Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Płać kartą Visa i wygraj Toyotę C-HR Hybrid, telewizor 4K, smartfona lub bon zakupowy

Płać kartą Visa i wygraj Toyotę C-HR Hybrid, telewizor 4K, smartfona lub bon zakupowy
Źródło: najlepszekonto.pl

Każda promocja, w której warunki można spełnić "przy okazji", warta jest polecenia i nie inaczej jest tym razem. W loterii Visa do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody, a miejsce ich realizacji praktycznie nie jest niczym ograniczone.

Organizatorem akcji jest Unique One Sp. z o.o. i to ta firma będzie przetwarzać dane osobowe uczestników. Zgłoszenia do loterii są przyjmowane do 1 czerwca 2021 r.

Mniej i bardziej cenne nagrody

Na początek przyjrzyjmy się nagrodom:

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Ponadto w puli są jeszcze vouchery zakupowe:

  • 700 szt. po 100 zł do Lidla
  • 1750 szt. po 50 zł do wykorzystania na AliExpress

Co tydzień do wygrania jest 100 bonów do Lidla i 250 na AliExpress.

Łączna wartość nagród to ponad 960 tys. zł.

Dla pełnego obrazu atrakcyjności nagród dodajmy, że wartość Toyoty C-HR Hybrid to 96.707 zł, telewizor Panasonic kosztuje 2799 zł, a smartfon Samsung 869 zł.

Kto może się zgłosić do loterii?

Prawo do udziału w loterii mają pełnoletnie osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych, które mieszkają w Polsce i są jej obywatelami. Wykluczeni są pracownicy i członkowie rodzin organizatora i powiązanych z nim podmiotów.

Organizacja akcji

W tej edycji loterii Visy nie ma podziału na losowania tygodniowe i główne. Organizator przewidział 7 losowań tygodniowych, w których przyzna każdy typ nagród:

Losowania nagród tygodniowych w loterii Visa
Tydzień Okres przyjmowania zgłoszeń Data losowania
Tydzień I 14-20 kwietnia 6 maja 2021 r.
Tydzień II 21-27 kwietnia 12 maja 2021 r.
Tydzień III 28 kwietnia - 4 maja 19 maja 2021 r.
Tydzień IV 5-11 maja 26 maja 2021 r.
Tydzień V 12-18 maja 2 czerwca 2021 r.
Tydzień VI 19-25 maja 9 czerwca 2021 r.
Tydzień VII 26 maja - 1 czerwca 16 czerwca 2021 r.
W każdym z tygodni będzie wylosowany 1 samochód, 2 telewizory, 5 smartfonów, 100 bonów do Lidla i 250 voucherów do wykorzystania na AliExpress.

Jak zyskać szansę na nagrody?

Warunki udziału w loterii Visy są naprawdę przystępne i nie wymagają od Ciebie wiele wysiłku.

Krok 1
Krok 1

Do 1 czerwca 2020 r. zarejestruj się w loterii poprzez specjalną stronę internetową i podaj numer telefonu, e-mail i 16-cyfrowy numer karty Visa. Zaakceptuj przy tym regulamin akcji i potwierdź, że ukończyłeś 18 lat. Wyrażenie zgód marketingowych nie jest konieczne.

Potwierdzenie zgłoszenia udziału w loterii zobaczysz na stronie internetowej oraz otrzymasz je w wiadomości na podany adres e-mail.

Informacja
Informacja

Możesz zgłosić tylko jeden numer karty Visa.

Krok 2
Krok 2

W każdym z tygodni trwania loterii dokonuj zarejestrowaną kartą Visa dowolnych transakcji zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Każda płatność na AliExpress oraz w sklepach stacjonarnych Lidl to dwa losy. Transakcja w innym miejscu oznacza zdobycie jednego losu.

Nagroda
Nagroda

Transakcje wykonane w konkretnym tygodniu biorą udział w Losowaniu Tygodniowym.

Premiowane transakcje

Cieszy nas, że organizator nie ograniczył premiowanych aktywności do płatności konkretnego typu. W loterii biorą udział transakcje:

  • kartą Visa w sklepach stacjonarnych i internetowych,
  • przy użyciu Google Pay (urządzenia z Androidem min. 5.0 lub Wear OS 2.0 obsługujące NFC) z dodaną kartą Visa w sklepach stacjonarnych i internetowych,
  • przy użyciu Apple Pay (iPhone min. 6, iPad, Mac) z dodaną kartą Visa w sklepach stacjonarnych i internetowych,
  • przy użyciu smartwatcha z aplikacją np. Garmin Pay lub Fitbit Pay,
  • przy użyciu płatności mobilnej w aplikacji banku ING, Millennium lub SGB-Bank SA.

