Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bonus 300 zł – dla Ciebie lub do podziału ze Szlachetną Paczką – za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Bonus 300 zł – dla Ciebie lub do podziału ze Szlachetną Paczką – za Konto Otwarte na Ciebie w  BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Spółka Hagen, organizator promocji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, już nieraz zaskakiwała pomysłowością przy nadawaniu tytułów i doborze nagród w kolejnych akcjach. Tym razem nazwa akcji brzmi „Szlachetna Paczka z BNP Paribas”, a najciekawsza jest zasada dotycząca wysokości nagrody

Premia i wymagana aktywność

Wiadomo, że za każdy nowo otwarty rachunek i spełnienie warunków aktywności bonus wynosi 300 zł. Przy czym to uczestnik promocji decyduje, ile z tej kwoty weźmie dla siebie, a ile przeznaczy na Szlachetną Paczkę. Twoja decyzja wpłynie na aktywności, jakie będziesz musiał zrealizować, by otrzymać nagrodę.

W przypadku przekazania całej sumy na rzecz Szlachetnej Paczki wystarczy zapewnienie w najbliższych tygodniach wpływu na rachunek. Jeśli chcesz choć część bonusu zatrzymać dla siebie, będziesz musiał także wykonać przelewy, transakcje Blik i płatności bezgotówkowe. Poniżej opisujemy szczegółowo wszelkie możliwe scenariusze.

Z zebranych pieniędzy bank wesprze najbardziej potrzebujące rodziny i do każdej z przygotowanych paczek dołoży od siebie 1000 zł.

BNP Paribas informuje przy tym, że jego pracownicy jako wolontariusze Szlachetnej Paczki przygotują w tym roku 100 paczek.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Trwająca do 16 listopada 2020 r. akcja „Szlachetna Paczka z BNP Paribas” adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 15 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej z BNP Paribas w dniu przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Dodajmy, że promocja może się zakończyć przed wspomnianą wyżej datą, bo przyjętych zostanie jedynie 3000 wniosków promocyjnych.

Decyzja odnośnie bonusu warunkuje aktywność

Jak wspomnieliśmy, to od Ciebie zależy, czy podzielisz się bonusem ze Szlachetną Paczką. Twoja decyzja będzie miała wpływ na aktywności, które będziesz musiał zrealizować.

Przekazuję 300 zł na Szlachetną Paczkę

W tym przypadku wymagane jest minimalne zaangażowanie ze strony uczestnika promocji:

Krok 1
Krok 1

Do 16 listopada 2020 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji;
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji;
  • zdecyduj o wysokości darowizny na rzecz Szlachetnej Paczki. W tym wariancie przekazujesz cały bonus, czyli 300 zł, na darowiznę.

Promocja Szlachetna Paczka z BNP Paribas - przekazanie darowizny

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na monitorze komputera (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 16 listopada 2020 r.

Krok 3
Krok 3

Do 30 listopada 2020 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Krok 4
Krok 4

Także do 30 listopada 2020 r. nadaj PIN do karty.

Krok 5
Krok 5

Do 4 grudnia 2020 r. zapewnij wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Do 10 grudnia 2020 r. zostaniesz poinformowany przez organizatora z adresu [email protected] o spełnieniu warunków aktywności i o przekazaniu darowizny w Twoim imieniu.

Dzielę się bonusem – przekazuję darowiznę i odbieram nagrodę

Druga opcja to podzielenie się bonusem ze Szlachetną Paczką.

Krok 1
Krok 1

Zrealizuj Kroki od 1 do 4 z powyższego harmonogramu. Pamiętaj, by na 1. etapie zaznaczyć, ile chcesz przekazać na Szlachetną Paczką, a ile wziąć dla siebie w formie nagrody. Oto przykładowa propozycja.

Promocja "Szlachetna Paczka z BNP Paribas" - przykładowy podział bonusu

Krok 2
Krok 2

Do 4 grudnia 2020 r. na Twoje Konto Otwarte na Ciebie musi wpłynąć łącznie min. 1000 zł.

Krok 3
Krok 3

W grudniu 2020 r.:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zrealizuj przynajmniej 2 przelewy w bankowości elektronicznej. Nie ma znaczenia, czy zrobisz jej przez Internet w GOonline czy w aplikacji GOmobile.
Krok 4
Krok 4

W styczniu 2021 r.:

  • wykonaj 5 transakcji Blik;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Krok 5
Krok 5

Do 15 lutego 2021 r. organizator poinformuje Cię z adresu [email protected] o spełnieniu warunków aktywności i o przyznaniu Ci nagrody. W wiadomości znajdziesz także link do bezpiecznej strony internetowej, na której do 22 lutego 2021 r. musisz podać numer Twojego Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

Nagroda
Nagroda

Nagroda trafi na wskazany rachunek do 28 lutego 2021 r.

Biorę całe 300 zł dla siebie

Możliwy jest też wariant, że cały bonus bierzesz dla siebie, nie dzielisz się nim ze Szlachetną Paczką.

Kliknij, aby powiększyć

Wybierając tę opcję, działasz dokładnie według drugiego harmonogramu, przy czym nie musisz zapewniać wpływu do 4 grudnia 2020 r. Wszystkie inne działania są niezbędne, byś zdobył nagrodę.

Różnorodne operacje

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie pochodzą z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką BGŻOptima.

Niedozwolone są wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank oraz wpłaty gotówkowe.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcje bezgotówkowe

Są to płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, także te bez fizycznego przedstawienia karty (np. internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe). Dozwolone jest korzystanie z portfeli cyfrowych, w tym Google Pay i Apple Pay.

Nie zostaną uwzględnione operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media, oraz te zrealizowane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu promocji. Chodzi m.in. o kasyna, zakłady bukmacherskie, brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Płatność Blik

Zgodnie z regulaminem jest to transakcja zainicjowana i wykonana z wykorzystaniem usługi Blik, która pozwala na płatności z użyciem kodów Blik generowanych w aplikacji mobilnej.

To też musisz wiedzieć

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Jeżeli nie wskażesz w terminie numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które ma zostać przekazana Twoja nagroda, otrzymasz ją po indywidualnych ustaleniach z organizatorem. Ostateczny termin na przesłanie danych niezbędnych do wykonania przelewu to 30 listopada 2021 r.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o bonusie i warunkach jego zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji.

„Miej na koncie pomoc potrzebującym”

Bardzo nam się podobają powyższe słowa, które zaczerpnęliśmy ze strony promocji. Naprawdę nie zawsze trzeba wszystko podporządkowywać uzyskaniu premii pieniężnej, niekiedy warto zgromadzić na swoim koncie coś innego, w tym przypadku dobry uczynek w postaci wsparcia rodzin, do których trafi Szlachetna Paczka. Zauważ, że nikt do niczego Cię nie zmusza. Tylko od Ciebie zależy, czy podzielisz się bonusem ze Szlachetną Paczką, czy zachowasz go w całości dla siebie. Wierzymy, że większość z Was przekaże darowizny i nie będą to kwoty rzędu 1 czy 10 zł, ale znacznie wyższe.

Chętnie dowiemy się, jaką podjąłeś decyzję. Zachęcamy do podzielenia się nią w komentarzach pod tekstem.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Szlachetna Paczka z BNP Paribas"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.