Dodatkowe 5% rabatu od Santandera podczas "Szaleństwa zakupów"

Promocja zakończyła się dnia 7 października 2018 r.

Dodatkowe 5% rabatu od Santandera podczas "Szaleństwa zakupów" Źródło obrazka: strona promocji

Płacąc kartą kredytową Santandera podczas nadchodzącego „Szaleństwa zakupów”, otrzymasz dodatkowe 5% rabatu. Zastanów się już dziś, co zrobić, by jak najwięcej zyskać podczas tej akcji promocyjnej.

Organizatorem „Szaleństwa zakupów” jest Burda Publishing Polska sp. z o.o. Akcja zostanie przeprowadzona w sklepach stacjonarnych i sklepach internetowych w całej Polsce od 5 do 7 października 2018 r. Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne, które ukończyły 13 rok życia (w przypadku osób małoletnich konieczna jest zgoda przedstawiciela ustawowego).

W tym czasie w wybranych sklepach i punktach usługowych będą czekały na uczestników akcji “Szaleństwo zakupów” super rabaty i niecodzienne oferty.

Szczegółowy opis akcji znajdziecie na specjalnej stronie internetowej i w znajdującym się tam regulaminie.

Zaszalej bardziej z Santanderem

Wszyscy posiadacze kart kredytowych wydanych przez Santander Bank Polska (nie ma znaczenia, jaka ona jest) będą mogli zaszaleć bardziej. Otrzymają bowiem od banku dodatkowe 5% rabatu na zakupy dokonane od 5 do 7 października 2018 r. w sklepach uczestniczących w promocji „Szaleństwo zakupów z Santander Bank Polska”. Jej regulamin znajdziecie na specjalnej stronie.

W promocji bierze udział sześć sklepów:

 • 4F (sklepy stacjonarne i internetowe).
 • DUKA (sklepy stacjonarne i internetowe).
 • eobuwie.pl (sklepy stacjonarne internetowe).
 • Smyk (sklepy stacjonarne i internetowe).
 • Ochnik (sklepy stacjonarne i internetowe).
 • YES (sklepy stacjonarne i internetowe).

Warunkiem otrzymania rabatu (w postaci zwrotu na rachunek karty kredytowej) jest oczywiście zapłacenie za zakupy kartą kredytową wydaną przez Santander Bank Polska.

Kasa wraca

Zwroty zostaną zaksięgowane na rachunku użytej karty kredytowej do 15 listopada 2018 r. W dniu przekazania nagrody uczestnik promocji musi być posiadaczem karty kredytowej, na rachunek której będzie dokonywany zwrot.

Warunkiem otrzymania zwrotu jest posiadanie wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych przez bank.

Zwroty zwolnione są od podatku dochodowego.

Cenne karty kredytowe

Santander przypomina, że korzystając z jego kart kredytowych możesz zgarnąć także dodatkowe bonusy:

Karta kredytowa 1|2|3 – nawet 760 zł zwrotu rocznie za zakupy w supermarketach spożywczych, stacjach paliw, restauracjach i fast foodach w Polsce.

Karta kredytowa World Mastercard® – zbieraj punkty w programie Priceless® Specials, korzystaj z bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego World.

Karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk – płać kartą i pomagaj dzieciom.

Karta kredytowa Visa Platinum – karta dla wymagających z luksusowym pakietem usług assistance i serwisem Concierge.

Karta kredytowa Mastercard® Silver – płacisz i zbierasz punkty w programie Priceless® Specials.

Promocja dla aktywnych

Akcja „Szaleństwo zakupów” skierowana jest raczej do tych, którzy aktywnie korzystają z różnego rodzaju okazji. Trzeba bowiem kupić jeden z magazynów wydawnictwa Burda, przejrzeć zawarte w dołączonym do niego dodatku kupony rabatowe oraz odszukać sklep, w którym można je zrealizować.

Znacznie mniej kłopotów sprawia skorzystanie z propozycji Santandera. Istotnym ograniczeniem jest jednak niewielka liczba sklepów, w których będzie udzielane 5% rabatu oferowanego przez bank.

Cóż, musisz dobrze przemyśleć swoją strategię zakupową, by mniej zapłacić za zakupy. Jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej Santandera, to jest jeszcze czas, by się o nią postarać.

Z ostatniej chwili

 • 22.01.2019 13:50

  Założenie Konta Internetowego w Alior Banku i 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 40 dni, da Ci nagrodę - 100 zł na Allegro.

 • 18.01.2019 15:46

  I kolejna akcja ING - tym razem nawet 150 zł do wydania na Circle K za wyrobienie karty kredytowej Mastercard.

 • 18.01.2019 14:45

  ING promuje swoje fundusze inwestycyjne - za regularne lokowanie środków w te instrumenty możesz otrzymać nawet 200 zł premii. Sprawdź szczegóły oferty.

 • 17.01.2019 18:33

  Władze Getin Noble Banku i Idea Banku uzgodniły plan połączenia obu instytucji.

 • 17.01.2019 18:14

  Polonus przyznaje 10 zł zniżki na przejazdy dzięki opłaceniu biletów przy pomocy cyfrowego portfela Visa Checkout.

 • 17.01.2019 11:07

  Lubisz płacić szybko i wygodnie? Skorzystaj z darmowej opaski zbliżeniowej od mBanku.

 • 16.01.2019 14:51

  Bank Pekao ponownie oferuje posiadaczom rachunków osobistych 3% na Koncie Oszczędnościowym. Sprawdź warunki aktualnej promocji.

 • 16.01.2019 13:52

  Ci, którzy nie mają jeszcze rachunku osobistego w Pekao mogą założyć jedno z 3 promowanych kont i po spełnieniu 2 prostych warunków zgarnąć 100 zł premii.

 • 14.01.2019 18:27

  Zmiany w ofercie kont osobistych mBanku. Będzie przejrzyściej i taniej.

 • 14.01.2019 10:32

  Bank Millennium przedłużył ofertę z 2,7% dla nowych środków na Koncie Profit, zmieniając jej warunki.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.