Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Łatwe 250 zł za eKonto możliwości w mBanku.

100 zł do Media Expert za wykupienie ubezpieczenia samochodu w bankowości elektronicznej mBanku

100 zł do Media Expert za wykupienie ubezpieczenia samochodu w bankowości elektronicznej mBanku
Źródło: strona promocji

mBank nie tylko chwali się zaletami swojej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, ale dodatkowo proponuje bonusy, które mają zachęcić do skorzystania z tych narzędzi. Przykłady? Proszę bardzo: np. 15% rabatu na OC lub pakiet OC i AC, jeśli wykupisz te ubezpieczenia w bankowości elektronicznej. Decydując się na ich zakup w ramach trwającej do 14 kwietnia 2022 r. akcji promocyjnej, możesz zyskać 100 zł na zakupy w Media Expert.

A co ma zrobić osoba, która nie współpracuje z mBankiem? Założyć konto osobiste w jednej z trwających właśnie promocji i przy okazji zgarnąć premię gotówkową. Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Na kogo czekają bonusy?

W promocji „Ubezpieczenia samochodu dla klientów mBanku S.A.” mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające (także jako współposiadacz) rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN w mBanku.

Spełniając te warunki, po wykupieniu ubezpieczenia komunikacyjnego samochodu otrzymasz voucher o wartości 100 zł, który będziesz mógł wykorzystać na zakupy w Media Expert.

Jak zdobyć bonus?

Będzie to chyba najprościej zdobyta nagroda w Twoim życiu.

Krok 1
Krok 1

Do 14 kwietnia 2022 r.:

  • zaloguj się do serwisu transakcyjnego mBanku lub aplikacji mobilnej;
  • wpisz we wniosku o ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu kod STO

Za sam fakt, że zrobisz to internetowo, otrzymasz 15% rabatu.

Informacja
Informacja

Nie odstępuj od wykupionego ubezpieczenia przez 30 dni od chwili zawarcia polisy.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę w postaci vouchera o wartości 100 zł na zakupy w Media Expert otrzymasz w wiadomości w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej mBanku do 25 maja 2022 r.

Nie ma znaczenia, czy kupisz samo OC, czy też w pakiecie z AC.

W ramach promocji nie możesz odnowić na kolejny okres dotychczasowego ubezpieczenia wykupionego w firmie Uniqa, która jest ubezpieczycielem.

Premia nie podlega opodatkowaniu i będzie w całości do Twojej dyspozycji.

Ubezpieczenie samochodu możesz wykupić z nawet półrocznym wyprzedzeniem.

Oferta mBanku

Na wstępie obiecaliśmy przekazać informacje, które mogą zainteresować potencjalnych klientów mBanku. Otóż, aktualnie trwają promocje różnych produktów z jego oferty, w których można zdobyć atrakcyjne premie gotówkowe.

Potrzebujesz ubezpieczenia? Kup je w mBanku i zgarnij premię!

Nic tak nie cieszy jak możliwość zaoszczędzenia na wydatkach. Korzystając z oferty mBanku, zyskujesz podwójnie – po pierwsze, otrzymujesz 15% rabatu za zakup ubezpieczenia online, a po drugie, zgarniasz 100 zł do Media Expert. Szybko i niezawodnie.

Takie jest nasze zdanie, ale ostateczna decyzja jak zawsze należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji
  2. Regulamin programu zniżkowego

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.