Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł za otwarcie eKonta w mBanku + 250 zł w programie poleceń

300 zł za otwarcie eKonta w mBanku + 250 zł w programie poleceń
Źródło: Źródło obrazk: strona promocji

Rekordowa kumulacja promocji!

mBank - we wspólnej akcji z firmą Rankomat - właśnie odpalił ofertę specjalną powiązaną ze swoim flagowym rachunkiem osobistym, czyli eKontem. Za otwarcie rachunku w akcji promocyjnej „Twoje konto z Bonusem i Premią” i spełnienie banalnie prostego warunku aktywności możesz zdobyć jednocześnie: 100 zł premii pieniężnej oraz 50 zł w formie bonu do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Co więcej - jeszcze zanim wywiążesz się z warunków akcji "Twoje Konto z Bonusem i Premią", możesz zacząć polecać eKonto swoim znajomym i w ten sposób zarobić kolejne 250 zł.

Sumując wyżej wspomniane nagrody, otrzymamy aż 400 zł premii – to brzmi całkiem nieźle, jednak bank postanowił jeszcze bardziej podbić stawkę. W regulaminie promocji umieścił taki oto zapis

Uczestnik bez względu na udział w akcji promocyjnej „Twoje konto z Bonusem i Premią” ma prawo do skorzystania z dostępnych w tym samym okresie odrębnych promocji organizowanych przez bank, w tym również „eKonto z premią – IV edycja.

Oznacza to, że łącząc za sobą obie oferty, masz szansę, by otrzymać aż 550 zł – i to praktycznie bez większego wysiłku!

Kto może wziąć udział w promocji?

Zapewne nie zaskoczy Cię informacja, że z promocyjnej oferty "Twoje Konto z Bonusem i Premią" mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Jeśli więc jesteś osobą pełnoletnią, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych, obywatelstwo polskie i miejsca zamieszkania na terytorium Polski ORAZ po 1 stycznia 2017 roku nie byłeś posiadaczem (ani współposiadaczem) jakiegokolwiek rachunku osobistego ani konta oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017 prowadzonego przez mBank, możesz śmiało wziąć udział w najnowszej akcji.

Zgłoszenie do promocji jest możliwe do 31 marca 2019 roku.

Co trzeba zrobić, aby zarobić 150 zł?

Chcesz wiedzieć, jak zgarnąć premię gotówkową i bon do Biedronki, czyli w sumie zarobić 150 zł? Oto krótka instrukcja:

 1. Do 31 marca 2019 r. zarejestruj się w serwisie promocji. Podaj wymagane dane i zaakceptuj regulamin.
 2. Potwierdź rejestrację poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany na adres e-mail, który podałeś w formularzu.
 3. Do 31 marca 2019 r. złóż wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową - wyłącznie poprzez profil uczestnika w serwisie promocji (serwis przekieruje Cię na stronę internetową mBanku). Pamiętaj, że adres e-mail podany we wniosku o konto musi być identyczny z tym, który podałeś na profilu uczestnika w serwisie promocji.
 4. Do dnia 15 kwietnia 2019 r. zawrzyj umowę o eKonto wraz z kartą (i nie rozwiązuj jej do dnia przekazania nagród, czyli do końca czerwca 2019 r.).
 5. Do 31 maja 2019 r. wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych. Organizator będzie honorował płatności kartą i Blikiem dokonane w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, a także przelewy inicjowane przez uczestnika (nie uwzględni jednak transakcji anulowanych).

I ostatnia podpowiedź - nawet jeśli złożysz większą liczbę wniosków o otwarcie eKonta, a następnie założysz kilka takich rachunków, będzie Ci przysługiwała tylko jedna premia (100 + 50 zł).

