2020 r. do marca 2021 r. Warunki nie są specjalnie wygórowane: należy zapewnić wpływ, wykonywać transakcje bezgotówkowe oraz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.

Pamiętaj, że formalnie akcja trwa do 30 listopada 2020 r., ale jeżeli pula 2000 promocyjnych kont zostanie wyczerpana, to promocja zakończy się wcześniej.

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej?

Sprawdźmy, kto może wziąć udział w tej akcji. Jest ona skierowana do pełnoletnich klientów, którzy w dniu startu promocji (tj. 2 listopada 2020 r.) nie posiadali żadnego produktu Banku Millennium (wliczając w to kredyt, karty przedpłacone, poręczenia, pełnomocnictwa itd.) ani nie złożyli już o niego wniosku, ani nie mieli też prawa do składania dyspozycji odnośnie produktów banku (np. jako pełnomocnik, współwłaściciel, kurator itp.). Wyłączone są również osoby, które otwierały Konto 360° lub Konto 360° Student w innych promocjach.

I na koniec, jeżeli chcesz założyć konto przez fotoweryfikację, powinieneś być rezydentem posiadającym dowód osobisty i nadany nr PESEL. Pamiętaj, że po otwarciu konta tym kanałem i tak do 30 kwietnia 2021 r. musisz osobiście złożyć swój podpis oraz okazać dokument tożsamości w placówce banku – w przeciwnym razie nie otrzymasz nagrody.

Jak zdobyć obie premie?

Poniżej przedstawiamy kolejne kroki, jakie powinieneś wykonać, aby zdobyć 100 zł do Zalando oraz 150 zł premii gotówkowej:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową na stronie promocji i zawrzyj umowę o te produkty.

We wniosku wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz zaakceptuj regulamin promocji.

Nagroda
Nagroda

Kartę upominkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Zalando otrzymasz do 20 grudnia 2020 r. Bank przekaże ją w formie cyfrowego kodu w SMS-ie przesłanym na numer telefonu, który podasz we wniosku o rachunek.

Krok 2
Krok 2

W grudniu 2020 r. oraz styczniu, lutym i marcu 2021 r. (tzn. w każdym z tych miesięcy):

  • zapewnij wpływ zewnętrzny na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1000 zł,
  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem na dowolną kwotę.
Informacja
Informacja

UWAGA: Przynajmniej jedna z transakcji w całym okresie aktywności musi być wykonana zbliżeniowo telefonem.

Krok 3
Krok 3

Do 31 marca 2021 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

Krok 4
Krok 4

Jeśli założyłeś rachunek "na selfie", do 30 kwietnia 2021 r. odwiedź wybraną placówkę Banku Millennium i złóż wzór podpisu oraz okaż dokument tożsamości.

Nagroda
Nagroda

150 zł premii gotówkowej otrzymasz na Konto 360° do 30 kwietnia 2021 r. po spełnieniu wszystkich warunków aktywności.

Dodatkowe informacje

Chcąc zgarnąć premię, musisz zaznaczyć wszystkie zgody, które są zawarte we wniosku o otwarcie rachunku.

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona promocji

Warto wspomnieć, że wymagane 1000 zł comiesięcznego wpływu może stanowić sumę niższych wpłat. Istotne jest tylko, by były to wpływy zewnętrzne, tj. nie z Twoich kont prowadzonych w Banku Millenium. Najprościej spełnić ten warunek, wykonując co miesiąc przelew ze swojego konta w innym banku.

Kartą debetową i Blikiem możesz płacić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Kwota transakcji nie ma znaczenia.

Premię otrzymasz tylko wtedy, gdy przed jej przekazaniem nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o konto oraz nie odwołasz udzielonych zgód.

Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Konto 360° - jedna z lepszych ofert na rynku

Sztandarowe konto osobiste Banku Millennium od wielu lat plasuje się w czołówce naszego rankingu kont osobistych. Dzięki spełnieniu prostych warunków można całkowicie uniknąć opłat za jego prowadzenie, korzystanie z karty debetowej oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Warto zauważyć, że warunki dotyczące bezpłatności rachunku są jednocześnie warunkami promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Z kolei osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką rachunku:

Na Koncie 360° Student nie są wymagane comiesięczne wpływy na rachunek – pamiętaj jednak, że jest to warunek stawiany w promocji. Po zakończeniu akcji nie będziesz już musiał wpłacać na konto 1000 zł miesięcznie (dopóki nie osiągniesz 26 lat).

Przyzwoita premia za konto, atrakcyjna nagroda dla aktywnych

Bank Millennium co rusz przygotowuje ciekawe promocje. Opisywana akcja jest tego przykładem. Zauważ, że 100 zł do Zalando otrzymasz za sam fakt założenia Konta 360° i stanie się to już w grudniu. Jeśli taka premia Cię nie zadowala, to korzystaj aktywnie z rachunku do marca 2021 r., dzięki czemu dodatkowo zgarniesz 150 zł w gotówce. Zwracamy uwagę, że wymagane działania nie są skomplikowane.

Zapewnienie wpływu w wysokości co najmniej 1000 zł i wykonanie choćby jednej transakcji bezgotówkowej to zarazem warunki bezpłatności rachunku, więc jak wejdą Ci one w nawyk w trakcie promocji, to później o nich nie zapomnisz i nie narazisz się na opłaty.

Przemyśl tę propozycję. Naszym zdaniem warto z niej skorzystać, ale decyzja, jak zawsze, należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Upoluj 100 zł do Zalando i 150 zł premii z Kontem 360°"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.