Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

200 zł do Allegro za Konto za Zero lub Konto dla Młodych z oferty PKO BP

200 zł do Allegro za Konto za Zero lub Konto dla Młodych z oferty PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

PKO BP nie należy do banków, które często organizują promocje swoich rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. Każdą akcję zorganizowaną przez niego dla nowych klientów odnotowujemy więc z radością i zainteresowaniem.

Co jest do zdobycia?

Tym razem nagrodą nie jest premia gotówkowa lecz vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro. Ile ich otrzymasz, zależy od tego, w ilu miesiącach wykażesz się aktywnością po założeniu Konta za Zero lub Konta dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 lat).

Krótko mówiąc, do zgarnięcia jest 100 lub 200 zł do wydania na zakupy.

Bank przewidział po 3000 nagród po 200 zł za otwarcie każdego z promowanych rachunków.

Akcja "Tak mamy" trwa do 4 grudnia 2022 r. lub do wyczerpania puli voucherów. Gdyby do tego doszło, PKO BP poinformuje o tym na stronie promocji.

Brak karencji dla klientów Inteligo

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Polski.

Na nagrodę nie mogą niestety liczyć ci, którzy posiadali rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 6 listopada 2022 r.

Mamy za to bardzo dobrą wiadomość dla klientów Inteligo – posiadanie Konta Inteligo nie stanowi przeszkody do udziału w tej promocji.

200 zł na Allegro

Spieszymy z wyjaśnieniami, co trzeba zrobić, by zdobyć nagrodę:

Krok 1
Krok 1

Do 4 grudnia 2022 r.:

  • załóż PKO Konto za Zero lub Konto dla Młodych wraz z kartą debetową;
  • wyraź zgodę na marketing elektroniczny, tj. przynajmniej zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej;
  • zarejestruj swój udział na stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin.

We wniosku NIE WPISUJ kodu polecenia, gdyż pozbawi Cię to prawa do otrzymania bonów na Allegro.

Krok 2
Krok 2

W dwóch kolejnych miesiącach następujących po tym, w którym otworzyłeś rachunek, wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Za każdy okres, w którym zrealizujesz to zadanie, otrzymasz 100 zł do wydania na Allegro.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli kod o wartości 100 zł, otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiązałeś się z wymagań regulaminu. W przypadku Twojego konta będzie to więc jeden lub dwa bonusy, zależnie od tego, w ilu miesiącach będziesz aktywny. Bank przekaże Ci premię w bankowości internetowej iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

Dla pełnej jasności podajmy przykład. Założenie PKO Konto za Zero w listopadzie oznacza konieczność wykonania 5 transakcji w grudniu 2022 r. i styczniu 2023 r., co przełoży się na wypłatę premii w lutym.

Zwróć na to uwagę

W każdej promocji trzeba zwrócić uwagę na szczegóły zawarte w regulaminie. Oto, co jest ważne w tej akcji.

Wybór karty debetowej

Okazuje się, że wybór karty w tej promocji może być problematyczny. Możesz zdecydować się na standardowy wizerunek i wtedy nie poniesiesz kosztu wydania "plastiku". Jeśli jednak wybierzesz inny wzór karty, zapłacisz za to 14,90 zł. Chcąc uniknąć opłaty za wydanie karty, powinieneś wybrać poniższy wizerunek:

Kliknij, aby powiększyć
Warunki aktywności

Zgodnie z regulaminem transakcją bezgotówkową jest każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu karty debetowej w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo), w Internecie (z wyjątkiem przelewów z karty) lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem.

Z kolei płatność Blikiem jest zdefiniowana jako dyspozycja z wykorzystaniem kodu mobilnego generowanego przez aplikację mobilną IKO. Dopuszczalne są transakcje zbliżeniowe Blikiem.

Płatnościami Blikiem nie są wpłaty i wypłaty w bankomatach ani przelewy na telefon.

Do łącznej liczby transakcji bezgotówkowych nie są wliczane operacje w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Przed przekazaniem bonusu PKO BP zweryfikuje, czy konto lub karta nie zostały zamknięte i czy nie cofnąłeś udzielonej zgody marketingowej. Gdybyś zrobił którąś z tych rzeczy, nie otrzymasz nagrody.

Gdybyś nie spełnił w którymś z miesięcy warunków aktywności dotyczących ROR, to za ten okres nie otrzymasz premii, Twoja nagroda będzie po prostu niższa.

Informacje o nagrodzie

Bony na Allegro możesz wykorzystać podczas kilku transakcji aż do wyczerpania całej puli dostępnych środków. O szczegółach korzystania z e-kodów na tym portalu pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Kody będą ważne do 31 sierpnia 2023 r.

Na koniec dobra informacja – premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać z fiskusem.

Oferta PKO BP

Bonus można zgarnąć pod warunkiem otwarcia promowanych rachunków. Spójrzmy na ich charakterystykę.

PKO Konto za Zero

To konto jest adresowane do osób powyżej 18 r.ż. Jego prowadzenie nie generuje żadnych kosztów. Darmowa może być też wydana do niego karta debetowa, o ile wykonasz nią w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych.

PKO Konto dla Młodych

Ten typ rachunku przeznaczony jest dla osób w wieku 18-26 lat.

Łatwy bonus

Szkoda, że bank PKO BP tak rzadko przypomina o swojej ofercie, organizując promocje. Skoro już to zrobił, to nie ma co za długo się zastanawiać nad udziałem w opisanej akcji. Pula nagród nie jest zbyt obfita, warunki do spełnienia banalnie proste, a bonus całkiem atrakcyjny, więc możliwe, że akcja zakończy się przed terminem wyznaczonym w regulaminie.

Nie zatrzymujemy Cię więc dłużej – rozważ plusy i minusy tej oferty, oceń ją pod kątem swoich potrzeb i oczekiwań, a potem podejmij decyzję, czy zechcesz z niej skorzystać. Naszym zdaniem warto, ponieważ – jak już wspomnieliśmy na początku – w PKO BP takie okazje nie zdarzają się często.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Tak mamy"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.