Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zyskaj 100 zł na Allegro za ubezpieczenie samochodu w Banku Millennium

Zyskaj 100 zł na Allegro za ubezpieczenie samochodu w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Nie jest wielką sztuką pozyskać nowego klienta. Można zaoferować atrakcyjny bonus "na start" i przy prostych warunkach do spełnienia w ramach promocji znajdzie się wielu chętnych. Ale jak ich utrzymać? To już trudniejsze zadanie, trzeba próbować różnych sposobów, by klient nie miał ochoty bliżej przyglądać się propozycjom konkurencji.

Przedstawiamy akcję "Ubezpieczając więcej, zyskujesz podwójnie", która trwa do 28 lutego 2021 r. Ubezpieczycielem jest Grupa ERGO Hestia.

Warunki uczestnictwa

W tej akcji nie ma okresu karencji. Wystarczy, że

  • jesteś osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych,
  • masz w Banku Millennium rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub kartę kredytową,
  • posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej,

Największe ograniczenie dotyczy faktu, że w ramach promocji nie możesz odnowić ubezpieczenia wykupionego wcześniej w Banku Millennium.

Jeśli zaciekawiła Cię ta promocja, ale nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, to nawet lepiej, bo możesz zdobyć premię "na start" za otwarcie Konta 360°, a potem sięgnąć po inne bonusy.

Wystarczy wykupić ubezpieczenie

W tej akcji Twoja droga po nagrodę jest wyjątkowo krótka:

Krok 1
Krok 1

Do 1 lutego 2021 r. złóż wniosek o Konto 360°, by otworzyć sobie drogę do zdobycia premii "na start" oraz bonusów za kartę kredytową i wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego. Jeśli jesteś już klientem Banku Millennium, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Zaloguj się do Millenetu lub aplikacji mobilnej w okresie promocji, czyli do 28 lutego 2021 r. i sprawdź, czy masz wyrażone zgody marketingowe. Jeśli nie, musisz uzupełnić ten brak. Regulamin wymaga, byś do chwili otrzymania bonusu posiadał aktywne zgody na otrzymywanie z Banku Millennium i z firm z nim współpracujących informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon.

Krok 3
Krok 3

Do 28 lutego 2021r. złóż w Millenecie lub aplikacji mobilnej wniosek o wystawienie polisy ubezpieczenia Twojego pojazdu i wybierz formę płatności. Może to być składka jednorazowa z Twojego konta lub z rachunku karty kredytowej. Możliwe też jest wybranie wariantu ratalnego - w tym przypadku kolejne raty będą pobierane co miesiąc przez Bank Millennium z Twojego konta.

Nagroda
Nagroda

Bon do wykorzystania na Allegro opiewający na 50 zł (gdy wykupisz OC na kwotę min. 600 zł) lub 100 zł (decydując się na pakiet OC+AC) otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym upłynął termin na odstąpienie od umowy.

Bank prześle Ci nagrodę w wiadomości sms na numer telefonu figurujący w systemie transakcyjnym.

Dodatkowe informacje

Gdybyś odstąpił od umowy ubezpieczenia lub odwołał udzielone zgody marketingowe, to nie otrzymasz bonusu.

Możesz także wykupić pakiet Assistance, ubezpieczenie szyb oraz NNW.

Zdobyta przez Ciebie premia jest zwolniona z opodatkowania.

Konto i karta kredytowa Banku Millennium

Być może nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium i zaciekawiła Cię ta promocja. Przedstawiamy Ci kilka informacji na temat produktów Banku Millennium, które dadzą Ci dostęp do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Konto 360°

Co prawda bank pobiera opłaty za prowadzenie Konta 360° i wydanej do niego karty, ale można ich łatwo uniknąć.

Karta kredytowa

Bank Millennium posiada w swojej ofercie kilka kart kredytowych. My sugerujemy skupić się na "kredytówkach" Impresja i Alfa. Obie są wydawane bezpłatnie i oferują zwrot części wydatków w wybranych sklepach. Dodatkowo możesz często zyskać premię "na start".

Oblicz składkę, oceń ją i zdecyduj

Tej promocji nie sposób ocenić jednoznacznie, gdyż towarzystwa ubezpieczeniowe stosują bardzo indywidualne metody obliczania składek. Uwzględniają w nich nie tylko wiek pojazdu i jego właściciela, zniżki za bezszkodową jazdę, miejsce zarejestrowania samochodu, ale i markę pojazdu, pojemność jego silnika i wiele innych czynników. Możliwe jest więc, że jedna osoba uzyska bardzo atrakcyjną ofertę i premia będzie miłym dodatkiem, natomiast ktoś inny otrzyma nieciekawą propozycję i na jej ocenę nie wpłynie nawet bonus przewidziany w tej akcji.

Tak więc sam musisz ocenić, czy oferta, jaką otrzymasz w Millenecie lub aplikacji mobilnej, będzie dla Ciebie korzystna.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Ubezpieczając więcej, zyskujesz podwójnie"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.