Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 150 zł na Allegro za Konto za Zero + 200 zł za rachunki dla dzieci w PKO BP.

Last minute! 200 zł w bonie na Allegro za konto osobiste w PKO BP

Last minute! 200 zł w bonie na Allegro za konto osobiste w PKO BP
Źródło: strona promocji

PKO BP nie należy do banków, które rozpieszczają Łowców Okazji. Stąd z wielką radością przyjęliśmy sierpniową akcję pod hasłem „Jeszcze wygodniej”, która okazała się prawdziwym hitem. Teraz ruszyła nowa promocja z identycznymi warunkami, która potrwa do 18 grudnia 2020 r.

Do zgarnięcia jest w niej 200 zł w bonach do wykorzystania na Allegro. Trzeba się jednak spieszyć, bo bank rozda tylko 6000 nagród.

Brak karencji dla klientów Inteligo

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Polski.

Na nagrodę nie mogą niestety liczyć ci, którzy posiadali rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP w okresie od 1 stycznia 2019 r. do 8 listopada 2020 r.

Mamy za to bardzo dobrą wiadomość dla klientów Inteligo – dowiedzieliśmy się od organizatora, że posiadanie Konta Inteligo nie stanowi przeszkody do udziału w tej promocji.

3 + 3 = 200 zł

Brzmi trochę zagadkowo, więc spieszymy z wyjaśnieniami:

Krok 1
Krok 1

Do 18 grudnia 2020 r.  załóż PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych wraz z kartą debetową.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na kontakty marketingowe ze strony banku, w tym przekazywanie informacji handlowych za pomocą urządzeń elektronicznych, telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Krok 2
Krok 2

Również do 18 grudnia 2020 r.  zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz, który znajdziesz w linku powyżej.

Formularz rejestracji udziału w promocji "Tak mamy" w PKO BP

Wpisz w nim swoje imię, nazwisko i PESEL oraz zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 3
Krok 3

Do 15 stycznia 2021 r. wykonaj co najmniej:

  • 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową (uwzględnione zostaną także operacje zbliżeniowe telefonem);
  • 3 płatności Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Jeśli spełnisz te warunki do 22 listopada 2020 r., to nagrodę (w postaci kodu elektronicznego) znajdziesz do 18 grudnia 2020 r. w sekcji „Powiadomienia” w aplikacji IKO oraz w wiadomościach od banku w serwisie internetowym PKO.

Gdybyś zrealizował zadania później, to przekazanie premii nastąpi do 12 lutego 2021 r.

Szczegóły zdecydują o sukcesie

Uczestnicząc w tej promocji, musisz jeszcze wiedzieć o kilku bardzo istotnych szczegółach.

Transakcje i płatności

W myśl regulaminu promocji „Tak mamy”, za operację bezgotówkową kartą uznany zostanie każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu „debetówki”:

  • w terminalach płatniczych POS (tradycyjnie i zbliżeniowo);
  • w Internecie;
  • poprzez płatność zbliżeniową telefonem z systemem działającym w technologii NFC przy użyciu aplikacji mobilnej IKO.

Z kolei płatność Blik to dyspozycja z wykorzystaniem kodu mobilnego generowaną przez IKO. Zgodnie z regulaminem akcji nie zostaną uwzględnione wpłaty i wypłaty z bankomatów oraz przelewy na telefon Blik.

Dodatkowe informacje

Nagrody będą wydawane według kolejności spełnienia przez uczestników wszystkich warunków uprawniających do otrzymania bonusu. W przypadku wcześniejszego wyczerpania puli bonów bank poinformuje o tym za pośrednictwem swojej strony internetowej. Na Waszą prośbę zapytaliśmy organizatora, czy spełnienie warunków promocji gwarantuje otrzymanie nagrody. Otrzymaliśmy taką odpowiedź:

Nauczeni doświadczeniem z pierwszej edycji kampanię powinniśmy wstrzymać odpowiednio wcześniej, aby każdy kto złożył wniosek i spełnił warunki zgodnie z regulaminem otrzymał voucher w ramach przewidzianej puli.

Przed przekazaniem bonusu PKO BP zweryfikuje, czy konto lub karta nie zostały zamknięte, czy nie cofnąłeś udzielonej zgody marketingowej lub nie przekształciłeś rachunku w inny typ. Gdybyś zrobił którąś z tych rzeczy, nie otrzymasz nagrody.

Na koniec dobra informacja – premia zwolniona jest z opodatkowania, więc będzie w całości do Twojej dyspozycji. Zdobyty e-kod na zakupy na Allegro będziesz mógł wykorzystać do 31 października 2021 r. Szczegółowe zasady posługiwania się voucherami zawarte są w Regulaminie kart podarunkowych Allegro.

Wybór karty debetowej

Okazuje się, że wybór karty w tej promocji może być problematyczny. Możesz zdecydować się na standardowy wizerunek i wtedy nie poniesiesz kosztu wydania "plastiku". Jeśli jednak wybierzesz inny wzór karty, zapłacisz za to 14,90 zł. Jeśli nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów, wybierz poniższy wizerunek:

Kliknij, aby powiększyć

Oferta PKO BP – dwa rachunki w promocji

Bonus można zgarnąć pod warunkiem otwarcia jednego z dwóch promowanych rachunków. Spójrzmy na ich charakterystyki.

PKO Konto za Zero

To konto jest adresowane do osób powyżej 18 r.ż. Jego prowadzenie nie generuje żadnych kosztów. Darmowa może być też wydana do niego karta debetowa, o ile wykonasz nią w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Więcej informacji znajdziesz w analizie PKO Konta za Zero.

PKO Konto dla Młodych

Ten rachunek przeznaczony jest dla osób w wieku 18-26 lat. Prowadzony jest bezwarunkowo bezpłatnie, a uniknięcie wynoszącej 5 zł/miesiąc opłaty za kartę wymaga wykonania nią w miesiącu min. 4 operacji bezgotówkowych.

Szczegółowe wiadomości znajdziesz w analizie PKO Konta dla Młodych.

Zakupy na Allegro – bardzo przyjemna perspektywa

Proste warunki, atrakcyjna nagroda i niezbyt duża pula e-kodów skłaniają nas do przypuszczeń, że opisywana promocja może się zakończyć przed terminem. Dlatego nie zatrzymujemy Cię dłużej – rozważ plusy i minusy tej oferty, dopasuj ją do swojej sytuacji i podejmij decyzję, czy zechcesz z niej skorzystać.

Trudno powiedzieć, czy PKO BP powróci w przyszłości do promowania rachunków objętych tą promocją, dlatego naszym zdaniem warto skorzystać z okazji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Tak mamy"
  2. Regulamin kart podarunkowych Allegro

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.