Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 10 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku.

Telemedycyna przez rok za darmo dla nowych posiadaczy Konta Jakże Osobistego w Alior Banku

Telemedycyna przez rok za darmo dla nowych posiadaczy Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Nie zawsze trzeba zwracać uwagę na swoją akcję specjalną wysokością premii, niekiedy warto błysnąć oryginalnością, by o promocji się mówiło, by zapadła ona w pamięć i wywołała pozytywne skojarzenia z marką czy promowanym produktem. Zapewne tym tokiem rozumowania wykazali się marketingowcy Alior Banku, przygotowując najnowszą promocję Konta Jakże Osobistego, która odbywa się pod hasłem „Telemedycyna” i trwa do 24 października lub do wyczerpania puli 5000 nagród.

Osoby z szansą na teleporady

Uczestnikami akcji mogą być osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych i stałym adresem zamieszkania na terenie Polski, które od 1 stycznia 2020 r. do momentu przystąpienia do promocji nie posiadały w Alior Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Załóż rachunek i korzystaj z niego przez rok

Za chwilę przekonasz się, że choć wymagania regulaminu musisz spełniać przez 12 miesięcy, to nie powinno to być dla Ciebie uciążliwe, gdyż niezbędne działania są proste i na dodatek masz prawo do braku aktywności przez pewien czas.

Krok 1
Krok 1

Do 24 października 2021 r. (przypominamy o ograniczonej puli nagród) załóż Konto Jakże Osobiste na stronie promocji. Musisz przy tym wyrazić zgodę na kontakty marketingowe banku drogą telefoniczną i mailową oraz zaakceptować regulamin akcji.

Nagroda
Nagroda

W ciągu 14 dni roboczych po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz na numer telefonu podany bankowi do kontaktu sms z kodem uprawniającym do korzystania z teleporad.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od jego otrzymania utwórz Konto Pacjenta na stronie mojePZU.pl rozpoczynając działania od wpisania  kodu w zakładce Pakiety Medyczne dla Ciebie.

Możesz je stworzyć także na infolinii PZU Zdrowie pod numerem telefonu 801 102 007.

Aktywacja kodu w promocji "Telemedycyna" Konta Jakże Osobistego Alior BankuUwaga: jeśli masz już konto w serwisie mojePZU, zaloguj się do niego i wpisz otrzymany kod. Dane zostaną automatycznie pobrane z Twojego profilu użytkownika i pojawią się na Twoim koncie w zakładce Moje produkty do 24 godzin po rejestracji.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od założenia Konta Jakże Osobistego a także w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych:

  • zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej Alior Banku,
  • wykonaj co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą (możesz też płacić zegarkiem albo telefonem) lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Wykonywanie powyższych aktywności sprawi, że będziesz mógł korzystać z bezpłatnych teleporad lekarza podstawowej opieki zdrowotnej przez 12 miesięcy.

Istotne szczegóły

Pełne wykorzystanie nagrody stanie się możliwe, jeśli będziesz pamiętał o kilku szczegółach.

Transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem możesz wykonać w punktach stacjonarnych, jak i sklepach internetowych, ale nie mogą to być płatności związane z grami hazardowymi, przekazami pieniężnymi czy wykonane w instytucjach finansowych. Pełny wykaz zakazanych kodów MCC znajduje się w regulaminie promocji. Zwracamy uwagę, że jest wśród nich również kod 4111 określający usługi transportowe. Sprawdzenie, czy transakcja zostanie zaliczona do wymaganej puli, nie jest trudne, bo w szczegółach płatności widocznych w bankowości elektronicznej Alior Banku podawany jest kod MCC miejsca zakupu.

Dodajmy, że jeśli zamkniesz nowo otwarte konto przed upływem roku, to utracisz prawo do bezpłatnych teleporad. Taki sam efekt wywoła fakt, gdy przez 2 kolejne miesiące nie spełnisz wymagań regulaminu, nie przewiduje on bowiem reaktywowania uprawnień do korzystania z nagrody.

Zdobyta nagroda oznacza nie tylko prawo telekonsultacji z lekarzem, ale również możliwość uzyskania na odległość skierowania, recepty czy zwolnienia. Szczegółowe zasady korzystania z usług PZU zawarte są w załączniku do regulaminu opisywanej promocji.

Konto Jakże Osobiste

Cechą charakterystyczną tego rachunku jest możliwość korzystania za darmo z 2 spośród 11 przypisanych do niego korzyści, każda następna kosztuje 3,50 zł/miesiąc. Zwracamy uwagę na warunki aktywności, które są niezbędne dla uniknięcia prowizji za prowadzenie konta.

Telemedycyna – czy to ma sens?

W większości przypadków z pewnością niezbędna jest bezpośrednia wizyta u lekarza, by ten osłuchał pacjenta, dotknął bolących miejsc, ewentualnie przeprowadził podstawowe badania, np. zmierzył ciśnienie krwi. Są jednak i takie przypadki, gdy porady można zasięgnąć na odległość i nie będzie to miało wpływu na „jakość” leczenia. Teleporady na pewno oszczędzają czas, gdy potrzebujemy jedynie przedłużyć zwolnienie, wykupić kolejną partię leków czy uzyskać skierowanie do specjalisty.

Sam musisz rozważyć, czy propozycja Alior Banku (Konto Jakże Osobiste) i PZU (teleporady) są czymś, co będzie Ci przydatne. Warto się nad tymi ofertami zastanowić.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Telemedycyna"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.