Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

"Szansa na bonus": 200 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

"Szansa na bonus": 200 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

BNP Paribas aktywnie promuje będące od niedawna w jego ofercie Konto Otwarte na Ciebie. Tuż po zakończeniu jednej promocji, od razu wystartowała kolejna. Tym razem pod hasłem „Szansa na bonus”. Już na wstępie wyjaśniamy, że pomimo wyrazu "szansa" w nazwie promocji, premia jest gwarantowana, jeśli spełnisz warunki tej akcji.

Możesz do niej przystąpić do 17 maja 2019 r. Uprzedzamy jednak, że atrakcyjna nagroda - 200 zł w gotówce – i proste warunki jej zdobycia, mogą skusić wielu chętnych. Tym samym pula nagród do rozdania - 1500 szt. – może zostać wyczerpana wcześniej. Będzie to oznaczało zakończenie przyjmowania wniosków o otwarcie rachunku.

Podobnie jak inne akcje dotyczące produktów BNP Paribas, najnowszą promocję przygotowała firma Ad Astra sp. z o.o., która zaprasza do udziału w niej nowych klientów.

Sprawdź, czy możesz skorzystać

Akcja „Szansa na bonus” adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

Uczestnik promocji nie może już być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 24 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Przystąp do promocji, dopełnij formalności

Zasady akcji są naprawdę łatwe do zrealizowania. Sprowadzają się do wykonania następujących kroków:

  1. Do 17 maja 2019 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji. Musisz przy tym zaakceptować jej regulamin oraz wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.
  2. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz specjalny link. Posłuży Ci on do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić do 17 maja 2019 r.
    Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
  3. Do 31 maja 2019 r. masz czas, by podczas wizyty kuriera podpisać umowę rachunku wraz z wymienionymi wyżej produktami.

Zyskaj 200 zł w gotówce

Nagrodą w promocji „Szansa na bonus” jest 200 zł w gotówce. Organizator nie stawia przed Tobą wygórowanych wymagań, by przekazać Ci tak atrakcyjną nagrodę. Oczekuje, że w czerwcu i w lipcu:

  • wykonasz kartą debetową transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 300 zł;
  • zapewnisz wpływ na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej kwocie min. 1000 zł.

Każdy z tych warunków musisz spełnić zarówno w czerwcu, jak i w lipcu!

Informacja o premii

Informację o przyznaniu Ci nagrody za założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj oraz spełnienie warunków promocji w czerwcu, otrzymasz do 22 lipca 2019 r. O premii za lipiec zostaniesz powiadomiony do 23 sierpnia 2019 r. Pieniądze wpłyną na Twoje konto do końca miesiąca, w którym otrzymasz informację o bonusie.

Żeby tak się stało, musisz podać organizatorowi akcji numer swojego konta. Link do wypełnienia zabezpieczonego formularza otrzymasz wraz z wiadomością o przyznaniu Ci nagrody za czerwiec. Na wypełnienie go masz czas do 26 lipca 2019 r.

200 zł będzie w całości do Twojej dyspozycji. Otrzymana nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się nią dzielić z fiskusem.

Ważne wyjaśnienia

Skoro opisaliśmy już warunki udziału w promocji i zasady przekazania nagrody, to zwrócimy Twoją uwagę jeszcze na kilka spraw, które pomogą Ci w prawidłowym zrealizowaniu wymagań tej akcji.

Transakcja bezgotówkowa

Zacznijmy od wyjaśnienia pojęcia transakcje bezgotówkowe. Zgodnie z regulaminem, są nimi operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty debetowej będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja zamieszczona w regulaminie obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków promocji nie spełniają natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media, oraz transakcje dokonane u podmiotów, których kody MCC znajdują się na liście wyłączeń znajdującej się w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Wpływ na konto

Wymogi promocji spełni każdy wpływ środków na Konto Otwarte na Ciebie z wyłączeniem przelewów pochodzących z innych Twoich rachunków w BNP Paribas i BGŻOptima (także tych, których jesteś współposiadaczem) oraz rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych Ci przez BNP Paribas czy przez Raiffeisen Polbank.

Niedozwolone są też wpłaty gotówkowe.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów, ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie pojawiło się w ofercie BNP Paribas bardzo niedawno. Jest otwierane i prowadzone za darmo. Jego posiadacz ma do wyboru 3 karty, przy czym w ramach tej promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj. Kosztuje ona 3 zł miesięcznie, ale możesz bardzo łatwo uniknąć opłaty, wykonując „plastikiem” przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji na temat Konta Otwartego na Ciebie znajdziesz w jego analizie.

Atrakcyjny bonus przy niewielkich wymaganiach

Zasady akcji „Szansa na bonus” bardzo nam się podobają. Niewiele trzeba zrobić, by zyskać atrakcyjną nagrodę. Wykonanie w czerwcu i w lipcu transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł i zapewnienie w każdym z tych miesięcy wpływów w łącznej wysokości min. 1000 zł, uważamy za będące w zasięgu możliwości każdego, nawet początkującego Łowcy promocji.

Doceniamy też krótki czas oczekiwania na nagrodę oraz fakt, że jest to „żywa gotówka”, którą możesz swobodnie dysponować.

Gdy już będziesz klientem BNP Paribas zastanów się nad skorzystaniem z karty kredytowej z jego oferty. Aktualnie trwa promocja, w której można zdobyć nawet 400 zł do wykorzystania w sklepie morele.net. Dzięki temu w pół roku możesz otrzymać od banku 600 zł! Warto? Na pewno!

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.