Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 200 zł do Allegro za ubezpieczenie samochodu z Santander Bank Polska

Nawet 200 zł do Allegro za ubezpieczenie samochodu z Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Wykupienie polisy ubezpieczeniowej dla samochodu wiąże się z koniecznością porównania różnych ofert i wybrania najlepszej z nich. Na ogół proces jest dość czasochłonny, niekiedy wymaga kontaktu z kilkoma ubezpieczycielami. Dlatego coraz więcej banków umożliwia swoim klientom skorzystanie z ubezpieczenia w bankowości elektronicznej, porównanie w niej propozycji różnych towarzystw. Z taką ofertą wychodzi także Santander Bank Polska, który nawiązał współpracę z Compensą, Generali, InterRisk i Link 4.

Spójrzmy, kto ma szansę zapłacić mniej za ubezpieczenie i co musi zrobić, by zyskać bonus.

Propozycja dla każdego dorosłego klienta

Promocja "Ubezpiecz samochód na wiosnę" trwa do 31 marca 2023 r. Mogą w niej wziąć udział klienci Santander Bank Polska z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadający w tym banku konto osobiste oraz dostęp do bankowości elektronicznej.

Dodajmy, że bank wprowadził pewne ograniczenie. Otóż na nagrody przeznaczono 40 000 zł. Informacja o wyczerpaniu tej puli zostanie ogłoszona na stronie promocji, po czym akcja zostanie zakończona. O kolejności decyduje spełnienie wszystkich wymagań regulaminu.

Ile można zyskać?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, maksymalny bonus może wynieść 200 zł w postaci e-kodu na zakupy w serwisie Allegro. Możliwe jest też zdobycie mniejszych nagród:

  • 50 zł za zakup samego OC;
  • 100 zł premii przysługuje za wykupienie OC z NNW lub z Assistance lub wszystkich trzech polis tego typu;
  • 150 zł można zdobyć decydując się na pakiet OC + AC, także w wariancie z Assistance lub NNW;
  • 200 zł otrzymają osoby, które skorzystają ze wszystkich ubezpieczeń, czyli OC + AC + NNW + Assistance.

Droga po premię

Niezależnie od tego, jakie ubezpieczenie zechcesz wykupić, Twoje działania będą zawsze identyczne:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej złóż wniosek o Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska. Jeśli już współpracujesz z tym bankiem, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Sprawdź, czy posiadasz wyrażone zgody marketingowe na rzecz Santander Bank Polska i nie wyrażałeś sprzeciwu na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych.

Krok 3
Krok 3

Do 31 marca 2023 r. zaloguj się do bankowości internetowej Santander internet lub aplikacji mobilnej Santander mobile i wykup polisę ubezpieczenia swojego pojazdu oraz opłać należną składkę.

Krok 4
Krok 4

Także do 31 marca 2023 r. wypełnij formularz przystąpienia do promocji, podając wszystkie wymagane dane i akceptując jej regulamin.

Informacja
Informacja

Do 30 kwietnia 2023 r. nie możesz odstąpić od zawartej umowy ubezpieczenia, wypowiedzieć umowy Konta Jakie Chcę, z którego opłąciłeś skłądkę ubezpieczeniową, ani odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz najpóźniej 31 maja 2023 r. Bank przekaże Ci ją w SMS-em lub w poczcie w Santander internet lub aplikacji Santander mobilnej.

Jedna osoba może otrzymać tylko jeden bonus. Niezależnie, w jakiej będzie on wysokości, nie będziesz musiał się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto Jakie Chcę w Santanderze

Tym, którzy jeszcze nie współpracują z Santanderem, a zainteresowała ich ta promocja, przedstawiamy najpopularniejszy rachunek w tym banku. Czytając analizę Konta Jakie Chcę, przekonasz się o jego wielu zaletach. Od siebie dodamy, że bank często organizuje ciekawe promocje dla swoich klientów.

Warto rozważyć tę propozycję

Ubezpieczenie samochodu to jeden z największych wydatków związanych z jego eksploatacją. Skoro więc pojawia się możliwość zapłacenia za polisę mniej, to - naszym zdaniem - warto rozważyć propozycję Santander Bank Polska. Być może uznasz ofertę któregoś z towarzystw ubezpieczeniowych współpracujących z bankiem za odpowiednią dla siebie i zechcesz z niej skorzystać. Czas na Twoją decyzję.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Ubezpiecz samochód na wiosnę"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.