Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Twisto

Twisto

Twisto to czeski fintech, obecny w Polsce od 2018 r., działający w strategicznym partnerstwie z ING Bankiem Śląskim. Twisto oferuje: usługę odroczonych płatności, kartę wielowalutową oraz aplikację mobilną.

Twisto

Pierwszą uruchomioną w Polsce usługą przez Twisto było „kup teraz, zapłać później”, która jest częścią bramki płatniczej „imoje” ING Banku Ślaskiego. Usługa polega na tym, że sprzedawca otrzymuje pieniądze przelewem następnego dnia roboczego, a kupujący ma na rozliczenie transakcji aż 21 dni. Płatności odroczone oferują również PayPo, PayU i Dotpay.

W październiku 2019 r. Twisto rozszerzył swoją ofertę o aplikację mobilną i kartę debetową Mastercarda. Wielowalutowa karta debetowa Twisto pozwala płacić w sklepie internetowym i tradycyjnym, w Polsce i za granicą (tam gdzie akceptowany jest Mastercard). Płatności walutowe odbywają się według kursu Mastercarda. Twisto nie pobiera opłat za wydanie i korzystanie z karty, nie ma też wymaganego limitu kwoty czy liczby miesięcznych transakcji.

Od września 2018 r czeski fintech obsłużył 100 tys. Polaków, którzy wykonali ponad 200 tys. transakcji, w ponad 300 współpracujących z nią sklepach internetowych. W 2022 r. Twisto chce mieć 500 tys. klientów z Polski.

Konta bankowe: Twisto