Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Załóż Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i odbierz karnety sportowe o wartości 756 zł

Załóż Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i odbierz karnety sportowe o wartości 756 zł
Źródło: strona internetowa BGŻ BNP Paribas

W akcji promocyjnej, której głównym organizatorem jest spółka Ad Astra, możesz zdobyć 12 karnetów OK System o łącznej wartości 756 zł. Nagroda uprawnia Cię do korzystania z obiektów sportowych, takich siłownie, szkoły tańca oraz kluby fitness. Listę podmiotów współpracujących z OK System znajdziesz na tej stronie.

Pamiętaj jednak, że promocja jest limitowana, a karnety trafią do pierwszych 1500 zarejestrowanych uczestników. Jeśli więc wraz z nadejściem wiosny chcesz zadbać o formę i jesteś zainteresowany oferowaną nagrodą, nie czekaj zbyt długo z decyzją o przystąpieniu do akcji.

Nowi klienci mile widziani

Wiedz jednak, że w akcji promocyjnej mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy nie posiadały ani nie współposiadały jakiegokolwiek rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Trzyletnia karencja obowiązuje również właścicieli kont osobistych prowadzonych w BGŻ S.A. oraz BNP Paribas Bank Polska S.A. (obie te instytucje dokonały połączenia w 2015 r.).

Promocja zakończy się w momencie zarejestrowania w niej pierwszych 1500 uczestników, natomiast w przypadku mniejszego zainteresowania koniec akcji planowany jest na 25 kwietnia 2018 roku.

Otwórz konto i odbierz karnet o wartości 63 zł

Warunki, które musisz spełnić, aby zdobyć pierwszy z 12 karnetów są naprawdę proste i sprowadzają się do następujących czynności:

  1. Do 25 kwietnia 2018 roku wypełnij i prześlij formularz zgłoszeniowy dostępny i. Rejestracja wiąże się z podaniem swoich danych osobowych oraz wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w celach objętych regulaminem. Po dopełnieniu tej formalności otrzymasz informację o objęciu ofertą. Potwierdzenie wraz z linkiem aktywacyjnym zostanie przesłane na Twój adres e-mail oraz wyświetli się na ekranie komputera.
  2. Po kliknięciu w link aktywacyjny przejdź na stronę banku i złóż wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą. Pamiętaj, aby we wniosku podać takie same dane, co w formularzu rejestracyjnym.
  3. Kolejnym etapem jest zawarcie umowy ramowej o prowadzenie konta i wydanie karty. Komplet dokumentów dostarczy Ci kurier, a Twoim jedynym zadaniem będzie ich podpisanie i odesłanie na adres banku. Zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej do 10 maja 2018 roku.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz pierwszą z oferowanych nagród – miesięczny karnet OK System o wartości 63 zł, umożliwiający bezpłatne korzystanie 2 razy w tygodniu z ponad 4 tys. obiektów sportowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Karnet ważny jest przez cały czerwiec 2018 roku.

Uwaga – aby korzystać z nagrody niezbędne jest założenie panelu użytkownika systemu OK System (dokonamy tego na tej stronie) oraz aktywacja otrzymanego karnetu, której dokonamy tutaj.

Aktywnie korzystaj z konta i zdobywaj kolejne karnety

Powyższa nagroda to jednak dopiero początek. Jeśli przez kolejne 11 miesięcy będziesz aktywnie korzystał ze swojego Konta Optymalnego, masz szansę na zdobycie kolejnych 11 karnetów OK System! Aby tak się stało, będziesz musiał w danym miesiącu:

  1. Zapewnić wpływ na Konto Osobiste w wysokości min. 1000 zł.
  2. Dokonać min. 1 przelewu za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile
  3. Dokonać transakcji bezgotówkowych z użyciem karty płatniczej, których łączna wartość wyniesie min. 200 zł. Ważne! Bank będzie honorował wyłącznie płatności przeprowadzane w punktach handlowo-usługowych, transakcje internetowe nie będą brane pod uwagę.

Uwaga – jeśli nie spełnisz warunków otrzymania nagrody w danym miesiącu kalendarzowym, nadal możesz uzyskać ją w kolejnych miesiącach.

W jakim terminie otrzymasz karnety?

Informacja o otrzymaniu pierwszego z karnetów OK System zostanie wysłana do uczestników promocji nie później niż do 14 maja 2018. Z kolei samo przekazanie nagród będzie miało miejscu najpóźniej do 16 maja 2018. W przypadku kolejnych karnetów informacja o ich otrzymaniu trafi do laureatów do 18 dnia każdego miesiąca, a ich przesłanie nastąpi do 25 dnia miesiąca, w którym zostały spełnione warunki ich uzyskania. Przykładowo – jeśli spełnisz warunki otrzymania karnetu w kwietniu 2018 roku, nagroda zostanie Ci przekazana najpóźniej do 25 maja, natomiast z karnetu będziesz mógł korzystać w czerwcu 2018 roku.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, co oznacza, że nie trzeba jej uwzględniać w zeznaniu rocznym.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Czy warto założyć Konto Optymalne?

Zanim jednak skorzystasz z najnowszej promocji, sprawdź podstawowe parametry Konta Optymalnego i sam oceń, jak prezentuje się ten rachunek.

Do największych atutów Konta Optymalnego należą niskie koszty i przyjazne dla użytkowników rozwiązania mobilne. Prowadzenie konta i obsługa karty debetowej są bezwarunkowo bezpłatne, nie zapłacisz także za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas (w Polsce i za granicą), Planet Cash (w Polsce) i Global Alliance (za granicą). Musisz jednak uważać na pobranie gotówki z pozostałych maszyn w kraju - bank policzy sobie 5 zł za każdą taką wypłatę.

Wraz z kontem zyskujesz możliwość dokonywania płatności mobilnych oraz dostęp do nowej aplikacji mobilnej GOmobile, do której można się logować za pomocą odcisku palca.

Aktualnie Konto Optymalne jest objęte jeszcze jedną promocją, w której możesz zdobyć 200 zł w formie bonu do drogerii Rossmann. Niestety, obie akcje nie łączą się ze sobą, tak więc będziesz musiał samodzielnie wybrać bardziej atrakcyjną dla Ciebie promocję.

Szczegółową analizę Konta Optymalnego znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Trzeba przyznać, że BGŻ BNP Paribas nie ustaje w promowaniu swojego sztandarowego rachunku osobistego i systematycznie organizuje akcje, które mają przyciągnąć nowych klientów. Także oferta „W formie z kontem 2” ma duży potencjał, by spodobać się wielu osobom, tym bardziej, że w naszej opinii warunki otrzymania nagrody nie należą do specjalnie trudnych. Wśród wymaganych aktywności są: zapewnienie stałych wpływów w wysokości min. 1000 zł, wydanie za pomocą karty przynajmniej 200 zł oraz dokonanie min. jednego przelewu za pomocą aplikacji Gomobile. Wystarczy więc umiarkowana aktywność w korzystaniu z karty i konta, aby zdobyć benefity o łącznej wartości ponad 750 zł (a przy okazji zmotywować się do ćwiczeń i lepiej zadbać o swoją kondycje fizyczną).

Warto jednak pamiętać, że pula nagród jest niewielka, a szansę na zdobycie karnetów będą miały tylko te osoby, które najszybciej zarejestrują się w akcji. Jeżeli więc najnowsza nagroda przypadła Wam do gustu – wykażcie się refleksem i łapcie okazję.

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.