Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 400 zł od PKO BP do wydania na Allegro.

Darmowe e-konsultacje lekarskie przez 6 miesięcy za konto osobiste w PKO BP

Darmowe e-konsultacje lekarskie przez 6 miesięcy za konto osobiste w PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

PKO BP nie należy do banków, które często organizują promocje swoich rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Każdą akcję zorganizowaną przez bank dla nowych klientów odnotowujemy więc z radością i zainteresowaniem.

Co jest do zdobycia?

Tym razem nagrodą nie jest premia gotówkowa czy voucher do wykorzystania w jakimś sklepie, lecz kod uprawniający do bezpłatnego korzystania z e-konsultacji lekarskich przez 6 miesięcy. Wystarczy założyć jeden z promowanych rachunków osobistych, aktywować aplikację mobilną IKO i wykonać choć jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.

Bank przewidział 10 200 nagród, przy czym obowiązuje zasada, że w każdym miesiącu trwania akcji wydanych zostanie 1700 kodów. Nagrody niewykorzystane w jednym miesiącu przechodzą na kolejne miesiące.

W ramach pakietu otrzymujesz:

 • konsultacje lekarskie przez telefon, wideo lub chat 24h/7 z dowolnego miejsca na świecie;
 • nielimitowany dostęp do lekarza internisty i pediatry oraz 18 innych specjalistów (alergolog, chirurg ogólny, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, neurolog, okulista, onkolog, ortopeda, pulmonolog, reumatolog, traumatolog, urolog, wenerolog);
 • e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia lekarskie.

Decydujące znaczenie ma nie moment założenia rachunku, lecz wywiązania się ze wszystkich wymagań regulaminu. Jest w nim wzmianka, że w przypadku wyczerpania puli nagród bank poinformuje o tym fakcie na stronie promocji, ale nie sprecyzowano, czy dotyczyć to będzie każdego z miesięcy, czy też całej puli bonusów.

Brak karencji dla klientów Inteligo

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Polski.

Na nagrodę nie mogą niestety liczyć ci, którzy posiadali rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 13 września 2021 r.

Mamy za to bardzo dobrą wiadomość dla klientów Inteligo – posiadanie Konta Inteligo nie stanowi przeszkody do udziału w tej promocji.

6 miesięcy darmowych e-konsultacji

Brzmi trochę zagadkowo, więc spieszymy z wyjaśnieniami:

Krok 1
Krok 1

Do 28 lutego 2022 r. załóż jeden z rachunków:

PKO Konto za Zero

PKO Konto dla Młodych

PKO Konto bez Granic

wraz z kartą debetową, po czym aktywuj aplikację mobilną IKO.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na kontakty marketingowe ze strony banku, w tym przekazywanie informacji handlowych za pomocą urządzeń elektronicznych, telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od założenia rachunku wykonaj choć 1 płatność kartą debetową lub Blikiem.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli kod do aktywacji e-konsultacji, otrzymasz poprzez powiadomienie w aplikacji mobilnej IKO do 20. dnia miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś warunki aktywności. Oczywiście pod warunkiem, że zmieścisz się w puli nagród przewidzianej na dany miesiąc.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od otrzymania nagrody wejdź na specjalną stronę internetową do aktywacji kodów przekazanych w promocji, by założyć tam konto pacjenta i zaakceptować regulamin serwisu.

Po utworzeniu konta:

 • zaakceptuj Regulamin do Umowy Abonamentu Telemedycznego oraz cykliczne pobieranie opłat z karty;
 • podepnij "debetówkę" do płatności za wspomniany abonament;
 • aktywuj e-kod.
Nagroda
Nagroda

Korzystaj przez 6 miesięcy z nielimitowanego dostępu do e-konsultacji lekarskich.

Dla pełnej jasności podajmy przykład przekazywania nagród: e-kody za wywiązanie się z warunków akcji we wrześniu trafią do odbiorców do 20 października. Ci, którzy zrealizują zadania z regulaminu w październiku, otrzymają nagrody do 20 listopada. I tak dalej. Zrealizowanie wymaganych aktywności w lutym i marcu będzie nagrodzone do 20 kwietnia 2022 r.

Zwróć na to uwagę

W każdej promocji trzeba zwrócić uwagę na szczegóły zawarte w regulaminie. Oto, co jest ważne w tej akcji.

