Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

900 zł od Banku Millennium! 300 zł na Allegro za kartę kredytową + do 600 zł w ramach moneybacku

900 zł od Banku Millennium! 300 zł na Allegro za kartę kredytową + do 600 zł w ramach moneybacku
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje kart kredytowych to już wręcz tradycja w Banku Millennium. Warunki zwykle są podobne, zmieniają się tylko nagrody – w obecnej edycji można zgarnąć 300 zł na Allegro (a konkretnie 6 kart podarunkowych o wartości 50 zł każda). Tradycyjnie jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę” oraz limit promocyjnych wniosków – tym razem przewidziano ich 10 000.

Akcja dla nowych posiadaczy "kredytówek"

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego.

Promocja „Udane zakupy z kartą kredytową Millennium ” potrwa do 31 marca 2021 r. lub do wyczerpania wspomnianej już puli wniosków. Do udziału w niej zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2019 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Oba warunki dotyczą osób, które będą się starały o premię w postaci vouchera na Allegro; nie musisz się nimi martwić, jeśli zależy Ci tylko na zwolnieniu z comiesięcznych opłat za kartę.

Jak zdobyć 300 zł na Allegro?

Poziom trudności warunków zapisanych w regulaminie akcji oceniamy jako średni. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 300 zł.

Krok 1
Krok 1

Otwórz Konto 360°, jeśli jeszcze go nie posiadasz.

Krok 2
Krok 2

Do 31 marca 2021 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową / o kontakt w tej sprawie w bankowości internetowej (zakładka "Oferta" → "Nowa karta kredytowa") lub aplikacji mobilnej. Możesz ubiegać się o następujące „kredytówki”:

  • Millennium Mastercard Impresja (z minimalnym limitem kredytowym 3000 zł) lub
  • Millennium Mastercard Gold (z limitem co najmniej 5000 zł).
Informacja
Informacja

Najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefonicznie, w tym także od firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Nagroda
Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym miesiącu wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z sześciu kolejnych miesięcy po złożeniu wniosku o „kredytówkę".

Nagroda
Nagroda

Bank przekaże Ci e-kod do wykorzystania na Allegro o wartości 50 zł w wiadomości SMS najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki jego uzyskania. Możesz otrzymywać kody w każdym z kolejnych 6 miesięcy, zyskując w sumie 300 zł.

Dla uniknięcia niejasności wskażmy dokładnie miesiące aktywności w zależności od tego, kiedy złożyłeś wniosek o kartę kredytową. Jeśli zrobiłeś to w lutym 2021 r., to transakcje kartą musisz zrealizować w każdym z miesięcy od marca do sierpnia 2021 r. włącznie. W przypadku, gdy o "kredytówkę" zawnioskujesz w marcu 2021 r., to wymagane transakcje powinieneś wykonywać od kwietnia do września 2021 r.

Transakcje bezgotówkowe – zasady

Dobra wiadomość: niespełnienie warunku aktywności w jednym z miesięcy nie dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę za pozostałe miesiące.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

W chwili otrzymania e-kodu Twoja karta kredytowa musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Każdą z otrzymanych kart podarunkowych będziesz mógł wykorzystać na zakupy na Allegro w ciągu 11 miesięcy od dnia jej przyznania. Wiele przydatnych informacji na temat korzystania z voucherów znajdziesz w tekście: "Bony, vouchery, bony Allegro - atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karta kredytowa Impresja – co trzeba o niej wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówki” Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

Maksymalna wysokość zwrotów może wynieść 50 zł / mies., co daje potencjalny zysk na poziomie 600 zł w skali roku.

Warto zacząć od konta osobistego...

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, potrzebujesz sposobu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej. Szczególnie polecamy jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku, a mianowicie Konto 360°.

...a potem skorzystać z innych ofert

To jeszcze nie wszystko, co może Ci zaoferować Bank Millennium; trwają również inne promocje:

Niezła premia, ale wymagana aktywność przez pół roku

Bank Millennium podtrzymuje tradycję i kolejny raz proponuje premię za skorzystanie z karty kredytowej. Przy poprzedniej edycji cieszyliśmy się z wyższej nagrody i dobrze, że pozostała ona niezmieniona.

Tym razem do uzyskania 300 zł na Allegro wymagana jest jednak aktywność przez pół roku, a nie tylko przez 4 miesiące. Z drugiej strony, podzielenie premii na 50-złotowe karty podarunkowe sprawia, że niewywiązanie się z obowiązków w jednym z miesięcy nie pozbawia możliwości uzyskania bonusu za kolejny. Warto to docenić, gdyż w ostatniej edycji podobne zaniedbanie skutkowało definitywnym końcem marzeń o nagrodzie.

Jeśli jesteś aktywnym klientem i zamierzasz korzystać podczas zakupów głównie z "kredytówki", bez problemu spełnisz warunki aktywności zapisane w regulaminie. Po zakończeniu promocji będziesz musiał zdecydować, czy dalej używać karty (i zyskiwać moneyback z kartą Impresja), czy jednak z niej zrezygnować i poszukać innej oferty.

Czas na Twój ruch!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Udane zakupy z kartą kredytową Millennium"
  2. Regulamin programu "Moneyback dla kart Impresja"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.