Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 11 stycznia 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: 200 zł na Nowy Rok z Kontem 360° z oferty Banku Millennium + 2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym.

200 zł z kartą kredytową Banku Millennium w ramach akcji „Świąteczne zakupy” + roczne zwolnienie z opłat

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

200 zł z kartą kredytową Banku Millennium w ramach akcji „Świąteczne zakupy” + roczne zwolnienie z opłat
Źródło: strona promocji

Od pewnego czasu Bank Millennium konsekwentnie promuje swoje karty kredytowe, nawiązując w tytule akcji do pory roku lub nazwy miesiąca. Tym razem marketingowcy Millennium zrobili wyjątek od tej reguły i zachęcają do świątecznych zakupów. Bez zmian pozostała nagroda (200 zł + roczne zwolnienie z opłaty za korzystanie z karty) i zasady promocji.

Bank Millennium przyzwyczaił nas, że tuż po zakończeniu jednej akcji specjalnej dotyczącej kart kredytowych z jego oferty rusza z kolejną. Podobnie było i tym razem. Do 10 stycznia 2020 r. trwa promocja „Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium”. Ostrzegamy, że termin może zostać skrócony, bo organizator przewidział nagrodzenie tylko 4000 osób, które jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową.

Popatrzmy, kto może starać się o premię i co musi zrobić, by ją zdobyć.

Ograniczone grono uczestników

Do udziału w promocji zaproszone są wyłącznie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które do 10 stycznia 2020 r. złożą wniosek o jedną z kart kredytowych objętych promocją: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold lub Millennium MasterCard Gold.

Regulamin wyklucza z udziału w promocji osoby, które po 1 stycznia 2017 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową Banku Millennium lub są w trakcie procesowania wniosku o rezygnację z niej (w tym odstąpienia lub wypowiedzenia umowy o „kredytówkę”).

Wymagane działania

Jeśli nie jesteś w gronie osób, które nie mogą się ubiegać o bonus, czas, byś poznał warunki akcji.

Drukuj

  Kalendarz realizacji warunków

  Jako, że możliwe jest złożenie wniosku o kartę kredytową w kilku miesiącach, rozpiszmy dokładnie różne scenariusze:

  Termin złożenia wniosku

  Okres realizacji zadań

  Listopad 2019 r.

  do 31 grudnia 2019 r.

  do 31 stycznia 2020 r.

  do 29 lutego 2020 r.

  Grudzień 2019 r.

  do 31 stycznia 2020 r.

  do 29 lutego 2020 r.

  do 31 marca 2020 r.

  Styczeń 2020 r.

  do 29 lutego 2020 r.

  do 31 marca 2020 r.

  do 30 kwietnia 2020 r.

  Przydatne informacje

  Podkreślmy, że o ile prawo do zwolnienia z miesięcznej opłaty za korzystanie z karty otrzymasz niezależnie od sposobu wnioskowania o kartę kredytową, to szansę na 200 zł premii daje tylko złożenie wniosku o „kredytówkę” w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej (o ile bank udostępnił Ci taką możliwość). Musisz więc być klientem Banku Millennium.

  Kolejna ważna rzecz, do wspomnianego wyżej limitu operacji bezgotówkowych nie są wliczane transakcje odrzucone, nieautoryzowane oraz te, w których dokonano zwrotu.

  Musisz też wiedzieć, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz złożyć wypowiedzenia umowy karty.

  Na koniec dobra wiadomość – premia, którą otrzymasz, jest zwolniona z opodatkowania.

  Alfa i Impresja - karty kredytowe z dodatkowymi bonusami

  Jak wspomnieliśmy, promocją objętych jest kilka „kredytówek” Banku Millennium. My rekomendujemy sięgnięcie po kartę kredytową Alfa lub Impresja, gdyż nie tylko zdobędziesz 200 zł, ale będziesz mógł także korzystać z 5% zwrotu wydatków (moneyback), w niektórych sklepach i odzyskać nawet 760 zł w ciągu roku!

  200 zł do wzięcia

  Udział w tej akcji powinni rozważyć przede wszystkim obecni klienci Banku Millennium, którzy nie korzystają z „kredytówki” tego banku. Jeśli jesteś w ich gronie, to w prosty sposób możesz złożyć wniosek o kartę kredytową w bankowości elektronicznej.

  Zdobycie 200 zł premii nie powinno Ci sprawić specjalnych kłopotów. Wystarczy, że w trzech kolejnych okresach wydasz nią po 250 zł.

  Osobom, które nie współpracują dotąd z Millennium, zalecamy raczej obserwowanie naszego portalu – być może wkrótce pojawi się promocja konta osobistego z atrakcyjną premią gotówkową. Przystępując do niej, otworzysz sobie drogę do nagrody w akcji z kartą kredytową. W ten sposób w krótkim czasie zgarniesz dwa bonusy.

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium"

  O banku

  Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.). Misją banku jest ciągły rozwój i umacnianie swojej pozycji na rynku poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług każdej grupie klientów (osobom fizycznym, małym i dużym firmom) oraz oraz stały wzrost wartości dla akcjonariuszy. Obecne motto banku to „Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu".

  Czytaj więcej

  Komentarze