Wybór karty debetowej

Okazuje się, że wybór karty w tej promocji może być problematyczny. Możesz zdecydować się na standardowy wizerunek i wtedy nie poniesiesz kosztu wydania "plastiku". Jeśli jednak wybierzesz inny wzór karty, zapłacisz za to 14,90 zł. Chcąc uniknąć opłaty za wydanie karty, powinieneś wybrać poniższy wizerunek:

Kliknij, aby powiększyć

Warunki aktywności

Zgodnie z regulaminem transakcją bezgotówkową jest każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu karty debetowej w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie (z wyjątkiem przelewów z karty) lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem.

Z kolei płatność Blikiem jest zdefiniowana jako dyspozycja z wykorzystaniem kodu mobilnego generowanego przez aplikację mobilną IKO dokonana w sklepach stacjonarnych i internetowych. Płatnościami Blikiem nie są wpłaty i wypłaty w bankomatach ani przelewy na telefon.

Przed przekazaniem bonusu PKO BP zweryfikuje, czy konto lub karta nie zostały zamknięte albo aplikacja IKO zdezaktywowana, czy nie cofnąłeś udzielonej zgody marketingowej lub nie przekształciłeś rachunku w inny typ. Gdybyś zrobił którąś z tych rzeczy, nie otrzymasz nagrody.

Informacje o nagrodzie

Jak wspomnieliśmy, nagrody będą wydawane według kolejności spełnienia przez uczestników wszystkich warunków uprawniających do otrzymania bonusu.

  Umowę o świadczenie usługi abonamentu telemedycznego zawierasz bezterminowo. Przez pierwszych 6 miesięcy po wykorzystaniu otrzymanego kodu będziesz mógł korzystać bezpłatnie z e-konsultacji. Po tym okresie koszt miesięcznego abonamentu będzie wynosił 9,99 zł, a bank będzie pobierał stosowną opłatę co 3 miesiące, czyli z Twojego konta zostanie pobrane wtedy 29,97 zł.

  Z abonamentu możesz zrezygnować w dowolnym momencie, najpóźniej przedostatniego dnia roboczego opłaconego okresu. W tym celu wystarczy przesłać oświadczenie na adres: [email protected]. Jeśli nie chcesz, żeby została pobrana jakakolwiek opłata, zrezygnuj z subskrypcji przed końcem 6-miesięcznego bezpłatnego okresu świadczenia usługi e-konsultacji, z której korzystasz w ramach otrzymanej nagrody.

  Na koniec dobra informacja – premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać z fiskusem.

  Oferta PKO BP

  Bonus można zgarnąć pod warunkiem otwarcia jednego z promowanych rachunków. Spójrzmy na ich charakterystykę.

  PKO Konto za Zero

  To konto jest adresowane do osób powyżej 18 r.ż. Jego prowadzenie nie generuje żadnych kosztów. Darmowa może być też wydana do niego karta debetowa, o ile wykonasz nią w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych.

  PKO Konto dla Młodych

  Bezwarunkowo darmowy rachunek dla osób w wieku 18-26 lat.

  PKO Konto bez Granic

  Ten rachunek polecany jest osobom często podróżującym za granicę. PKO Konto Bez Granic kosztuje 17,90 zł/miesiąc i nie ma możliwości uniknięcia tej prowizji. Bank nie pobiera za to opłat za wypłaty z bankomatów w kraju i na świecie oraz za obsługę karty z funkcją wielowalutową.

  E-konsultacje lekarskie - bardzo przydatna nagroda

  Na pierwszy rzut oka nagroda może nie budzić entuzjazmu, wszak to nie gotówka, lecz "tylko" kod na e-konsultacje medyczne. Po chwili zastanowienia przyznasz chyba, że jednak warto przemyśleć propozycję PKO BP, bo nielimitowany dostęp do lekarzy 20 specjalności to cenna rzecz. Zwłaszcza, że promowane rachunki są interesujące, a warunki aktywności sprowadzają się do założenia ROR-u, aktywowania aplikacji IKO i wykonania jednej płatności bezgotówkowej.

  Nie zatrzymujemy Cię dłużej – rozważ plusy i minusy tej oferty, oceń ją pod kątem swoich potrzeb i oczekiwań i podejmij decyzję, czy zechcesz z niej skorzystać. Pamiętaj, że o przyznaniu nagród decyduje kolejność wywiązania się ze wszystkich obowiązków, a nie moment podpisania umowy o rachunek.

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Telemedycyna przez 6-miesięcy bez opłat"
  2. Regulamin kart podarunkowych Allegro

  O banku

  Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

  W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.