Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT: Łatwe 150 zł za otwarcie eKonta w mBanku i do 250 zł w programie poleceń (BRAK karencji!)

HIT: Łatwe 150 zł za otwarcie eKonta w mBanku i do 250 zł w programie poleceń (BRAK karencji!)
Źródło: strona promocji

Spółka Rankomat uaktywniła się od pewnego czasu w roli organizatora promocji produktów bankowych. Tym razem, współpracując z mBankiem, przygotowała akcję „Twoje Konto z Bonusem i Premią”. Atrakcyjną nagrodę – 150 zł w gotówce – możesz zgarnąć za spełnienie bardzo prostych warunków – zrealizowanie 5 transakcji bezgotówkowych. Tak, naprawdę tyle wystarczy!

Organizator ma najwyraźniej nadzieję, że będziesz zadowolony z nowo otwartego rachunku, bo oferuje dodatkowo 50 zł za każdą skuteczną rekomendację (maksymalnie 250 zł) w ramach programu poleceń (to zupełnie inna akcja niż PolecamBank prowadzona przez mBank).

Brak karencji, ograniczona pula nagród

W tej akcji nie obowiązuje karencja! Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania w Polsce, które nie były posiadaczami (lub współposiadaczami) konta osobistego w mBanku w dniu 3 lutego 2020 r.

Korzystanie z rachunku firmowego lub karty kredytowej w mBanku nie jest przeszkodą w przystąpieniu do akcji.

Wnioski o otwarcie promocyjnego eKonta można składać do 31 marca 2020 r., przy czym organizator zastrzegł, że przyjmie ich tylko 3000. Po wyczerpaniu tej puli nie będzie już możliwości złożenia kolejnych.

5 transakcji dzieli Cię od nagrody

Brak okresu karencji i atrakcyjna nagroda zapewne przyciągną wielu Łowców Promocji. Przejdźmy więc czym prędzej do przedstawienia harmonogramu niezbędnych działań:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r. zarejestruj swój profil w serwisie organizatora akcji, akceptując przy tym jego regulamin poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka otrzymanego na adres e-mail podany podczas rejestracji i aktywuj stworzony profil, po czym przejdź do zakładki Konto Bonus i złóż wniosek o eKonto wraz z kartą debetową.

Co prawda masz na to czas do 31 marca 2020 r., ale, z racji ograniczonej puli wniosków promocyjnych, radzimy nie zwlekać z tym zanadto.

Pamiętaj, że we wniosku musisz podać ten sam adres e-mail, który wpisałeś, tworząc profil w serwisie organizatora!

Krok 3
Krok 3

Do 15 kwietnia 2020 r. zawrzyj z mBankiem umowę o eKonto i kartę debetową.

Krok 4
Krok 4

Do 31 maja 2020 r. w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu konta wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych.

Krok 5
Krok 5

Organizator powiadomi Cię o przyznaniu nagrody do 17 czerwca 2020 r. w wiadomości przesłanej na adres e-mail, który podałeś.

W ciągu 7 dni od daty otrzymania informacji musisz skorzystać z zawartego w niej linka i podać numer nowo otwartego rachunku, na który ma zostać przekazany bonus.

Nagroda
Nagroda

150 zł wpłynie na Twoje konto w mBanku do 30 czerwca 2020 r. i do tego dnia nie możesz wypowiedzieć ani rozwiązać zawartej umowy o produkty banku.

Jak widzisz, warunki tej promocji są naprawdę proste. Sprawdźmy teraz, na co warto zwrócić uwagę.

Istotne informacje o transakcjach bezgotówkowych

Zasada dotycząca obowiązku wykonania transakcji bezgotówkowych brzmi dość zawile, więc przedstawmy ją na konkretnych przykładach:

Miesiąc otwarcia eKonta

Miesiące, w których możesz wykonać transakcje bezgotówkowe

luty

marzec lub kwiecień

marzec

kwiecień lub maj

Pamiętaj, że 5 transakcji niezbędnych do otrzymania nagrody musisz wykonać w jednym z podanych miesięcy, niedozwolone jest zrealizowanie części operacji w jednym, a pozostałych w następnym!

Dodajmy, że wymogi regulaminu spełnią transakcje bezgotówkowe w punktach handlowo-usługowych i przez Internet dokonane

  • kartą,
  • Blikiem,
  • płatności internetowe,
  • przelew na inne konto.

Za nieprawidłowe, a więc nie dające prawa do nagrody, będą uznane operacje anulowane (np. w wyniku zwrotu towaru) oraz polecenia przelewu wewnętrznego.

Dodatkowo nawet 250 zł w programie polecającym

Niezależnie od nagrody za aktywność na eKoncie, możesz zdobyć nawet 250 zł w programie polecającym - za każdą z 5 skutecznych rekomendacji otrzymasz 50 zł (5 x 50 zł = 250 zł).

Indywidualny link, który musisz przekazać poleconemu, znajdziesz w swoim profilu w serwisie organizatora w zakładce „Program polecający”.

Kliknij, aby powiększyć

Ważne, by osoba rekomendowana właśnie za pomocą tego linka stworzyła swój profil, a później złożyła wniosek o produkty mBanku, podpisała umowę o eKonto i kartę debetową oraz spełniła warunki aktywności, o których piszemy w harmonogramie powyżej. Jeśli tak się stanie, to Ty otrzymasz 50 zł, a osoba polecona premię w wysokości 150 zł.

Im bardziej się postarasz, tym więcej zarobisz, gdyż nagroda przysługuje maksymalnie za 5 skutecznych rekomendacji.

To też musisz wiedzieć

Polecanie eKonta możesz rozpocząć, zanim spełnisz warunki związane z aktywnością na nowo otwartym rachunku, czyli zanim wykonasz wymagane 5 operacji bezgotówkowych.

Nagrodę za skuteczną rekomendację otrzymasz jednak tylko wtedy, gdy Ty i osoba przez Ciebie polecona spełnicie warunki aktywności.

Każda złotówka, którą zgarniesz w tej akcji, będzie zwolniona z podatku dochodowego.

eKonto z oferty mBanku

eKonto osobiste to bardzo uniwersalny rachunek, który zadowoli szerokie grono osób, gdyż otwierany jest i prowadzony bezwarunkowo za darmo oraz oferuje bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Trzeba tylko uważać, by sięgać po kwoty nie mniejsze niż 100 zł, gdyż poniżej tej granicy wypłata kosztuje 2,50 zł.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową analizą eKonta osobistego.

Prościutka, interesująca promocja, ale…

Doceniamy możliwość zdobycia w tak łatwy sposób 150 zł za aktywność na nowo otwartym eKoncie. Gama możliwych transakcji bezgotówkowych jest szeroka, więc z realizacją tego warunku nikt nie będzie miał najmniejszych problemów. Tym bardziej, że nie ma znaczenia kwota płatności, liczy się tylko ich liczba.

Cieszy też 50 zł za skuteczną rekomendację w programie poleceń. Brakuje nam jednak dodatkowej nagrody dla osoby poleconej. Przypomnijmy, że otrzyma ona co prawda 150 zł w promocji po spełnieniu warunków, ale równie dobrze może założyć konto korzystając ze strony organizatora promocji. Chyba, że do polecenia dojdzie w rodzinnym/przyjacielskim gronie, a za pieniądze zdobyte za aktywność i polecenia urządzicie wspólną imprezę 😄

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Twoje Konto z Bonusem i Premią"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.