Formalności związane z przekazaniem nagrody

O przyznaniu premii zostaniesz powiadomiony najpóźniej 24 czerwca 2019 r. w wiadomości e-mail. Zostaniesz w niej poproszony o wypełnienie formularza, w którym będziesz musiał podać swój numer PESEL oraz numer nowo otwartego rachunku. Uwaga! Na wypełnienie i wysłanie formularza za pośrednictwem strony promocji masz tylko 7 dni! Termin liczy się od dnia otrzymania e-maila z informacją o nagrodzie, Jeśli nie dopełnisz tej formalności, tym samym stracisz prawo do odebrania premii.

Bon zakupowy do sieci sklepów Biedronka zostanie przesłany drogą elektroniczną na Twój adres e-mail, natomiast premia pieniężna zostanie przelana na Twoje nowo otworzone konto. Obie nagrody - zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych - trafią do Ciebie najpóźniej do 30 czerwca 2019 r.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Poleć konto 5 osobom i zdobądź 250 zł

Jak już wspomnieliśmy, po podpisaniu umowy o eKonto możesz od razu wziąć udział w programie poleceń i powalczyć o kolejne profity. W tym celu musisz podczas rejestracji odebrać indywidualny kod polecający, który potem przekażesz swoim znajomym (kod znajdziesz w zakładce „Program Polecający" w serwisie promocji). Maksymalnie możesz zarekomendować konto 5 osobom.

Pamiętaj jednak, że tylko wtedy otrzymasz swoją nagrodę (czyli 50 zł za jedną rekomendację), jeśli zostaną spełnione dwa ważne warunki:

 • po pierwsze, Twój znajomy poda kod polecający podczas składania wniosku o eKonto, a następnie wywiąże się ze wszystkich opisanych powyżej warunków. Oznacza to, że musi złożyć wniosek o rachunek najpóźniej do końca marca, a następnie do 31 maja 2019 r. wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.
 • po drugie – także Ty musisz wywiązać się z wymogów akcji. Mówiąc innymi słowy, jeśli nie spełnisz warunków uprawniających do otrzymania premii gotówkowej oraz bonu do Biedronki, stracisz również możliwość otrzymania premii za rekomendowanie rachunku.

Nagroda za wszystkie zakończone sukcesem rekomendacje zostanie wypłacona razem z premią gotówkową najpóźniej do 30 czerwca 2019 r.

A może masz ochotę na kolejne 150 zł?

Skoro bank dopuszcza możliwość łączenia promocji, grzechem byłoby nie skorzystać z tak dogodnej okazji. Tym bardziej że w równoległej akcji mBanku możesz zdobyć nie tylko 2 premie pieniężne (100 + 50 zł), lecz również promocyjne oprocentowanie na koncie do autooszczędzania w wysokości 2,5% do kwoty 20 tys. zł. I choć zdobycie tych nagród jest nieco trudniejsze, warto przyjrzeć się bliżej tej propozycji.

Akcję „eKonto z premią – IV edycja” opisaliśmy szczegółowo w tym miejscu. Natomiast poniżej rozpisaliśmy poszczególne kroki, które pozwolą Ci połączyć obie promocje i zgarnąć pełną pulę, czyli 550 zł.

Jak zarobić łącznie 550 zł - krok po kroku

Jeśli pragniesz zdobyć premie dostępne w ramach obu promocji, musisz dokładnie zaplanować wszystkie działania i pamiętać o wyznaczonych przez bank terminach. W naszej tabelce znajdziesz podpowiedź, co konkretnie musisz zrobić i w jakiej kolejności.

Nazwa czynności

Termin wykonania

Złóż o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową w promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" oraz o rachunek Moje cele.

Najpóźniej do 31 marca 2019 r.

Podpisz z bankiem umowę o nowe konto i kartę.

Najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2019 r.

Odbierz linka polecającego i poleć rachunek w promocji 5 znajomym.

Jak najszybciej po podpisaniu umowy, najpóźniej do 31 marca 2019 r.

Wpłać na eKonto osobiste jednorazowo min. 1000 zł.

