100 zł na zakupy w H&M za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

100 zł na zakupy w H&M za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

100 zł w postaci e-bonu do wykorzystania w sklepach H&M – oto nagroda w promocji Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas. Nagroda nie należy do najwyższych, ale i oczekiwania banku wobec uczestników tej akcji nie są specjalnie wygórowane. Nagroda będzie do Twojej dyspozycji już w czerwcu.

Spodziewaliśmy się, że wraz ze zmianami w swojej ofercie, BNP Paribas zacznie promować nowe produkty. Liczyliśmy też, że w związku z tym pojawią się atrakcyjne nagrody. W pierwszej kwestii bank nas nie zawiódł. Natomiast odnośnie premii jesteśmy nieco rozczarowani. Dotąd bonusy proponowane przez BNP Paribas były dużo wyższe.

Nie narzekajmy, ale przyjrzyjmy się zasadom promocji „Szykownie z kontem”. Podobnie jak inne akcje dotyczące produktów BNP Paribas przygotowała ją firma Ad Astra sp. z o.o. Do rozdania jest tylko 600 nagród. Starania o bonus możesz rozpocząć do 28 kwietnia 2019 r.

Uczestnicy promocji

Akcja „Szykownie z kontem” adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku. Uczestnik promocji nie może już być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 24 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Załóż rachunek, wykaż się aktywnością

Zasady akcji są naprawdę łatwe do zrealizowania. Sprowadzają się do wykonania następujących kroków:

 1. Do 28 kwietnia 2019 r. zarejestruj swój udział .
  Musisz przy tym zaakceptować jej regulamin oraz wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.
 2. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz specjalny link. Posłuży Ci on do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić do 28 kwietnia 2019 r.
  Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
 3. Do 13 maja 2019 r. masz czas, by podczas wizyty kuriera podpisać umowę rachunku wraz z wymienionymi wyżej produktami.

100 zł na zakupy w H&M

Nagrodą w promocji „Szykowne zakupy z kontem” jest e-bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M. Twoje obowiązki przedstawiają się następująco:

 • Do 31 maja 2019 r. aktywuj aplikację mobilną GOmobile. Zwracamy uwagę, że na telefonach z systemem Android wymaga jest wersja od 5 wzwyż, a na produktach z iOS – od 10 w górę.
 • w maju wykonaj:
  • min. 1 przelew z Konta Otwartego na Ciebie korzystając z bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej,
  • min. 3 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową.

Informacja o przyznaniu premii

Informację o przyznaniu Ci nagrody otrzymasz do 21 czerwca 2019 r., a e-bon najpóźniej do końca tego miesiąca. Będzie on ważny do 1 lutego 2020 r. Możesz go wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych H&M jak i w Internecie.

Szczegółowe zasady realizacji e-bonów w tej sieci określa regulamin korzystania z kart podarunkowych.

100 zł będzie w całości do Twojej dyspozycji. Otrzymana nagrodą nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się nią dzielić z fiskusem.

Kilka słów wyjaśnienia

Skoro opisaliśmy już warunki udziału w promocji i zasady przekazania nagrody, to zwrócimy Twoją uwagę jeszcze na kilka spraw, które pomogą Ci w prawidłowym zrealizowaniu wymagań tej akcji.

Przelew w bankowości elektronicznej

Kluczowa rzecz, to właściwe zrozumienie pojęcia „przelew”. Warunki promocji spełni transakcja z Twojego Konta Otwartego na Ciebie wykonana w bankowości internetowej Pl@net lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz operacje z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik i im podobnych.

Transakcja bezgotówkowa

Kolejna ważna rzecz, to pojęcie transakcji bezgotówkowej. Zgodnie z regulaminem, są nimi operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty debetowej będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja zamieszczona w regulaminie obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków promocji nie spełniają natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media, oraz transakcje dokonane u podmiotów, których kody MCC znajdują się na liście wyłączeń znajdującej się w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów, ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie pojawiło się w ofercie BNP Paribas bardzo niedawno. Jest otwierane i prowadzone za darmo. Jego posiadacz ma do wyboru 3 karty, przy czym w ramach tej promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj. Kosztuje ona 3 zł miesięcznie, ale możesz opłaty uniknąć, wykonując nią przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji na temat oferty BNP Paribas znajdziesz w tym artykule.

Szybki bonus

Narzekaliśmy nieco na wysokość premii w tej promocji, ale po przemyśleniu sprawy uznajemy, że jest ona adekwatna do wymaganego przez bank zaangażowania. Po pierwsze, do zdobycia e-bonu o wartości 100 zł do H&M wystarczy tylko aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile, wykonanie jednego przelewu w bankowości elektronicznej oraz 3 transakcji bezgotówkowych kartą. Po drugie, wszystko to trzeba zrobić w maju i już w czerwcu otrzymasz nagrodę. Nie ma więc długiego oczekiwania na premię.

A co Ty myślisz o tej propozycji BNP Paribas? Dasz się skusić, by móc ruszyć na przedwakacyjne zakupy? Pamiętaj, że do rozdania jest tylko 600 nagród! Dla wzmocnienia Twojego zainteresowania dodamy, że w BNP Paribas trwa obecnie promocja kart kredytowych. Dla tych, którzy się na nie zdecydują i będą z nich aktywnie korzystali, bank przygotował vouchery do sklepu Morele.net. W sumie można wygrać 400 zł.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.