Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

Nawet 300 zł za otwarcie eKonta w mBanku, do 250 zł w programie poleceń + 1,8% na rachunku Moje cele

Nawet 300 zł za otwarcie eKonta w mBanku, do 250 zł w programie poleceń + 1,8% na rachunku Moje cele
Źródło: strona promocji

Rankomat -- we wspólnej akcji z mBankiem - właśnie odpalił ofertę specjalną powiązaną z eKontem. Za otwarcie rachunku w akcji promocyjnej „Twoje konto z Bonusem i Premią” i spełnienie prostego warunku aktywności możesz zdobyć bonus w wysokości 100 zł. Co więcej - jeszcze zanim wywiążesz się z warunków promocji, możesz zacząć polecać eKonto swoim znajomym i w ten sposób zarobić kolejne 250 zł (to zupełnie inna akcja niż PolecamBank prowadzona przez mBank).

Na tym jednak nie koniec – decydując się na udział w równoległej akcji "eKonto z premią", dodatkowo możesz liczyć na następne 200 zł. Oznacza to, że łącząc za sobą obie oferty, masz szansę, by otrzymać aż 550 zł – i to praktycznie bez większego wysiłku!

Kto może wziąć udział w promocji?

Zapewne nie zaskoczy Cię informacja, że z najnowszej oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Jeśli więc jesteś osobą pełnoletnią, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych, obywatelstwo polskie i miejsca zamieszkania na terytorium Polski ORAZ po 1 stycznia 2017 roku nie byłeś posiadaczem (ani współposiadaczem) jakiegokolwiek rachunku osobistego ani konta oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017 prowadzonego przez mBank, możesz śmiało wziąć udział w najnowszej akcji.

Oferta jest dostępna także dla tych osób, które korzystają z rachunku firmowego w mBanku.

Zgłoszenie do promocji jest możliwe do 31 maja 2021 roku.

100 zł za otwarcie konta i prostą aktywność

Chcesz wiedzieć, jak łatwo zarobić 100 zł? Oto krótka instrukcja:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2021 r. zarejestruj swój profil (jeśli go jeszcze nie posiadasz) w serwisie organizatora akcji, akceptując przy tym jego regulamin poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka otrzymanego na adres e-mail podany podczas rejestracji i aktywuj stworzony profil, po czym złóż wniosek o eKonto wraz z kartą debetową.

Podczas wypełniania wniosku wyraź zgodę na ujawnienie firmie Rankomat tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia promocji.

Pamiętaj, że we wniosku musisz podać ten sam adres e-mail, który wpisałeś, tworząc profil w serwisie organizatora!

Krok 3
Krok 3

Do 13 czerwca 2020 r. zawrzyj z mBankiem umowę o eKonto i kartę debetową.

Krok 4
Krok 4

Do 31 lipca 2021 r. w każdym z dwóch pierwszych miesięcy posiadania eKonta osobistego wykonaj przynajmniej po 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub Blikiem.

Krok 5
Krok 5

Organizator powiadomi Cię o przyznaniu nagrody do 20 sierpnia 2021 r. sms-em lub w wiadomości przesłanej na adres e-mail, który podałeś.

W ciągu 7 dni od daty otrzymania informacji musisz skorzystać z zawartego w niej linka i podać numer nowo otwartego rachunku, na który ma zostać przekazany bonus.

Ważne! Jeśli o tym zapomnisz, Twoja premia przepadnie!

Nagroda
Nagroda

100 zł wpłynie na Twoje konto w mBanku do 6 września 2021 r. i do tego dnia nie możesz wypowiedzieć ani rozwiązać zawartej umowy o produkty banku.

O czym warto pamiętać

Jak widzisz, warunki oferty są naprawdę proste. Sprawdźmy teraz, na co warto zwrócić uwagę.

W tej akcji możesz założyć wyłącznie konto indywidualne, rachunki wspólne nie biorą udziału w promocji.

Nawet jeśli złożysz większą liczbę wniosków o otwarcie eKonta, a następnie założysz kilka takich rachunków, będzie Ci przysługiwał tylko jeden bonus.

Dodajmy, że wymogi regulaminu spełnią transakcje bezgotówkowe kartą (w tym płatności telefonem) oraz Blikiem dokonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w sklepach internetowych. 

Przy okazji przedstawmy na konkretnych przykładach, w jakich terminach należy wykonać transakcje:

Miesiąc zawarcia umowy o eKonto

Miesiące, w których możesz wykonać transakcje bezgotówkowe

kwiecień

w kwietniu i/lub maju oraz w czerwcu 2021 r.

maj

w maju i/lub czerwcu oraz w lipcu 2021 r.

czerwiec

w czerwcu oraz lipcu 2021 r.

Dodatkowo nawet 250 zł w programie polecającym

Niezależnie od nagrody za aktywność na eKoncie, możesz zdobyć nawet 250 zł w programie polecającym - za każdą z 5 skutecznych rekomendacji otrzymasz 50 zł (5 x 50 zł = 250 zł).

Indywidualny link, który musisz przekazać poleconemu, znajdziesz w swoim profilu w serwisie organizatora w zakładce „Program polecający”. Ważne, by osoba rekomendowana właśnie za pomocą tego linka stworzyła swój profil, a później złożyła wniosek o produkty mBanku, podpisała umowę o eKonto i kartę debetową oraz spełniła warunki aktywności, o których piszemy w harmonogramie powyżej.