W ciągu 7 dni od otwarcia eKonta osobistego w promocji „eKonto z premią – IV edycja”

Wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem w punktach handlowo-usługowych

Jeżeli zakładałeś konto:

 • w lutym → najpóźniej do 31 marca 2019 r.;
 • w marcu → od 1 do 30 kwietnia 2019 r.

(ze względu na wymogi stawiane w promocji „eKonto z premią – IV edycja)

Zapewnij kolejny wpływ na eKonto osobiste w wysokości min. 1000 zł.

Jeżeli zakładałeś konto:

 • w lutym → od 1 do 30 kwietnia 2019 r.;
 • w marcu → od 1 maja 31 maja 2019 r.

(ze względu na wymogi stawiane w promocji „eKonto z premią – IV edycja)

Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą, telefonem lub Blikiem w punktach handlowo-usługowych

Jeżeli zakładałeś konto:

 • w lutym → od 1 do 30 kwietnia 2019 r.;
 • w marcu → od 1 do 31 maja 2019 r.

(ze względu na wymogi stawiane w promocji „eKonto z premią – IV edycja)

Wpisz w formularzu rejestracyjnym promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią" numer PESEL oraz numer nowo otwartego rachunku.

W ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości o przyznaniu nagród w promocji Twoje Konto z Bonusem i Premią".

Uwaga! Premie związane z promocją „eKonto z premią” zostaną naliczone przez bank automatycznie – aby je otrzymać, nie musisz nic robić.

Jeśli chcesz zgarnąć pełną pulę, to we wniosku o konto zaznacz chęć otwarcia rachunku regularnego oszczędzania Moje cele. Tak, jak pokazujemy na poniższym obrazku:

Kliknij, aby powiększyć

Czy warto założyć eKonto w mBanku?

Warto w tym miejscu uchylić rąbka tajemnicy i wyjaśnić kulisy tak nietypowej hojności banku. 18 lutego 2019 r. mBank wprowadził do swojej oferty nową wersję eKonta i natychmiast zaczął aktywnie promować odświeżony rachunek. Poniżej przedstawiamy jego najważniejsze parametry.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta – bezwarunkowo;
 • 7 zł za korzystanie z karty debetowej, ale opłaty tej unikniesz, jeżeli wykonasz kartą przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu – obojętnie, na jaką kwotę;
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych dla kwot od 100 zł (poniżej tej kwoty zapłacisz 1,30 zł prowizji);
 • 0 zł za przelewy standardowe;
 • 5 zł za przelewy ekspresowe;
 • 0 zł za zlecenie stałe;
 • 0 zł za wpłacanie gotówki poprzez wpłatomaty własne mBanku, Planet Cash i Cashline, 0,2% min. 2 zł za wpłatomaty Euronetu.

Trzeba przyznać, że odświeżona oferta mBanku prezentuje się całkiem atrakcyjnie; zakładając eKonto, możesz zyskać bardzo tani i łatwy w codziennym "bankowaniu" rachunek. Z analizą eKonta osobistego zapoznasz się tutaj.

Komentarz redakcji

Naszym zdaniem, najnowsza promocja mBanku ma spory potencjał, aby zainteresować nowych klientów. 150 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków to okazja, którą zdecydowanie warto rozpatrzyć (tym bardziej że zdobycie pełnej premii sprowadza się do wykonania zaledwie 5 transakcji bezgotówkowych - mogą być to przelewy lub płatności kartą bądź Blikiem).

Przystępując do promocji, zyskasz także szansę na zdobycie dodatkowych bonusów za skuteczną rekomendację rachunku, a także będziesz mógł skorzystać z równoległej oferty. Dodatkowo otrzymasz nowoczesne i funkcjonalne konto i ciekawą ofertę oszczędnościową.

Kumulacje promocji, w których można zdobyć tak wiele tak niskim kosztem, nie zdarzają się często. Słowem – jeśli chcesz bez wysiłku zarobić 550 zł – rozważ swój udział w najnowszej akcji i połącz ją z pozostałymi propozycjami.

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.