Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie. Kumulacja korzyści w Santander Bank Polska!

200 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 2% na lokacie. Kumulacja korzyści w Santander Bank Polska!
Źródło: strona banku

Z promocji Santander Bank Polska można skorzystać najpóźniej do 14 sierpnia 2020 r. Akcja zakończy się jednak szybciej, jeśli wyczerpana zostanie pula 16 000 wniosków.

Zasady promocji nie są skomplikowane. Aby otrzymać 150 zł w gotówce, należy otworzyć wybrane konto wraz z kartą debetową, a następnie przez 3 miesiące spełniać dość standardowe warunki aktywności.

Założenie rachunku pozwoli także na zyskanie dodatkowych bonusów: 50 zł za otwarcie konta z polecenia oraz do 300 zł zwrotu za domowe rachunki.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą być oni pełnoletni, posiadać polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 lipca 2019 r. posiadały w Santander Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN dla osoby fizycznej (również jako współwłaściciele) oraz te, które brały już kiedyś udział w promocji Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla młodych. Oznacza to, że jeśli posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć 150 zł? Podpowiedzi krok po kroku

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji:

Krok 1
Krok 1

Do 14 sierpnia 2020 r. (pamiętaj o limicie uczestników!) złóż internetowy wniosek o wybrane konto. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

W formularzu jest miejsce na kod polecenia, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe 50 zł. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Pamiętaj o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu, a także o wyrażeniu zgód na kontakt w sprawie realizacji wniosku, w celach marketingowych oraz na elektroniczny kanał kontaktu. Jeśli nie wyrazisz wszystkich zgód na etapie wnioskowania o konto, to możesz nadrobić tę zaległość najpóźniej do 15 września 2020 r. Nie odwołuj zgód aż do zakończenia Twojego udziału w akcji!

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej 31 sierpnia 2020 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera.

Krok 3
Krok 3

W każdym z kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych od momentu otwarcia Konta Jakie Chcę:

  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem;
  • zaloguj się do aplikacji Santander Mobile.
Nagroda
Nagroda

Premia 150 zł będzie przelana na Twój nowy rachunek do 15 grudnia 2020 r.

O czym warto wiedzieć?

Jak widzisz, spełnienie wszystkich warunków akcji rozciąga się nieco w czasie (zaś na samą premię przyjdzie Ci poczekać aż do połowy grudnia). Jeżeli założysz Konto Jakie Chcę w lipcu, to na realizację zadań masz czas w lipcu, sierpniu i wrześniu lub w sierpniu, wrześniu i październiku.

Analogicznie, jeśli umowę o rachunek podpiszesz w sierpniu, to zadania możesz wykonać w sierpniu, wrześniu i w październiku lub we wrześniu, październiku i w listopadzie. Ważne, aby były to 3 miesiące następujące po sobie.

Jeśli zaś chodzi o transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem, to liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich rozliczenia.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Promocją objęte są w sumie 3 konta. Parametry Konta Jakie Chcę oraz studenckiej wersji tego rachunku znajdziesz poniżej:

50 zł w programie poleceń

Podstawową premię – 150 zł – za otwarcie rachunku w tej promocji możesz powiększyć o 50 zł, uczestnicząc w programie poleceń. Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać konto innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

300 zł za rachunki

Jako klient Santandera możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję:

Mało? Co powiesz na ofertę lokaty z oprocentowaniem 2% w skali roku?

To jeszcze nie wszystko

Dla pełnego obrazu oferty Santandera dorzućmy informację o innych propozycjach tego banku:

Korzyści z Kontem Select

Konto Select jest darmowe pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów w wysokości powyżej 10 tys. zł. W przeciwnym razie bank pobiera opłatę 30 zł / mies. za prowadzenie konta. Bezpłatne jest korzystanie z karty debetowej, a także wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie oraz przelewy internetowe, w tym również natychmiastowe:

Posiadacze Konta Select nie skorzystają co prawda ze zwrotu za rachunki, ale za to czekają na nich inne korzyści. Warto wyróżnić tu m.in. bezpłatne e-konsultacje u lekarza internisty w Telemedi.co oraz zalety typowe dla ofert z segmentu premium (np. osobisty doradca na infolinii i w oddziale).

150 zł za „zwykłe” korzystanie z konta + dodatkowe bonusy

Najnowsza promocja Santander Bank Polska na pewno nie rozczarowuje. Aby otrzymać 150 zł, wystarczy w 3 kolejnych miesiącach zapewnić wpływ 1000 zł na nowo otwarte konto, wykonać po 5 transakcji kartą i logować się do bankowości mobilnej. Warto przy tym docenić, że w przypadku tej promocji bank nie wymaga wnioskowania o kartę debetową. Do tego składając wniosek w ramach programu poleceń i spełniając jego wymagania, otrzymasz dodatkowe 50 zł.

Premie są dopiero wstępem do kolejnych korzyści, takich jak zwrot za rachunki (dla posiadaczy Konta Jakie Chcę) oraz darmowe e-konsultacje medyczne (dla posiadaczy Konta Select). Ważny jest więc wybór odpowiedniego konta w ramach promocji.

Tak czy siak, musisz przyznać, że perspektywa zgarnięcia nawet 500 zł jest bardzo kusząca ;)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Twoje konto z premią 150 zł”

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.