Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT od Santander Bank Polska: nawet 780 zł za konto osobiste.

Do 200 zł moneyback za płatności na stacjach paliw kartą kredytową Santander Bank Polska

Do 200 zł moneyback za płatności na stacjach paliw kartą kredytową Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Co prawda ceny paliw nie są już na rekordowo wysokich poziomach, ale nadal mocno biją kierowców po kieszeni. W tej sytuacji promocja przygotowana przez Santander Bank Polska dla nowych posiadaczy jego kart kredytowych z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem i szybko wyczerpie się pula 750 nagród, które mogą zostać rozdane w tej akcji. Nie traćmy więc czasu i szybko przejdźmy do przedstawienia szczegółów propozycji Santandera.

Dla nowych posiadaczy "kredytówek"

Promocja "Tankuj taniej z kartą kredytową" trwa do 17 października 2022 r. lub do wyczerpania puli 750 promocyjnych wniosków.

Z oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i w okresie promocji złożą wniosek o dowolną kartę kredytową z oferty Santander Bank Polska. Ważne, by bank uznał, że masz odpowiednią zdolność kredytową i przyznał Ci wybraną "kredytówkę".

Złożenie wniosku o kartę musi nastąpić w bankowości elektronicznej. Konieczne jest więc, byś był już klientem Santandera i posiadał do niej dostęp lub założył teraz konto osobiste (najlepiej w promocji i zgarnął premię, o czym za chwilę) albo udał się do placówki tego banku i uruchomił dla siebie profil klienta, który da Ci dostęp do aplikacji mobilnej i bankowości internetowej.

200 zł moneyback

Oto, co trzeba zrobić, by otrzymać moneyback:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i dopełnij formalności, by zyskać dostęp do bankowości elektronicznej.

Jeśli jesteś już klientem Santandera i korzystasz z dostępu do jego produktów online, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Do 17 października 2022 r. (przypominamy o ograniczonej liczbie nagród) zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz na jej stronie internetowej.

Pamiętaj o akceptacji regulaminu akcji i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 3
Krok 3

Także do 17 października 2022 r. zaloguj się do bankowości elektronicznej, by złożyć wniosek o kartę kredytową. Po pozytywnej decyzji kredytowej i otrzymaniu "kredytówki" pocztą aktywuj ją online.

Krok 4
Krok 4

Upewnij się, czy masz wyrażone zgody na kontakty marketingowe i otrzymywanie wiadomości z banku elektronicznymi kanałami kontaktu (EKK). Możesz to zrobić po zalogowaniu się do bankowości internetowej w zakładce Ustawienia -> Forma kontaktu z bankiem -> Zgody.

Krok 5
Krok 5

Od 1 listopada do 31 grudnia 2022 r. dokonaj kartą kredytową płatności na stacji paliw. Santander Bank Polska odda Ci całość lub część wydatków w każdym z tych miesięcy, maksymalnie 100 zł/miesiąc.

Informacja
Informacja

Wypłata premii nastąpi pod warunkiem posiadania aktywnej karty kredytowej w dniu przekazywania nagrody.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę za transakcje w listopadzie otrzymasz na rachunek karty kredytowej do 31 grudnia 2022 r., a za te zrealizowane w grudniu - do 31 stycznia 2023 r.

Brak spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody za listopad nie powoduje utraty prawa do jej przyznania za płatności w grudniu.

Dodajmy, że dodatkową nagrodą jest bezwarunkowe zwolnienie z miesięcznych opłat za kartę w pierwszym roku korzystania z niej.

Kwota otrzymanego zwrotu jest zwolniona z opodatkowania, nie trzeba się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karty kredytowe Santandera

Podjęcie decyzji o udziale w tej promocji z pewnością będzie łatwiejsze, jeśli poznasz propozycje Santander Bank Polska. Najpopularniejszą "kredytówką" z jego oferty jest Visa Silver Akcja Pajacyk.

Tankuj i zyskuj

Szkoda, że Santander zaoferował moneyback tylko nowym posiadaczom kart kredytowych, ich obecni użytkownicy mogą czuć się pokrzywdzeni. Cóż, nikt jednak nie obiecywał, że każda promocja będzie ogólnodostępna 😀 Ważne, że nie trzeba spełniać skomplikowanych warunków, by zasłużyć na moneyback. 200 zł za samo dokonanie dwa razy zakupów na stacji paliw to naprawdę pokaźna premia.

Na koniec obiecana informacja dla tych, którzy nie są jeszcze klientami Santandera. Zakładając teraz konto osobiste w tym banku, dzięki kumulacji promocji można zyskać kilkaset złotych premii. Nie ma przeszkód, by korzystać z innych akcji specjalnych przygotowanych przez bank dla jego klientów.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Tankuj taniej z kartą kredytową"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.