Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł na Allegro za PKO Konto Dziecka. Oczywiście w PKO BP!

100 zł na Allegro za PKO Konto Dziecka. Oczywiście w PKO BP!
Źródło: najlepszekonto.pl

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie, czy warto oswajać dziecko z finansami, a jeśli tak, to kiedy zacząć to robić. Naszym zdaniem odpowiedź na pierwsze pytanie jest oczywista – trzeba to robić. Każdy moment jest dobry, byle tylko metody i środki działań edukacyjnych dostosować do percepcji pociechy. O tym, dlaczego warto wprowadzać najmłodszych w tajniki nowoczesnej bankowości, pisaliśmy w tekście 5 powodów, by założyć dziecku konto w banku. Z kolei w artykule Jak namówić rodziców na konto w banku? zawarliśmy podpowiedzi dla nastolatków, których rodzice nie są przekonani do tego kroku.

100 zł na zakupy

Dodatkowych argumentów dla rodziców i dzieci dostarcza teraz bank PKO BP, oferując premię w wysokości 100 zł do wykorzystania na Allegro za założenie rachunku dla małoletniego.

Co prawda bank określił datę zakończenia promocji "Temat: finanse" na 30 września 2021 r., ale zaznaczył też, że przygotował tylko 1000 nagród, które będą przyznawane według kolejności wywiązania się ze wszystkich wymagań regulaminu.

Uczestnicy promocji

Uczestnikiem promocji formalnie jest przedstawiciel ustawowy dziecka, które nie ukończyło 13 lat, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych, adres zamieszkania na terenie Polski oraz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP z dostępem do iPKO.

Ważne, by dziecko nie było posiadało rachunku osobistego i karty w PKO BP w okresie 1 stycznia 2020 r - 17 sierpnia 2021 r.

Sprawdź, czy nie trwa akurat akcja dla dorosłych, w której i Ty możesz zgarnąć premię za otwarcie rachunku w PKO BP i jakie inne bonusy bank przygotował dla swoich klientów.

Łatwa premia

Działania na drodze po 100 zł na Allegro nie są wcale skomplikowane. Zresztą, przeczytaj sam:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. złóż wniosek i zawrzyj umowę o PKO Konto Dziecka oraz (odrębnie) o kartę PKO Junior Visa.

Możesz to zrobić w placówce, na stronie internetowej banku, jak i w serwisie iPKO.

Krok 2
Krok 2

Także do 30 września 2021 r.

 • ​​​​​​​​​​​​​​zgłoś chęć udziału w promocji, wypełniając formularz na stronie internetowej;

Formularz rejestracji w promocji "Z dziećmi warto się liczyć"

 • wyraź zgodę przynajmniej na otrzymanie od banku informacji marketingowych za pomocą urządzeń elektronicznych. Jeśli nie masz pewności, czy masz wyrażoną taką zgodę, przeczytaj, jak to sprawdzić.
Krok 3
Krok 3

Do 17 października 2021 r. Twoje dziecko musi wykonać otrzymaną kartą przynajmniej 2 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

W celu odebrania nagrody zaloguj się do serwisu iPKO i otwórz skrzynkę pocztową. Premie zostaną przekazane w formie kodów elektronicznych w dwóch turach:

 • do 24 września 2021 r. dla osób, które spełnią wymagania regulaminu do 10 września 2021 r.;
 • do 29 października 2020 r. dla pozostałych.

  Ważne szczegóły

  Definicja transakcji bezgotówkowej zawarta w regulaminie promocji mówi, że jest nią każda płatność w sklepie stacjonarnym (tradycyjnie lub zbliżeniowo) lub internetowym, z wyjątkiem przelewów z karty.

  Z regulaminu wynika, że uczestnik promocji może otrzymać jedną nagrodę dla każdego swojego dziecka.

  Przed przekazaniem premii bank zweryfikuje, czy konto i karta dziecka są nadal aktywne, czy zgoda marketingowa nie została cofnięta.

  Nagroda ma postać kodu elektronicznego z terminem ważności do 31 marca 2022 r. i można z niej korzystać wielokrotnie do chwili wyczerpania wszystkich środków. Zasady korzystania z eKodów w serwisie Allegro opisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

  Premia jest zwolniona z opodatkowania.

  PKO Konto Dziecka – przydatne informacje

  Ten bezwarunkowo bezpłatny rachunek przeznaczony jest dla dzieci, które nie skończyły 13 r.ż. Jako jeden z nielicznych oferuje oprocentowanie zgromadzonych na nim środków.

  Więcej informacji znajdziesz w analizie PKO Konta Dziecka.

  W tym miejscu należy przyjrzeć się również karcie dla dziecka, PKO Junior, wymaganej w promocji. Wydanie i odnowienie "plastiku" to koszt 15 zł, którego nie da się uniknąć.

  Na pewno warto skorzystać

  Jak wspomnieliśmy na wstępie, każdy moment jest dobry, by zacząć oswajać dziecko z nowoczesną bankowością. Niezbędne działania nie są wcale trudne, zwłaszcza że przygotowaliśmy poradniki Jak założyć konto małemu dziecku ? Rachunki bankowe do 13 lat oraz „Jak założyć konto nastolatkowi. Praktyczne porady”, w których opisaliśmy całą procedurę krok po kroku.

  Realizacja warunków opisywanej promocji też nie powinna nikomu sprawić kłopotów, wszak poza założeniem konta wystarczy wykonać 2 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę. Nieco problemów może się pojawić przy uzgadnianiu w rodzinnym gronie, na co zostanie przeznaczona nagroda 😀

  Po raz kolejny mamy zastrzeżenia do PKO BP, że o przydziale nagród nie decyduje kolejność przystąpienia do promocji lecz szybkość spełniania warunków aktywności. Może się więc zdarzyć, że nie załapiesz się – a w zasadzie Twoja pociecha – do grona laureatów. Pozostanie wtedy dylemat, czy nie wypłacić dziecku premii ze swoich zasobów…

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Temat: finanse"

  O banku

  Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

  W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.