Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 300 zł zwrotu za "szkolną" aktywność z kartą kredytową w Credit Agricole

Do 300 zł zwrotu za "szkolną" aktywność z kartą kredytową w Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Credit Agricole powraca do promocji swoich kart kredytowych Silver i Gold. Do akcji „Szkoła zysku z kartą kredytową” możesz przystąpić do 30 września 2021 r.

Promocja dotyczy dwóch (a właściwie czterech) "kredytówek" z oferty banku. Do wyboru masz:

  • Visa Silver i Gold;
  • Mastercard Silver i Gold.

Karencja, czyli dla kogo jest ta promocja?

Jak to w promocjach bywa, także i w tej akcji są określone warunki uczestnictwa. O premię mogą starać się osoby, które w ciągu 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o wybraną kartę kredytową nie były posiadaczami "kredytówki" w banku Credit Agricole – dotyczy to wszystkich kart biorących udział w tej promocji, a dodatkowo karty Visa Standard.

Tylko kilka kroków do 300 zł premii

Lubimy promocje o przejrzystych, prostych zasadach. Jak sam zobaczysz, od premii dzieli Cię naprawdę niewiele:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Visa / Mastercard Silver (z limitem min. 3000 zł) lub Visa /Mastercard Gold (min. limit 5000 zł). Najwygodniej zrobisz to za pośrednictwem strony banku.

Zapoznaj się z regulaminem akcji i zaakceptuj go. Nie zapomnij też o potwierdzeniu, że przystępujesz do promocji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 6 miesięcy od podpisania umowy o wybraną "kredytówkę" płać bezgotówkowo kartą w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych:

  • papierniczych i w księgarniach, np. Empik, Świat Książki.
  • obuwniczych i odzieżowych, np. Smyk, Reserved, CCC, Deichmann, New Balance.
  • rowerowych i sportowych, np. Decathlon.
  • z urządzeniami elektronicznymi, np. Komputronik, Media Markt, Media Expert, RTV EURO AGD, morele.net.

Szczegółową listę punktów z honorowanymi przez bank kodami MCC znajdziesz w regulaminie.

Nagroda
Nagroda

Bank zwróci Ci 3% wydatków w miesiącu, maksymalnie 50 zł / mies. (a więc 300 zł w ciągu pół roku).

Premia za wykonane płatności będzie naliczana na rachunku karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji w formie pomniejszenia istniejącego zadłużenia lub nadpłaty, jeśli saldo jest dodatnie.

Kilka istotnych informacji

Jeśli zdecydujesz się na kartę Silver, otrzymasz od banku dodatkowy bonus – przez 4 kolejne miesiące od wyrobienia kredytówki nie zapłacisz opłaty miesięcznej za obsługę rachunku karty.

Premię otrzymasz pod warunkiem, że do dnia jej wypłaty nie wypowiesz umowy o kartę kredytową.

Weź pod uwagę, że bank będzie uwzględniał jedynie transakcje wykonane w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie. Płatności w sklepach spożywczych, supermarketach, hipermarketach oraz dyskontach (sklasyfikowanych pod kodem 5411) nie zostaną więc uznane – nawet jeśli zakupisz w tych miejscach przybory szkolne :-)

Oprócz tradycyjnych płatności kartą bank będzie również honorował transakcje Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay.

Wartość zwrotu jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?

Karty kredytowe Silver i Gold w Credit Agricole

Zanim przystąpisz do promocji, zapoznaj się z opłatami dotyczącymi kart kredytowych Silver i Gold. Pierwsza z nich jest dostępna już przy dochodzie min. 1400 zł, a za wydanie karty nie poniesiesz opłaty. Dodatkowo w ramach oferty specjalnej przez 4 miesiące od jej wyrobienia zostaniesz zwolniony z prowizji za obsługę karty.

Karta kredytowa Visa / Mastercard Gold to już znacznie wyższe opłaty. Wydanie każdej z nich kosztuje aż 200 zł, ale można uniknąć tego kosztu, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Opłaty roczne w kolejnych latach są uzależnione od tego, ile zapłacisz kartą w roku poprzednim, czyli 0 zł przy transakcjach na min. 18000 zł, 75 zł przy płatnościach od 12 do 18 tys. zł i 200 zł przy transakcjach niższych niż 12 tys. zł.

Zyskaj kolejną premię za konto osobiste!

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z oferty Credit Agricole, to może warto pójść za ciosem i skorzystać również z promocyjnej oferty Konta dla Ciebie? W tym przypadku do zgarnięcia są różne premie, zależnie od tego, na spełnienie jakich warunków się zdecydujesz.

Sposób na obniżenie szkolnych wydatków

Cieszy nas, że Credit Agricole zdecydował się zaproponować kolejną promocję z moneybackiem dla kart kredytowych. Nie da się ukryć, że skompletowanie szkolnej wyprawki wiąże się z wieloma wydatkami, jednak korzystając z tej akcji, możesz zaoszczędzić nawet 300 zł.

Jedyne, do czego mamy zastrzeżenia, to ograniczenie promocji do kart Silver i Gold, które niestety nie należą do tanich (mimo możliwości uniknięcia opłat). Bank określił także minimalny limit karty, który uprawnia do otrzymania premii.

Jeśli oferta mimo wszystko Cię nie przekonuje, spójrz na nasz ranking kart kredytowych i zastanów się nad inną promocją "kredytówek" – jest w czym wybierać!

Przydatne dokumenty

  1. 1. Regulamin promocji „Szkoła zysku z kartą kredytową”

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.