Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł w voucherach Sodexo i 360 zł moneyback z kartą kredytową TurboKARTA w Santander Consumer Banku

300 zł w voucherach Sodexo i 360 zł moneyback z kartą kredytową TurboKARTA w Santander Consumer Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Lubimy sytuacje, gdy możliwe do otrzymania od banku bonusy za skorzystanie z któregoś z jego produktów rosną. Tak więc z uznaniem przyjęliśmy fakt, że z kartą kredytową Visa TurboKARTA z oferty Santander Consumer Banku można teraz zyskać nie tylko moneyback w wysokości 360 zł rocznie, ale również 300 zł w postaci voucherów Sodexo. Na dodatek bank nie postawił zaporowych warunków, premia jest w zasięgu większości osób. Najważniejsze, by Santander wydał wspomnianą kredytówkę po zbadaniu zdolności kredytowej. Jak już ją dostaniesz, to będziesz mógł starać się nie tylko o nagrodę w opisywanej promocji, ale i wziąć udział w konkursie, w którym nagroda główna to 10 tys. zł na wakacje marzeń.

Nowi posiadacze karty kredytowej

Szansę na otrzymanie 3 bonów Sodexo po 100 zł ma tylko 1500 osób, które jako pierwsze zawrą umowę o Visa TurboKARTĘ. Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które posiadają kredytówkę Santander Consumer Banku lub były jej posiadaczami w 2022 i w 2023 r. Po otrzymaniu Visa TurboKARTY trzeba spełnić warunki aktywności.

Płać, zgarniaj moneyback i bony Sodexo

Chcąc zgarnąć pełną pulę, należy aktywnie korzystać z karty Visa TurboKARTA.

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa TurboKARTA i podpisz z Santander Consumer Bankiem umowę.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od daty podpisania umowy przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Krok 3
Krok 3

Po podpisaniu umowy aktywnie korzystaj z otrzymanej kredytówki. Przez 4 miesiące (licząc od tego, w którym zawarłeś umowę) wydawaj nią bezgotówkowo min. 500 zł miesięcznie.

Informacja
Informacja

Za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz powyższe zadanie (maksymalnie za 3 miesiące), bank przekaże Ci voucher Sodexo o wartości 100 zł. Otrzymasz go, o ile nie będziesz miał zaległości w spłacie karty dłuższej niż 10 dni i na kwotę wyższą niż 50 zł.

Nagroda
Nagroda

Open e-Voucher Sodexo trafi do Ciebie do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności. Bank przekaże Ci go w wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu podany we wniosku o kartę.

Krok 4
Krok 4

Aktywnie korzystaj z Visa TurboKARTY, a dodatkowo bank zwróci Ci część innych wydatków:

  • 5% na samodzielnych myjniach samochodowych (działających poza stacjami paliw);
  • 3% transakcji bezgotówkowych w restauracjach, pubach, kawiarniach i fast foodach;
  • 1% płatności na stacjach paliw.
Nagroda
Nagroda

Należny Ci zwrot, maksymalnie 30 zł w miesiącu, zostanie zaksięgowany na rachunku karty kredytowej w dniu generowania wyciągu za dany okres rozliczeniowy. Premia będzie widoczna jako „Twoje oszczędności”.

Istotne szczegóły

Z promocji wyłączone są transakcje kartą dokonane w punktach prowadzących działalność określoną kodami MCC podanymi w regulaminie:

  • 4829 - przelew środków pieniężnych,
  • 6010, 6012, 6051 - instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe; towary i usługi; waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne,
  • 6211 - pośrednicy ubezpieczeniowi,
  • 6540 - instytucje niefinansowe – zakup/obciążenie karty,
  • 7995 - obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach.

Nie zostaną także uwzględnione operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Nagrody, które otrzymasz, korzystając z propozycji Santander Consumer Banku, nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się z nich rozliczać przed fiskusem.

Visa TurboKARTA

Czas bliżej przedstawić bohaterkę promocji, czyli kartę kredytową Visa TurboKARTA. Jej wyróżnikiem jest możliwość otrzymywania w każdym miesiącu zwrotu części wydatków (maksymalnie 30 zł/miesiąc) dokonanych w określonych przez Santander Consumer Bank miejscach.

Wysokość premii zależy od Ciebie

Atrakcyjny zestaw nagród może skłonić do sięgnięcia po kartę kredytową osoby, które dotąd nie korzystały z tego typu produktów. Przed rozpoczęciem korzystania z kredytówki zachęcamy do lektury tekstu "Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać". Wszystkim nie zaszkodzi przeczytanie poradnika nt. bezpiecznego posługiwania się "kredytówką".

Po zapoznaniu się z informacjami z powyższego tekstu pozostanie Ci już tylko złożenie wniosku o kartę kredytową Visa TurboKARTA (pamiętaj o ograniczonej puli nagród!) i wykonywanie transakcji, by otrzymać bony Sodexo i zgarnąć jak najwyższy moneyback. To tylko nasza sugestia, bo – jak zawsze – decyzja należy do Ciebie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin sprzedaży premiowej "Zakupy z premią"
  2. Regulamin promocji "TurboKARTA z voucherem Sodexo"

O banku

Santander Consumer Bank to instytucja specjalizująca w obszarze consumer finance, czyli kredytów dla klientów indywidualnych. Pod obecną nazwą bank działa w Polsce od 2006 r., natomiast w 2011 r. połączył się z AIG Bank Polska. Santander Consumer Polska należy do hiszpańskiej Grupy Santander, której częścią jest również Santader Bank Polska (dawne BZ WBK).