Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

16 sierpnia 2022 r. Santander Consumer Bank wprowadził nową wersję regulaminu, w której doprecyzował warunki aktywności w przypadku umów zawartych od 1 września 2022 r. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

200 zł na Allegro w promocji i 360 zł moneyback w standardzie z kartą kredytową TurboKARTA w Santander Consumer Banku

200 zł na Allegro w promocji i 360 zł moneyback w standardzie z kartą kredytową TurboKARTA w Santander Consumer Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Lubimy sytuacje, gdy rosną bonusy możliwe do otrzymania od banku za skorzystanie z któregoś z jego produktów. Tak więc pozytywnie przyjęliśmy fakt, że z kartą kredytową Visa TurboKARTA z oferty Santander Consumer Banku można teraz zyskać nie tylko oferowany na co dzień moneyback w wysokości 360 zł/rok, ale także 200 zł na Allegro. Na dodatek bank nie postawił zaporowych warunków, premia jest w zasięgu każdego, komu tylko Santander wyda wspomnianą "kredytówkę" po zbadaniu zdolności kredytowej.

Nowi posiadacze karty kredytowej

Trwająca do 31 grudnia 2022 r. akcja "TurboKARTA z voucherem do Allegro" adresowana jest do osób z pełną zdolnością do czynności prawnych. Nie może wziąć w niej udziału ten, kto między 1 stycznia 2021 r. a 9 sierpnia 2022 r. zawarł z Santander Consumer Bankiem umowę o tę "kredytówkę".

Uwaga: szansę na otrzymanie 4 bonów do Allegro o łącznej wartości 200 zł ma tylko 2000 osób, które jako pierwsze zawnioskują o Visa TurboKARTĘ i spełnią warunki aktywności.

Płać, zgarniaj moneyback i bony na Allegro

Jeśli chcesz zgarnąć pełną pulę, musisz po prostu aktywnie korzystać z karty Visa TurboKARTA.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa TurboKARTA i podpisz z Santander Consumer Bankiem stosowną umowę.

Krok 2
Krok 2

W miesiącu podpisaniu umowy o kartę i w 4 kolejnych aktywnie korzystaj z "kredytówki", czyli w każdym z nich wydaj kartą min. 300 zł.

Informacja
Informacja

Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz powyższe zadanie (maksymalnie za 4 miesiące), bank przekaże Ci voucher na Allegro o wartości 50 zł. Otrzymasz go, o ile nie będziesz miał zaległości w spłacie karty dłuższej niż 10 dni i na kwotę wyższą niż 50 zł.

Nagroda
Nagroda

E-kod do Allegro trafi do Ciebie do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności. Bank przekaże Ci go w wiadomości sms przesłanej na numer telefonu podany we wniosku o kartę.

Krok 3
Krok 3

Aktywnie korzystaj z Visa TurboKARTY. Bank zwróci Ci część wydatków:

  • 5% na samodzielnych myjniach samochodowych (działających poza stacjami paliw);
  • 3% transakcji bezgotówkowych w restauracjach, pubach, kawiarniach i fast foodach;
  • 1% płatności na stacjach paliw.
Nagroda
Nagroda

Należny Ci zwrot, maksymalnie 30 zł w miesiącu, zostanie zaksięgowany na rachunku karty kredytowej w dniu generowania wyciągu za dany okres rozliczeniowy. Premia będzie widoczna jako „Twoje oszczędności”.

O zasadach korzystania z voucherów podczas zakupów pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Istotne szczegóły

Z promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność określoną kodami MCC podanymi w regulaminie:

  • 4829 - przelew środków pieniężnych,
  • 6010, 6012, 6051 - instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe; towary i usługi; waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne,
  • 6211 - pośrednicy ubezpieczeniowi,
  • 6540 - instytucje niefinansowe – zakup/obciążenie karty),
  • 7995 - obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach.

Nie zostaną także uwzględnione operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Nagrody, które otrzymasz, korzystając z propozycji Santander Consumer Banku, nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się z nich rozliczać przed fiskusem.

Visa TurboKARTA

Czas bliżej przedstawić bohaterkę promocji, czyli kartę kredytową Visa TurboKARTA. Jej wyróżnikiem jest możliwość otrzymywania w każdym miesiącu zwrotu części wydatków (maksymalnie 30 zł/miesiąc) dokonanych w określonych przez Santander Consumer Bank miejscach.

Wysokość premii zależy od Ciebie

Atrakcyjny zestaw nagród może skłonić do sięgnięcia po kartę kredytową osoby, które dotąd nie korzystały z tego typu produktów. Przed rozpoczęciem korzystania z "kredytówki" zachęcamy do lektury tekstu "Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać". Wszystkim nie zaszkodzi przeczytanie poradnika nt. bezpiecznego posługiwania się "kredytówką".

Po zapoznaniu się z informacjami z powyższych tekstów pozostanie Ci już tylko złożenie wniosku o kartę kredytową Visa TurboKARTA (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) i obmyślenie strategii działania, by otrzymać bony do Allegro i zgarnąć jak najwyższy moneyback. To tylko nasza sugestia, bo - jak zawsze - decyzja należy do Ciebie.

Na zakończenie dodamy, że być może bank zaprosi Cię do kolejnej akcji promocyjnej i będziesz mógł wziąć udział w promocji "Korzystaj i zyskaj 50 zł" lub akcji "Codzienne zakupy z kartą" z bonusem 60 zł za zakup artykułów spożywczych.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "TurboKARTA z voucherem do Allegro"
  2. Regulamin sprzedaży premiowej "Zakupy z premią"

O banku

Santander Consumer Bank to instytucja specjalizująca w obszarze consumer finance, czyli kredytów dla klientów indywidualnych. Pod obecną nazwą bank działa w Polsce od 2006 r., natomiast w 2011 r. połączył się z AIG Bank Polska. Santander Consumer Polska należy do hiszpańskiej Grupy Santander, której częścią jest również Santader Bank Polska (dawne BZ WBK).