Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł do IKEA za ubezpieczenie nieruchomości dla posiadaczy konta osobistego w mBanku

100 zł do IKEA za ubezpieczenie nieruchomości dla posiadaczy konta osobistego w mBanku

Od pewnego czasu banki wprowadziły do swojej oferty produkty ubezpieczeniowe i aby przekonać klientów do korzystania z nich w bankowości elektronicznej, organizują wiele akcji promocyjnych. Na ogół wiążą się one z uzyskaniem określonego rabatu lub możliwością skorzystania z wyższego pakietu ochrony w cenie niższego. Zdarzają się też promocje z nagrodami pieniężnymi lub bonami zakupowymi. Przykładem ostatniego z wymienionych bonusów jest akcja przygotowana przez UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń dla klientów mBanku.

Tylko dla posiadaczy konta osobistego

Promocja trwa do 22 czerwca 2023 r. Mogą w niej wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające konto osobiste w mBanku. Rachunek może być prowadzony jako wspólny.

Wykup ubezpieczenie, ciesz się zakupami

Wszystko, co musisz zrobić, to ubezpieczyć mieszkanie w odpowiedni sposób.

Krok 1
Krok 1

Do 22 czerwca 2023 r. na stronie mBanku lub w jego aplikacji mobilnej (po zalogowaniu podążaj „ścieżką” Produkty → Ubezpieczenia → Kup ubezpieczenie → Ubezpieczenie nieruchomości) złóż wniosek o ubezpieczenie nieruchomości w Wariancie All Risk (od wszystkich ryzyk) lub Wariancie Optymalnym i wykup polisę.

Informacja
Informacja

Podczas składania wniosku wpisz kod promocyjny WIOSNA23

Uwaga: wielkość liter ma znaczenie!

Nagroda
Nagroda

Jeśli nie odstąpisz od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni od jej zawarcia, to otrzymasz voucher o wartości 50 zł (po wykupieniu ubezpieczenia w Wariancie Optymalnym) lub 100 zł (po zawarciu polisy w Wariancie All Risk) do wykorzystania w sklepach sieci Ikea.

Otrzymasz go w wiadomości przesłanej na adres e-mail podany przy zawieraniu umowy ubezpieczenia w terminie zależnym od daty zawarcia ubezpieczenia. Jeśli nastąpi to do 21 maja 2023 r., voucher zostanie wysłany najpóźniej do 3 lipca 2023 r. Zawarcie polisy później sprawi, że bonus dostaniesz do 31 lipca 2023 r.

Dodatkowe informacje

Ubezpieczenie dostępne w mBanku oferuje firma Uniqa. Ochrona w Wariancie All Risk obejmuje szkody w domu lub mieszkaniu powstałe wskutek nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Ubezpieczenie działa, gdy zaleje Cię sąsiad, gałąź wybije szybę, okradną Ci piwnicę oraz w wielu innych przypadkach; zapewnia ochronę na wypadek wszelkich zdarzeń z wyjątkiem tych, które zostały wyłączone na podstawie zapisów w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Wybór wariantu Optymalnego i dobranie do niego dodatkowych elementów nie da tak szerokiego zakresu ochrony jak wersja od wszelkich ryzyk.

Składkę bank pobierze bezpośrednio z Twojego rachunku, musisz więc zapewnić odpowiednie środki.

Bezpieczniej i jeszcze ładniej

Propozycja mBanku to dobra okazja, by załatwić dwie sprawy za jednym zamachem – ubezpieczyć swoją nieruchomości i zdobyć pieniądze na jej upiększenie. Pamiętaj, że decydując się na zakup polisy ubezpieczeniowej, trzeba zwracać uwagę nie tylko na jej cenę, ale i zakres ochrony, przebieg procesu likwidacji szkody.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Ubezpieczenie nieruchomości"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.