Wartość transakcji nie ma żadnego znaczenia. Może to być nawet 1 grosz (0,01 zł).

Regulamin mówi ogólnikowo, że płatność będzie uczestniczyła w losowaniu, jeśli zostanie dokonana po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Ze względów ostrożnościowych sugerujemy, by dokonać jej w następnym dniu.

WAŻNE - transakcje money transfer typu zasilenie Revoluta czy SkyCash oraz płatności dokonane przez uczestnika znajdującego się fizycznie poza terytorium RP nie zostaną uznane. Wynika to z zapisów regulaminu:

Dokonania płatności kartą Visa w Internecie, w ten sposób, że Uczestnik dokonujący transakcji na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wprowadza dane karty przypisanej do rachunku bankowego banku prowadzącego działalność operacyjną na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na stronie internetowej sprzedawcy towarów lub dostawcy usług i wyraża zgodę na obciążenie karty Visa określoną kwotą z rachunku lub faktury za każdy okres rozliczeniowy.

Wydanie nagród

Sposób przekazania nagród jest różny. Nie musisz się przy tym martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym. Część bonusów nie jest objęta podatkiem dochodowym, a w przypadku tych, które podlegają opodatkowaniu, formalnościami zajmie się organizator loterii.

Nie ma przeszkód, jeśli tylko los będzie Ci sprzyjał, byś wygrał kilka nagród.

Bony zakupowe

W przypadku zdobycia bonów na AliExpress lub do Lidla zostaniesz poinformowany o wygranej w e-mailu w terminie do 7 dni roboczych od daty losowania. Kod do wykorzystania na AliExpress znajdziesz od razu w wiadomości. Zdobywcy kart prezentowych do Lidla zostaną poproszeni o podanie danych niezbędnych do przesłania karty. Na odesłanie formularza będziesz miał 3 dni robocze od daty otrzymania wiadomości.

E-kody otrzymasz najpóźniej 25 czerwca 2021 r., a karty prezentowe do Lidla zostaną wysłane przez organizatora do 30 lipca 2021 r.

Kody do AliExpress będą ważne do 31 sierpnia 2021 r., natomiast termin ważności karty prezentowej do Lidla będzie określony bezpośrednio na niej.

Telewizor lub smartfon

Gdybyś wygrał telewizor lub smartfona, to organizator skontaktuje się z Tobą telefonicznie w ciągu 2 dni roboczych od daty losowania. Podczas rozmowy dowiesz się, co i kiedy musisz zrobić, by nagroda, którą przydzielił Ci los, trafiła do Ciebie.

Podjęte zostaną trzy próby połączenia, a jeśli nie dojdzie do rozmowy, otrzymasz sms-a z informacją, kiedy nastąpi ostatnia próba. Gdyby i wtedy nie doszło do rozmowy, Twoja nagroda zostanie przekazana wylosowanemu wcześniej laureatowi rezerwowemu.

Wysyłka nagród nastąpi do 30 lipca 2021 r.

Wygrałem samochód - co dalej?

Jeśli los się do Ciebie uśmiechnie i wylosujesz samochód Toyota C-HR Hybrid, zostaniesz poinformowany o wygranej telefonicznie. Obowiązują takie same zasady, jak w przypadku telewizora i smartfona.

Podczas rozmowy telefonicznej dowiesz się, co i kiedy dokładnie powinieneś dalej zrobić (m.in. wysłać wymagane oświadczenia do organizatora). Uczulamy Cię na dotrzymanie terminów niezbędnych działań (są one dokładnie opisane w regulaminie), aby nagroda Ci nie przepadła.

Dokumenty pojazdu zostaną wysłane najpóźniej do 9 września 2021 r., a termin przekazania samochodu zostanie indywidualnie uzgodniony z laureatem.

Zyskaj, nie wychodząc z domu

W tych trudnych czasach doceniamy, że obecna loteria Visy umożliwia nam płatności bez wychodzenia z domu. Cieszy nas też, że w porównaniu z poprzednią edycją loterii nagrody są bardziej atrakcyjne, że obecnie zabawa potrwa aż 7 tygodni.

Udział w loterii nic Cię nie kosztuje, zatem jeśli chcesz powalczyć o nagrody, płać na co dzień kartą Visa i... powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin loterii "Tysiące nagród z Visa 2021"

O instytucji

Visa jest organizacją płatniczą o globalnym zasięgu. Funkcjonuje w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na świecie i świadczy usługi na rzecz 6,6 tysiąca instytucji finansowych. Podmiot pełni kluczową rolę w międzynarodowym systemie płatności, jest również największą organizacją kartową w Polsce (posiada 59% udziału w rynku).