Możesz zarekomendować konto dowolnej liczbie osób, ale premię otrzymasz tylko za 5 skutecznych poleceń.

To też musisz wiedzieć

Pamiętaj jednak, że tylko wtedy otrzymasz swoją nagrodę (czyli 50 zł za jedną rekomendację), jeśli zostaną spełnione dwa ważne warunki:

  • po pierwsze, Twój znajomy poda kod polecający podczas składania wniosku o eKonto, a następnie wywiąże się ze wszystkich zadań opisanych w harmonogramie.
  • po drugie – także Ty musisz wywiązać się z wymogów akcji. Mówiąc innymi słowy, jeśli nie spełnisz warunków uprawniających do otrzymania bonusu, stracisz również możliwość otrzymania premii za rekomendowanie rachunku.

Premia za wszystkie zakończone sukcesem rekomendacje zostanie wypłacona razem z bonusem najpóźniej do 6 września 2021 r.

Każda złotówka, którą zgarniesz w tej akcji, będzie zwolniona z podatku dochodowego.

A może masz ochotę na kolejne 200 zł?

Skoro bank dopuszcza możliwość łączenia promocji, grzechem byłoby nie skorzystać z tak dogodnej okazji. Tym bardziej, że w równoległej akcji mBanku możesz zdobyć nie tylko 200 zł, lecz również promocyjne oprocentowanie na koncie do autooszczędzania.


Jak zarobić łącznie 550 zł - krok po kroku

Jeśli pragniesz zdobyć premie dostępne w ramach obu promocji, musisz dokładnie zaplanować wszystkie działania i pamiętać o wyznaczonych przez bank terminach. W naszej tabelce znajdziesz podpowiedź, co konkretnie musisz zrobić i w jakiej kolejności.

Nazwa czynności

Termin wykonania

Złóż internetowy wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą debetową w promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią" oraz o rachunek Moje cele.

Najpóźniej do 31 maja 2021 r.

Podpisz z bankiem umowę o nowe konto i kartę.

Najpóźniej do dnia 13 czerwca 2021 r.

Odbierz linka polecającego i poleć rachunek znajomym.

Jak najszybciej po podpisaniu umowy, najpóźniej do 31 maja 2021 r.

Wpłać na eKonto osobiste jednorazowo min. 1000 zł.

W ciągu 7 dni od otwarcia eKonta osobistego w promocji „eKonto z premią – XI edycja”

Wykonaj co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie

W każdym z dwóch pierwszych miesięcy posiadania eKonta ORAZ trzecim i czwartym pełnym miesiącu po otwarciu eKonta.

Przykładowo, otwierając eKonto w kwietniu, możesz wykonać transakcje w kwietniu i/lub maju oraz czerwcu, lipcu i sierpniu

Zapewnij wpływ na eKonto osobiste w wysokości min. 1000 zł.

W drugim, trzecim oraz czwartym pełnym miesiącu po otwarciu eKonta (ze względu na wymogi stawiane w promocji „eKonto z premią XI edycja)

Przykładowo, otwierając eKonto:

1 maja, zapewnij pierwszy wpływ w tym samym miesiącu, a następne w czerwcu, lipcu i sierpniu

29 maja - zapewnij pierwszy wpływ w czerwcu, a następne w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Wpisz w formularzu rejestracyjnym promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią" numer PESEL oraz numer nowo otwartego rachunku.

100 zł wpłynie na Twoje konto w mBanku do 6 września 2021 r.

Uwaga! 4 premie (każda w wysokości 50 zł) związane z promocją „eKonto z premią” zostaną naliczone przez bank automatycznie – otrzymasz je w miesiącu następującym po tym, w którym zrealizowałeś warunki uprawniające do ich zdobycia. Aby je otrzymać, nie musisz nic robić.

Ważne! Jeśli chcesz zgarnąć pełną pulę, to we wniosku o konto zaznacz chęć otwarcia rachunku regularnego oszczędzania Moje cele.

eKonto osobiste w mBanku – ile kosztuje?

Prowadzenie eKonta osobistego jest całkowicie i bezwarunkowo darmowe. Co do opłaty za kartę, to aby jej uniknąć, należy w miesiącu wykonać nią transakcje na min. 350 zł. Pozostałe parametry rachunku znajdziesz poniżej:

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową analizą eKonta osobistego.

Do rozważenia

Naszym zdaniem, najnowsza promocja mBanku ma spory potencjał, aby zainteresować nowych klientów, zwłaszcza jeśli połączą ją z równoległa akcją. 300 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków to okazja, nad którą warto się pochylić - tym bardziej, że zdobycie dwóch nagród (100+ 200 zł) sprowadza się do standardowej aktywności – wpływów na konto i transakcji kartą lub Blikiem.

Cieszy też wysokość premii za rekomendację eKonta w programie poleceń (maks. 250 zł), brakuje nam jednak dodatkowej nagrody dla osoby poleconej. Przypomnijmy, że tak jak i Ty otrzyma ona 100 zł w promocji po spełnieniu warunków, jednak… nie może liczyć na odrębną premię za skorzystanie z programu poleceń. Cóż, w tej sytuacji wszystko zależy od Twojego daru przekonywania…

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Twoje konto z Bonusem i Premią”

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.