Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Nawet 3000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów BOŚ Banku

Nawet 3000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów BOŚ Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Program Mastercard Bezcenne Chwile sprowadza się do zbierania punktów podczas codziennych zakupów, które później można wymienić na nagrody z katalogu. Uzbieranie odpowiedniej liczby punktów, nawet na niewielki upominek, jest dość pracochłonne, stąd Mastercard organizuje samodzielnie lub we współpracy z bankami promocje, w których punkty przyznawane są na specjalnych zasadach. Tym razem mogą je zdobyć klienci BOŚ Banku niezależnie od tego, czy już uczestniczą w Bezcennych Chwilach, czy przystąpią do nich dopiero teraz.

Warunki uczestnictwa

Oferta specjalna "Świętuj 30 lat z BOŚ" trwa do 31 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania puli nagród. Dla nowych uczestników programu Bezcenne Chwile (czyli osób, które nie były w nim zarejestrowane przed 1 czerwca 2021 r.) przygotowano 1950 zestawów po 3000 punktów każdy, a dla tych, którzy są już zarejestrowani w programie, czeka 500 pakietów po 500 punktów.

W promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę płatniczą z logo Mastercard wydaną przez BOŚ Bank.

Punkty dla nowych uczestników Bezcennych Chwil

Jeśli nie uczestniczysz dotąd w Bezcennych Chwilach, a chcesz zdobyć punkty powitalne, powinieneś wykonać następujące działania:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) przystąp do Bezcennych Chwil i zarejestruj w nich kartę płatniczą BOŚ Banku na stronie programu lub w bankowości BOŚBank24.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu wykonaj kartą BOŚ Banku przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych o łącznej wartości min. 10 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 3000 punktów, otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia powyższych wymagań. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od daty ich przyznania, po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Warunki aktywności dla zarejestrowanych w Bezcennych Chwilach

Nieco inne wymagania postawiono przed tymi, którzy już są uczestnikami programu Bezcenne Chwile.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. (pamiętaj, że przygotowano tylko 500 pakietów nagród) wykonaj transakcje bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych lub internetowych przy użyciu zarejestrowanej w Bezcennych Chwilach karty BOŚ Banku na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę, czyli 500 punktów, otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia powyższych wymagań. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od daty ich przyznania, po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Transakcje bezgotówkowe

Jak wspomnieliśmy, płatności możesz wykonać w punktach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Nie mogą to być jednak transakcje związane z przeniesieniem sald, wykorzystaniem czeków, dotyczące składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych, zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę. Niedozwolone są także płatności w punktach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie. Chodzi m.in. o gry losowe, przekazy pieniężne oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w wykazie.

Oczywiście do limitu nie zostaną także wliczone transakcje, w przypadku których nastąpił zwrot towaru, usługi lub pieniędzy.

Jest okazja - korzystaj

Każda okazja jest dobra, by rozdawać prezenty. Co prawda upominki kojarzą nam się z czymś, co się po prostu dostaje, bez konieczności spełniania jakichś warunków (no, może z wyjątkiem bycia grzecznym w przypadku dzieci), ale nie będziemy narzekać. Skoro jest okazja coś zyskać, to po prostu trzeba skorzystać. 😀

Przydatne dokumenty

  1. Warunki promocji dla nowych uczestników programu Bezcenne Chwile.
  2. Warunki promocji dla obecnych uczestników Bezcennych Chwil.

O banku

BOŚ Bank należy do 20 największych banków w Polsce i specjalizuje się we wspieraniu przedsięwzięć i działań na rzecz ochrony środowiska. Głównym akcjonariuszem banku jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (52,41% ogólnej liczby głosów).

Oferta BOŚ S.A. skierowana jest do klientów indywidualnych i instytucjonalnych, w tym sektora małych i średnich przedsiębiorstw.