Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Mega HIT! Do 800 zł za konto osobiste od Santander Bank Polska.

HIT! 300 zł na start za konto osobiste i nawet 300 zł zwrotu za rachunki od Santander Bank Polska

HIT! 300 zł na start za konto osobiste i nawet 300 zł zwrotu za rachunki od Santander Bank Polska
Źródło: strona banku

Zasady akcji nie są skomplikowane. Aby otrzymać 250 zł w gotówce, należy otworzyć konto osobiste (karta debetowa jest opcjonalna, ale warto ją mieć – czytaj dalej), a następnie przez 3 miesiące spełniać dość standardowe warunki aktywności.

Założenie rachunku pozwoli także na zyskanie dodatkowych bonusów: 50 zł za założenie konta z polecenia i nawet 300 zł zwrotu za domowe rachunki. Łącznie do zgarnięcia jest aż 600 zł.

Z promocji Santander Bank Polska można skorzystać do 28 lutego 2021 r. lub do wyczerpania puli 9000 wniosków. Nie warto zatem zbyt długo się zastanawiać.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą mieć pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 11 stycznia 2020 r. posiadały w Santander Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN dla osoby fizycznej (również jako współwłaściciele) oraz te, które brały udział w promocji Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych lub Konta Select od 1 kwietnia 2019 r.

Jeśli w tym terminie (od 1 kwietnia 2019 r.) przystąpiłeś do akcji specjalnej dotyczącej jednego z promowanych rachunków lub choćby realizowałeś warunki aktywności lub oczekiwałeś na nagrodę w promocji, która rozpoczęła się wcześniej, to nie możesz tym razem starać się o premię.

Jeżeli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć 250 zł premii gotówkowej?

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji, na szczęście nie jest ich wiele:

Krok 1
Krok 1

Do 28 lutego 2021 r.  złóż internetowy wniosek o wybrane konto. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

W formularzu jest miejsce na kod polecenia, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe 50 zł. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Pamiętaj o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu, a także o wyrażeniu zgód na kontakt w sprawie realizacji wniosku, w celach marketingowych oraz na elektroniczny kanał kontaktu.

Jeśli nie wyrazisz wszystkich zgód na etapie wnioskowania o konto, to możesz nadrobić tę zaległość najpóźniej do 31 marca 2021 r. Nie odwołuj zgód aż do zakończenia Twojego udziału w akcji.

Krok 2
Krok 2

Do 15 marca 2021 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera lub Wideo Doradcy.

Krok 3
Krok 3

W każdym z kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych od momentu otwarcia konta:

  • zaloguj się do aplikacji Santander Mobile;
  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Premia 250 zł będzie przelana na Twój nowy rachunek do 31 lipca 2021 r.

O czym warto wiedzieć?

Miejsce, w którym musisz zaznaczyć wymagane zgody marketingowe, wygląda tak:

Kliknij, aby powiększyć

Jesteś studentem? Zaznacz to we wniosku o Konto Jakie Chcę dla Młodych, a bank będzie Ci wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia. Dzięki nim będziesz mógł rozwinąć swoje kompetencje cyfrowe i umiejętności miękkie, poprawić znajomość języków obcych. Więcej informacji o ofercie edukacyjnej Santandera znajdziesz na stronie santander-grants.com.

​​​​​​​

Kliknij, aby powiększyć
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Jak widzisz, spełnienie wszystkich warunków akcji rozciąga się nieco w czasie (zaś na samą premię przyjdzie Ci poczekać do końca lipca).

Jeśli założysz rachunek w ramach tej promocji w styczniu, to na realizację zadań masz czas w styczniu, lutym, marcu lub w lutym, marcu i kwietniu. Analogicznie, jeśli umowę o rachunek podpiszesz w lutym, to zadania możesz wykonać w lutym, marcu i w kwietniu albo w marcu, kwietniu i w maju. Ważne, aby były to 3 miesiące następujące po sobie.

Jeśli zaś chodzi o transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem, to liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich rozliczenia. Co ważne, pod uwagę brana jest data rozliczenia transakcji, zatem jeśli wykonasz je w ostatnich dniach miesiąca, bank najpewniej zaksięguje je na rachunku dopiero na początku kolejnego miesiąca.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Jak wspomnieliśmy, promocją objęte są trzy konta. Przyjrzyjmy się najpierw parametrom Konta Jakie Chcę oraz studenckiej wersji tego rachunku:

Jak widzisz, bank może co miesiąc pobrać nawet 14 zł za obsługę konta i karty, ale istnieje prosty sposób, aby uniknąć obu tych opłat. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonasz co najmniej 1 transakcję kartą (lub Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem. Proste! Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo 😎

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe, bez limitów. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta.

Młodzi klienci (do 26 lat) mogą liczyć na preferencyjne warunki: prowadzenie konta jest dla nich zupełnie bezpłatne (bez konieczności zapewniania regularnego wpływu), mogą także za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów. Do uniknięcia opłaty za kartę wystarczy jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę.

50 zł w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji – 250 zł – możesz powiększyć o 50 zł, zakładając rachunek z kodem polecenia. Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

UWAGA: w programie poleceń musisz posiadać kartę debetową! Nie jest ona konieczna w promocji z 250 zł premii, jednak jeśli chcesz powiększyć zarobek o 50 zł, zamów kartę przy składaniu wniosku o rachunek.

Kod podaj już we wniosku o rachunek, dokładnie w kroku nr. 5, tuż pod niezbędną w promocji zgodą na elektroniczną korespondencję (EKK):

Kliknij, aby powiększyć

300 zł za rachunki

Jako klient Santandera możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję:

Bonusy o wartości 3000 zł za konto firmowe

Na koniec oferta, z której nie wszyscy skorzystają, ponieważ jest skierowana do klientów biznesowych. Za założenie rachunku firmowego mogą oni zgarnąć nagrody o wartości nawet 3000 zł:

300 zł bez większego wysiłku

Najnowsza promocja Santander Bank Polska to jedna z najlepszych akcji tego banku w ostatnim czasie. Aby otrzymać 250 zł, wystarczy w 3 kolejnych miesiącach zapewnić wpływ 1000 zł na nowo otwarte konto, wykonać po 5 transakcji kartą / Blikiem i logować się do bankowości mobilnej. Swój zysk możesz zwiększyć o dodatkowe 50 zł, zakładając konto z polecenia.

Sam rachunek należy do najciekawszych na rynku, przede wszystkim przez łatwe warunki uniknięcia podstawowych opłat. Co ciekawe promocja świetnie się z nimi wiąże, ponieważ spełniając warunki opisywanej akcji, automatycznie zapewnisz sobie bezpłatność konta i karty w danym miesiącu. A jeśli dodamy do tego premię za opłacanie rachunków oraz darmowe przelewy natychmiastowe, otrzymamy świetny pakiet, nie tylko na okres promocji, ale i na dłuższy czas.

Zdecydowanie warto rozważyć, powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Twoje konto z premią 250 zł"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.