Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

40 zł na Pyszne.pl za wymianę lub sprzedaż walut w serwisie InternetowyKantor.pl

40 zł na Pyszne.pl za wymianę lub sprzedaż walut w serwisie InternetowyKantor.pl

Kto może wziąć udział?

Na początek garść podstawowych informacji. Promocja „Świętuj 12 urodziny z InternetowyKantor.pl” potrwa do 24 maja 2022 r. Może w niej wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która do dnia rozpoczęcia akcji - czyli do 25 kwietnia 2022 r. - nie posiadała w serwisie Konta Użytkownika jako osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.

Jak już wspomnieliśmy, organizator promocji - a jest nim spółka Currency One SA, operator serwisu - przygotował zaledwie 200 nagród premiowych. Każda z nich ma postać e-karty o wartości 40 zł brutto, którą możesz wykorzystać podczas składania zamówienia przez stronę internetową www.pyszne.pl lub przez aplikację mobilną.

Krótka instrukcja, jak zdobyć nagrodę

Warunki postawione przez organizatora akcji są bardzo łatwe. Aby otrzymać voucher, musisz wykonać dwie proste czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 24 maja 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) zarejestruj w serwisie bezpłatne Konto Użytkownika poprzez formularz rejestracyjny na specjalnie dedykowanej stronie.

Krok 2
Krok 2

Również do 24 maja 2022 r. dokonaj zakupu lub sprzedaży walut o równowartości minimum 700 jednostek USD/EUR/GBP/CHF.

Nagroda
Nagroda

Nagroda w postaci karty podarunkowej zostanie wysłana na adres mailowy wskazany przez Ciebie w formularzu nie później niż do 2 czerwca 2022 r.

Kto pierwszy, ten lepszy - czyli mały haczyk w przyznawaniu nagród

Zgodnie z regulaminem vouchery będą wydawane według kolejności spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody - im szybciej więc wywiążesz się z obu opisanych wyżej zadań, tym większe masz szanse na zdobycie bonusu. W przypadku, gdy pula nagród zostanie wyczerpana przed czasem, InternetowyKantor.pl poinformuje o tym fakcie za pośrednictwem strony internetowej.

Karta podarunkowa o wartości 40 zł brutto jest ważna do 1 kwietnia 2023 r. Należy ją wykorzystać przed finalizacją transakcji w serwisie Pyszne.pl lub w aplikacji mobilnej (w tym celu powinieneś zaznaczyć opcję “Dodaj kupon”, wpisać otrzymany kod i zatwierdzić płatność).

Karty na Pyszne.pl możesz użyć wielokrotnie do momentu wyczerpania środków.

Nagroda nie może być wymieniona na gotówkę ani na inne nagrody rzeczowe.

I ostatnia wiadomość - premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Internetowykantor.pl - co warto o nim wiedzieć

Internetowykantor.pl to serwis udostępniający szybką i bezpieczną wymianę 21 walut. Platforma powstała w kwietniu 2010 roku i od tego czasu stale poszerza swoją ofertę. Obecnie serwis jest sprzężony z systemami 11 banków i przyjmuje przelewy z 58 krajów, w tym bezpośrednio z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec i Szwajcarii.

Najważniejsza informacja wynikającą z powyższych parametrów jest taka, że Konto Użytkownika jest prowadzone za darmo, a więc nie generuje żadnych stałych kosztów. Powinno to ucieszyć w szczególności te osoby, które nie zamierzają korzystać z takiego rachunku zbyt regularnie.

Podsumowanie

Banalnie proste warunki i 40 zł do zdobycia - to najważniejsze argumenty przemawiające za udziałem w tej promocji. Do otrzymania nagrody wystarczy rejestracja w serwisie i wymiana min. 700 jednostek danej waluty. Pamiętaj jednak, że pula nagród jest ograniczona i nie zwlekaj zbyt długo z podjęciem decyzji 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Świętuj 12 urodziny z InternetowyKantor.pl”

O instytucji

Serwis internetowy zajmujący się wymianą walut, uznawany za pierwszy tego typu portal w Polsce, działający od kwietnia 2010 roku. Internetowykantor.pl obsługuje 20 walut.