Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Tankuj korzyści! Do 10% (maksymalnie 30 zł/miesiąc) zwrotu za paliwo z Moto Kontem w Toyota Banku

Tankuj korzyści! Do 10% (maksymalnie 30 zł/miesiąc) zwrotu za paliwo z Moto Kontem w Toyota Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Bieżąca edycja potrwa do 31 lipca 2021 r. Należy jednak zaznaczyć, że im szybciej przystąpisz do promocji, tym wyższy będzie Twój potencjalny zysk.

Kolejna informacja: bank zastrzegł sobie w regulaminie prawo do zmiany okresu obowiązywania akcji.

Tylko dla posiadaczy Moto Konta

Podstawowym warunkiem uzyskania zwrotu jest posiadanie rachunku osobistego z oferty Toyota Banku, czyli Moto Konta. Jeśli jeszcze nie korzystasz z tego produktu, to do wzięcia udziału w promocji konieczne będzie jego otwarcie. Dodajmy, że wymagane tu będzie również korzystanie z karty debetowej wydanej do tego rachunku. Może to być Super Red III, Ruby Passion albo karta debetowo-lojalnościowa MORE.

Pozostałe warunki uczestnictwa to pełnoletniość oraz pełna zdolność do czynności prawnych.

Ubiegaj się o zwrot nawet 10% za paliwo

Warto to powtórzyć: w ramach promocji bank proponuje uczestnikom od 5% do 10% zwrotu wydatków za paliwo. W czasach, w których zmorą kierowców są wysokie ceny benzyny, taka premia to skarb.

Miesięczny zwrot może wynieść maksymalnie 30 zł.

Jak? Oto instrukcja

Masz już Moto Konto lub właśnie je otworzyłeś? Sprawdź kolejne warunki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2021 r. załóż w Toyota Banku Moto Konto wraz z jedną z trzech promowanych kart debetowych. Jeśli jesteś już posiadaczem tych produktów, od razu przechodzisz do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 lipca 2021 r. zarejestruj się w aplikacji Tankuj Korzyści (do pobrania w Google Play i AppStore) poprzez:

  • wyrażenie zgód marketingowych (przetwarzanie danych oraz otrzymywanie informacji handlowych nt. usług banku i podmiotów współpracujących za pośrednictwem wiadomości e-mail i telefonicznie),
  • wyrażenie woli przystąpienia do akcji, akceptację regulaminu promocji i regulaminu aplikacji,
  • dodanie skanu dowodu rejestracyjnego Twojego auta. Dane konkretnego pojazdu mogą być użyte przez maksymalnie dwóch uczestników promocji.
Krok 3
Krok 3

W każdym z miesięcy trwania promocji:

  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji Tankuj Korzyści,
  • tankuj paliwo i płać za nie kartą debetową do Moto Konta (szczegóły przyznawania zwrotu opisujemy poniżej).
Nagroda
Nagroda

Zwrot za dany miesiąc wpłynie na Twoje Moto Konto do 10. dnia roboczego kolejnego miesiąca.

Zasady przyznawania zwrotu

Kiedy otrzymasz 5%, a kiedy 10%? To zależy od marki Twojego samochodu, średniego salda na rachunku oraz łącznej kwoty transakcji wykonanych przy użyciu karty. Znaczenie ma nawet fakt, czy przy zakupie samochodu marki Toyota lub Lexus skorzystałeś z finansowania Toyota Banku / Toyota Leasing.

Kryteriów jest kilka, więc najbardziej przejrzyste będzie przedstawienie zasad przyznawania zwrotu w formie tabelek.

Posiadacz samochodu innej marki niż Toyota i Lexus

Zwrot 5%

Zwrot 10%

Średniomiesięczne saldo na rachunku

2000 zł

4000 zł

Średniomiesięczne saldo oszczędności

10 000 zł

50 000 zł

Minimalna miesięczna kwota transakcji kartą płatniczą

500 zł

1500 zł

Posiadacz samochodu marki Toyota lub Lexus

Zwrot 5%

Zwrot 10%

Średniomiesięczne saldo na rachunku LUB

2000 zł

4000 zł
Średniomiesięczne saldo oszczędności

2500 zł

50 000 zł

Minimalna miesięczna kwota transakcji kartą płatniczą

250 zł

1500 zł
Osoba, która po otwarciu Moto Konta skorzysta z finansowania Toyota Bank lub Toyota Leasing, by kupić samochód jednej z tych marek

Zwrot 10%

Średniomiesięczne saldo na rachunku

2000 zł

Średniomiesięczne saldo oszczędności

10 000 zł

Minimalna miesięczna kwota transakcji kartą płatniczą

500 zł

Bardzo ważne szczegóły

Średniomiesięczne saldo na rachunku wyliczane jest jako suma sald na każdy dzień miesiąca podzielona przez liczbę dni w miesiącu.

