Dodatkowe 5% rabatu od Santandera podczas "Szaleństwa zakupów"

Promocja zakończyła się dnia 7 października 2018 r.

Dodatkowe 5% rabatu od Santandera podczas "Szaleństwa zakupów" Źródło obrazka: strona promocji

Płacąc kartą kredytową Santandera podczas nadchodzącego „Szaleństwa zakupów”, otrzymasz dodatkowe 5% rabatu. Zastanów się już dziś, co zrobić, by jak najwięcej zyskać podczas tej akcji promocyjnej.

Organizatorem „Szaleństwa zakupów” jest Burda Publishing Polska sp. z o.o. Akcja zostanie przeprowadzona w sklepach stacjonarnych i sklepach internetowych w całej Polsce od 5 do 7 października 2018 r. Mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne, które ukończyły 13 rok życia (w przypadku osób małoletnich konieczna jest zgoda przedstawiciela ustawowego).

W tym czasie w wybranych sklepach i punktach usługowych będą czekały na uczestników akcji “Szaleństwo zakupów” super rabaty i niecodzienne oferty.

Szczegółowy opis akcji znajdziecie na specjalnej stronie internetowej i w znajdującym się tam regulaminie.

Zaszalej bardziej z Santanderem

Wszyscy posiadacze kart kredytowych wydanych przez Santander Bank Polska (nie ma znaczenia, jaka ona jest) będą mogli zaszaleć bardziej. Otrzymają bowiem od banku dodatkowe 5% rabatu na zakupy dokonane od 5 do 7 października 2018 r. w sklepach uczestniczących w promocji „Szaleństwo zakupów z Santander Bank Polska”. Jej regulamin znajdziecie na specjalnej stronie.

W promocji bierze udział sześć sklepów:

 • 4F (sklepy stacjonarne i internetowe).
 • DUKA (sklepy stacjonarne i internetowe).
 • eobuwie.pl (sklepy stacjonarne internetowe).
 • Smyk (sklepy stacjonarne i internetowe).
 • Ochnik (sklepy stacjonarne i internetowe).
 • YES (sklepy stacjonarne i internetowe).

Warunkiem otrzymania rabatu (w postaci zwrotu na rachunek karty kredytowej) jest oczywiście zapłacenie za zakupy kartą kredytową wydaną przez Santander Bank Polska.

Kasa wraca

Zwroty zostaną zaksięgowane na rachunku użytej karty kredytowej do 15 listopada 2018 r. W dniu przekazania nagrody uczestnik promocji musi być posiadaczem karty kredytowej, na rachunek której będzie dokonywany zwrot.

Warunkiem otrzymania zwrotu jest posiadanie wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych przez bank.

Zwroty zwolnione są od podatku dochodowego.

Cenne karty kredytowe

Santander przypomina, że korzystając z jego kart kredytowych możesz zgarnąć także dodatkowe bonusy:

Karta kredytowa 1|2|3 – nawet 760 zł zwrotu rocznie za zakupy w supermarketach spożywczych, stacjach paliw, restauracjach i fast foodach w Polsce.

Karta kredytowa World Mastercard® – zbieraj punkty w programie Priceless® Specials, korzystaj z bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego World.

Karta kredytowa Visa Silver Akcja Pajacyk – płać kartą i pomagaj dzieciom.

Karta kredytowa Visa Platinum – karta dla wymagających z luksusowym pakietem usług assistance i serwisem Concierge.

Karta kredytowa Mastercard® Silver – płacisz i zbierasz punkty w programie Priceless® Specials.

Promocja dla aktywnych

Akcja „Szaleństwo zakupów” skierowana jest raczej do tych, którzy aktywnie korzystają z różnego rodzaju okazji. Trzeba bowiem kupić jeden z magazynów wydawnictwa Burda, przejrzeć zawarte w dołączonym do niego dodatku kupony rabatowe oraz odszukać sklep, w którym można je zrealizować.

Znacznie mniej kłopotów sprawia skorzystanie z propozycji Santandera. Istotnym ograniczeniem jest jednak niewielka liczba sklepów, w których będzie udzielane 5% rabatu oferowanego przez bank.

Cóż, musisz dobrze przemyśleć swoją strategię zakupową, by mniej zapłacić za zakupy. Jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej Santandera, to jest jeszcze czas, by się o nią postarać.

Z ostatniej chwili

 • 21.05.2019 10:11

  Otwarcie Nest Konta w najnowszej promocji i wykazanie się aktywnością może przynieść 200 zł premii od Nest Banku.

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.