Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

900 zł od Banku Millennium! 300 zł na eKarcie goodie za kartę kredytową Millennium Visa Impresja + do 600 zł moneybacku

900 zł od Banku Millennium! 300 zł na eKarcie goodie za kartę kredytową Millennium Visa Impresja + do 600 zł moneybacku
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje kart kredytowych to już wręcz tradycja w Banku Millennium. Warunki zwykle są podobne, zmieniają się tylko nagrody – w obecnej edycji można zgarnąć 300 zł na eKarcie goodie (a konkretnie 6 kart podarunkowych o wartości 50 zł każda). Tradycyjnie jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę” oraz limit promocyjnych wniosków – tym razem przewidziano ich 8000. Promocja potrwa do momentu ich wyczerpania, nie dłużej niż do 30 czerwca 2021 r.

To już 30 lat!

Tytuł najnowszej akcji - „Świętuj z kartą kredytową Visa” - i jej grafika nawiązują do faktu, że 30 lat temu Bank Millennium (wówczas Bank Inicjatyw Gospodarczych BIG) wydał pierwszą w Polsce kartę płatniczą, którą był "plastik" z logo Visa.

W 1991 r. karty płatnicze były już od dawna dostępne w Stanach Zjednoczonych czy w Europie Zachodniej, jednak dla Polaków była to wówczas zupełna nowość. W chwili debiutu karty można nią było płacić w około 400 punktach sprzedaży. Dla porównania, w 2020 r. liczba terminali płatniczych w Polsce przekroczyła milion. Przytoczone dane pokazują, że przez trzy dekady Polska przeszła drogę od kraju o słabo rozwiniętej sieci akceptacji płatności bezgotówkowych do jednego ze światowych liderów nowoczesnych rozwiązań płatniczych.

Akcja dla nowych posiadaczy "kredytówek"

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego.

Do udziału w niej zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2019 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Oba warunki dotyczą osób, które będą się starały o premię w postaci vouchera do wykorzystania w Goodie; nie musisz się nimi martwić, jeśli zależy Ci tylko na zwolnieniu z comiesięcznych opłat za kartę.

Jak zdobyć 300 zł na eKarcie goodie?

Poziom trudności warunków zapisanych w regulaminie akcji oceniamy jako średni. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 300 zł.

Krok 1
Krok 1

Otwórz Konto 360°, jeśli jeszcze go nie posiadasz, by zdobyć 400 zł premii i otworzyć sobie drogę do udziału w promocji karty kredytowej.

Krok 2
Krok 2

Do 30 czerwca 2021 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Visa Impresja / o kontakt w tej sprawie w bankowości internetowej (zakładka "Oferta" → "Nowa karta kredytowa") lub aplikacji mobilnej. Minimalny limit karty powinien wynieść 3 tys. zł.

Informacja
Informacja

Najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefonicznie, w tym także od firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Nagroda
Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym miesiącu wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z sześciu kolejnych miesięcy po złożeniu wniosku o „kredytówkę", czyli od lipca do grudnia 2021 r.

Informacja
Informacja

Jeśli chcesz zdobyć nagrodę dodatkową - 1500 zł na eKarcie goodie - zapłać swoją "kredytówką" w ciągu wspomnianych 6 miesięcy łącznie min. 4000 zł. Pamiętaj, że bonus otrzyma tylko 30 najaktywniejszych użytkowników karty kredytowej Millennium Visa Impresja, którzy wydadzą nią najwięcej.

Nagroda
Nagroda

Bank przekaże Ci cyfrowy kod do aktywowania eKarty goodie o wartości 50 zł w wiadomości sms na numer telefonu wskazany przez Ciebie jako kontaktowy, najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki uzyskania premii. Możesz otrzymywać kody w każdym z kolejnych 6 miesięcy, zyskując w sumie 300 zł.

Jeśli znajdziesz się w gronie tych, którzy wydadzą promowaną kartą najwięcej, to nagrodę dodatkową otrzymasz w identyczny sposób najpóźniej do końca stycznia 2022 r.

Transakcje bezgotówkowe – zasady

Dobra wiadomość: niespełnienie warunku aktywności w jednym z miesięcy nie dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę za pozostałe miesiące.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

W chwili otrzymania e-kodu Twoja karta kredytowa musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

eKarta podarunkowa goodie

W celu odbioru i aktywacji eKarty podarunkowej należy wpisać cyfrowy kod w aplikacji Goodie w polu Użyj kodu (wewnątrz zakładki Więcej lub Profil, w zależności od wersji aplikacji) lub na mobilnej stronie internetowej www.goodie.pl/kody (w prawym górnym rogu). Bliższe wskazówki znajdziesz w załączonych do tego tekstu wskazówkach.

Aktywacji eKarty podarunkowej musisz dokonać w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości sms z kodem. eKarta będzie ważna przez 12 miesięcy od daty jej aktywowania w aplikacji Goodie.

Karta kredytowa Impresja – co trzeba o niej wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówki” Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

Maksymalna wysokość zwrotów może wynieść 50 zł / mies., co daje potencjalny zysk na poziomie 600 zł w skali roku.

Warto zacząć od konta osobistego...

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, potrzebujesz sposobu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej. Szczególnie polecamy jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku, a mianowicie Konto 360°.

...a potem skorzystać z innych ofert

To jeszcze nie wszystko, co może Ci zaoferować Bank Millennium; trwają również inne promocje:

Nagroda inna, warunki bez zmian

Bank Millennium podtrzymuje tradycję i kolejny raz proponuje premię za skorzystanie z karty kredytowej. Tym razem zamiast bonu do Allegro czy Biedronki mamy eKartę goodie, zatem nagroda wciąż pozostaje atrakcyjna.

Do uzyskania 300 zł premii wymagana jest jednak aktywność przez pół roku, z drugiej jednak strony, podzielenie premii na 50-złotowe karty podarunkowe sprawia, że niewywiązanie się z obowiązków w jednym z miesięcy nie pozbawia możliwości uzyskania bonusu za kolejny. Jeśli jesteś aktywnym klientem i zamierzasz korzystać podczas zakupów głównie z "kredytówki", bez problemu spełnisz warunki aktywności zapisane w regulaminie. Dodatkową motywacją do płacenia za zakupy właśnie "kredytówką" Banku Millennium z pewnością jest możliwość zgarnięcia dodatkowych 1500 zł premii.

Po zakończeniu promocji będziesz musiał zdecydować, czy dalej używać karty (i zyskiwać moneyback z kartą Impresja), czy jednak z niej zrezygnować i poszukać innej oferty.

Czas na Twój ruch!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin programu "Moneyback dla kart Impresja"
  2. Regulamin promocji "Świętuj z kartą kredytową Visa"
  3. Instrukcja odbioru i aktywacji eKarty podarunkowej goodie

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.