Średniomiesięczne saldo oszczędności wyliczane jest w ten sam sposób, z tą różnicą, że pod uwagę są brane środki zgromadzone na innych rachunkach uczestnika niż Moto Konto oraz na lokatach.

Niezależnie od tego, ile Moto Kont będziesz posiadał i z ilu kart będziesz korzystał, premia będzie naliczana tylko i wyłącznie za płatności dokonywane jedną z nich.

W czasie trwania promocji nie możesz odwołać udzielonych zgód marketingowych ani wypowiedzieć zawartych umów dotyczących Moto Konta i karty debetowej. Gdybyś to zrobił, zostaniesz wykluczony z udziału w akcji i nie otrzymasz zwrotu wydatków.

Identyczne skutki wywoła fakt, gdy trzykrotnie doprowadzisz do powstania na rachunku niedozwolonego salda debetowego.

Bonus, który otrzymasz, zwolniony jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

600 zł za zakup Toyoty lub Lexusa

Rozważając skorzystanie z propozycji Toyota Banku, weź pod uwagę, że do 31 lipca 2021 r. trwa też promocja "Tankuj korzyści - oferty specjalne", w której możesz zyskać 600 zł za zakup nowej lub używanej Toyoty lub Lexusa w sieci dealerskiej. Ważne, byś dokonał tego po 30 dniach od założenia Moto Konta, korzystając z oferty finansowania. Musisz też wprowadzić dane kupionego pojazdu do aplikacji i poinformować Toyota Bank o zakupie, wysyłając informację w apce.

Premia zostanie Ci wypłacona w 6 ratach po 100 zł. Pierwszą z nich otrzymasz do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym kupisz pojazd i poinformujesz o tym fakcie Toyota Bank. Kolejne części będą wypłacane w następnych miesiącach.

Moto Konto w Toyota Banku

Przed skorzystaniem z oferty koniecznie zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi Moto Konta:

Powrót ciekawej promocji – tylko czy opłacalnej?

„Tankuj korzyści” to akcja, dzięki której oszczędzisz na wydatkach związanych z tankowaniem swojego samochodu. Jednoznaczna ocena opłacalności tej oferty – ze względu na złożoność czynników, które na nią wpływają – jest jednak dość trudna.

Wystarczy wziąć pod uwagę sytuację, w której posiadasz samochód innej marki niż Toyota czy Lexus. Aby uzyskać najwyższy możliwy zwrot (10%), musisz utrzymywać średniomiesięczne saldo na rachunku w wysokości min. 4000 zł oraz posiadać w Toyota Banku kolejne min. 50 tys. zł na depozytach.

Nie zapominajmy też o warunku wykonania płatności kartą na kwotę min. 1500 zł oraz o możliwej prowizji za konto (choć to akurat najmniejszy problem, bo w analizowanym przypadku spełnienie warunków uzyskania zwrotu zwalnia z opłaty).

Przeanalizuj wszystko na spokojnie

Ocena tej propozycji zależy od konkretnej sytuacji uczestnika. Na pierwszy rzut oka możemy stwierdzić, że oferta będzie najbardziej opłacalna dla korzystających z finansowania Toyota Banku lub Toyota Leasing oraz dla tych, których miesięczne wydatki za benzynę oscylują wokół 300 zł, czyli kwoty pozwalającej na uzyskanie maksymalnego zwrotu 30 zł. Przed skorzystaniem z promocji zalecamy jednak przeprowadzenie własnej analizy opłacalności, która uwzględni wszystkie czynniki, w tym fakt, że korzystając z trwającej równolegle promocji "Tankuj korzyści - oferty specjalne", możesz zyskać nawet 600 zł za zakup samochodu marki Toyota lub Lexus w sieci dealerskiej.

Może zainteresuje Cię też informacja, że posiadanie Moto Konta jest przepustką do założenia Moto Lokaty z premią do 100 zł

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Tankuj korzyści - zwrot za paliwo, edycja 2021"
  2. Regulamin promocji "Tankuj korzyści - oferty specjalne, edycja 2021"

O banku

Produkty Toyota Banku kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Misją instytucji jest zapewnienie Perfect Bankingu, czyli usług ukierunkowanych na klienta i jego potrzeby.