Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł do Biedronki w promocji i 360 zł moneyback w standardzie z kartą kredytową TurboKARTA w Santander Consumer Banku

300 zł do Biedronki w promocji i 360 zł moneyback w standardzie z kartą kredytową TurboKARTA w Santander Consumer Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Lubimy sytuacje, gdy możliwe do otrzymania od banku bonusy za skorzystanie z któregoś z jego produktów rosną. Tak więc pozytywnie przyjęliśmy fakt, że z kartą kredytową Visa TurboKARTA z propozycji Santander Consumer Banku można teraz zyskać nie tylko moneyback w wysokości 360 zł/rok, ale także 300 zł do Biedronki. Na dodatek bank nie postawił zaporowych warunków, premia jest w zasięgu większości osób. Najważniejsze, by Santander wydał wspomnianą "kredytówkę" po zbadaniu zdolności kredytowej.

Nowi posiadacze karty kredytowej

Szansę na otrzymanie 3 bonów po 100 zł do Biedronki ma tylko 1500 osób, które jako pierwsze zawrą umowę o Visa TurboKARTĘ. Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które posiadają "kredytówkę" Santander Consumer Banku lub były jej posiadaczami w 2022 r. Po otrzymaniu Visa TurboKARTY trzeba spełnić warunki aktywności.

Płać, zgarniaj moneyback i bony do Biedronki

Chcąc zgarnąć pełną pulę, należy aktywnie korzystać z karty Visa TurboKARTA.

Krok 1
Krok 1

Jeśli nie masz jeszcze TurboKARTY, do 31 marca 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa TurboKARTA i podpisz z Santander Consumer Bankiem umowę.

Krok 2
Krok 2

Po podpisaniu umowy aktywnie korzystaj z otrzymanej "kredytówki". Przez 4 miesiące (licząc od tego, w którym zawarłeś umowę) wydawaj nią bezgotówkowo minimum 500 zł miesięcznie.

Informacja
Informacja

Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz powyższe zadanie (maksymalnie za 3 miesiące), bank przekaże Ci voucher do Biedronki o wartości 100 zł. Otrzymasz go, o ile nie będziesz miał zaległości w spłacie karty dłuższej niż 10 dni i na kwotę wyższą niż 50 zł.

Nagroda
Nagroda

E-kod do Biedronki trafi do Ciebie do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności. Bank przekaże Ci go w wiadomości sms przesłanej na numer telefonu podany we wniosku o kartę.

Krok 3
Krok 3

Aktywnie korzystaj z Visa TurboKARTY, a dodatkowo bank zwróci Ci część innych wydatków:

  • 5% na samodzielnych myjniach samochodowych (działających poza stacjami paliw);
  • 3% transakcji bezgotówkowych w restauracjach, pubach, kawiarniach i fast foodach;
  • 1% płatności na stacjach paliw.
Nagroda
Nagroda

Należny Ci zwrot, maksymalnie 30 zł w miesiącu, zostanie zaksięgowany na rachunku karty kredytowej w dniu generowania wyciągu za dany okres rozliczeniowy. Premia będzie widoczna jako „Twoje oszczędności”.

Istotne szczegóły

Z promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność określoną kodami MCC podanymi w regulaminie:

  • 4829 - przelew środków pieniężnych,
  • 6010, 6012, 6051 - instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe; towary i usługi; waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne,
  • 6211 - pośrednicy ubezpieczeniowi,
  • 6540 - instytucje niefinansowe – zakup/obciążenie karty,
  • 7995 - obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach.

Nie zostaną także uwzględnione operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Nagrody, które otrzymasz, korzystając z propozycji Santander Consumer Banku, nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się z nich rozliczać przed fiskusem.

Visa TurboKARTA

Czas bliżej przedstawić bohaterkę promocji, czyli kartę kredytową Visa TurboKARTA. Jej wyróżnikiem jest możliwość otrzymywania w każdym miesiącu zwrotu części wydatków (maksymalnie 30 zł/miesiąc) dokonanych w określonych przez Santander Consumer Bank miejscach.

Wysokość premii zależy od Ciebie

Atrakcyjny zestaw nagród może skłonić do sięgnięcia po kartę kredytową osoby, które dotąd nie korzystały z tego typu produktów. Przed rozpoczęciem korzystania z "kredytówki" zachęcamy do lektury tekstu "Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać". Wszystkim nie zaszkodzi przeczytanie poradnika nt. bezpiecznego posługiwania się "kredytówką".

Po zapoznaniu się z informacjami z powyższego tekstu pozostanie Ci już tylko złożenie wniosku o kartę kredytową Visa TurboKARTA (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) i wykonywanie transakcji, by otrzymać bony do Biedronki i zgarnąć jak najwyższy moneyback. To tylko nasza sugestia, bo – jak zawsze – decyzja należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "TurboKARTA z voucherem do Biedronki"
  2. Regulamin sprzedaży premiowej "Zakupy z premią"

O banku

Santander Consumer Bank to instytucja specjalizująca w obszarze consumer finance, czyli kredytów dla klientów indywidualnych. Pod obecną nazwą bank działa w Polsce od 2006 r., natomiast w 2011 r. połączył się z AIG Bank Polska. Santander Consumer Polska należy do hiszpańskiej Grupy Santander, której częścią jest również Santader Bank Polska (dawne BZ WBK).