Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 11 stycznia 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Do 960 zł od Banku Millennium! 200 zł za kartę kredytową w "Wiosennej promocji" + 760 zł w ramach moneybacku.

200 zł z kartą kredytową Banku Millennium w ramach akcji „Świąteczne zakupy” + roczne zwolnienie z opłat

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

200 zł z kartą kredytową Banku Millennium w ramach akcji „Świąteczne zakupy” + roczne zwolnienie z opłat
Źródło: strona promocji

Bank Millennium przyzwyczaił nas, że tuż po zakończeniu jednej akcji specjalnej dotyczącej kart kredytowych z jego oferty rusza z kolejną. Podobnie było i tym razem. Do 10 stycznia 2020 r. trwa promocja „Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium”. Ostrzegamy, że termin może zostać skrócony, bo organizator przewidział nagrodzenie tylko 4000 osób, które jako pierwsze złożą wniosek o kartę kredytową.

Popatrzmy, kto może starać się o premię i co musi zrobić, by ją zdobyć.

Ograniczone grono uczestników

Do udziału w promocji zaproszone są wyłącznie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które do 10 stycznia 2020 r. złożą wniosek o jedną z kart kredytowych objętych promocją: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold lub Millennium MasterCard Gold.

Regulamin wyklucza z udziału w promocji osoby, które po 1 stycznia 2017 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową Banku Millennium lub są w trakcie procesowania wniosku o rezygnację z niej (w tym odstąpienia lub wypowiedzenia umowy o „kredytówkę”).

Wymagane działania

Jeśli nie jesteś w gronie osób, które nie mogą się ubiegać o bonus, czas, byś poznał warunki akcji.

Krok 1
Krok 1

Do 10 stycznia 2020 r. (pamiętaj o ograniczonej liczbie nagród) złóż wniosek o wybraną kartę kredytową w Millenecie lub w aplikacji mobilnej. Z drugiej z wymienionych opcji mogą skorzystać tylko osoby, które mają udostępnioną dedykowaną ofertę karty kredytowej w tym kanale.

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj z Bankiem Millennium umowę o kartę kredytową z limitem:

 • minimum 3000 zł dla kart Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Impresja, Millennium Visa Alfa;
 • minimum 5000 zł dla kart kredytowych Millennium MasterCard Gold oraz Millennium Visa Gold.
Nagroda
Nagroda

Już na tym etapie zasłużysz na zwolnienie z opłaty miesięcznej za obsługę „kredytówki” w każdym z kolejnych 12 miesięcy kalendarzowych, w którym dokonasz przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą. Dla uzyskania tego bonusu możesz zawrzeć umowę nawet z niższym limitem,

Krok 3
Krok 3

W myśl regulaminu, 200 zł premii otrzymasz po wywiązaniu się z jednego prostego warunku – w trzech kolejnych okresach (patrz: tabelka) wykonaj otrzymaną kartą kredytową transakcje bezgotówkowe („plastikiem” lub Blikiem) o wartości min 250 zł:

Nagroda
Nagroda

Wypłata nagrody nastąpi na rachunek karty kredytowej w terminie zależnym od daty złożenia wniosku o kartę kredytową:

 • w marcu 2020 r. – dla wniosków z listopada 2019 r.;
 • w kwietniu 2020 r. – jeśli złożyłeś wniosek o „kredytówkę” w grudniu 2019 r.;
 • w maju 2020 r. – dla uczestników wnioskujących o kartę kredytową w styczniu 2020 r.
Drukuj

  Kalendarz realizacji warunków

  Jako, że możliwe jest złożenie wniosku o kartę kredytową w kilku miesiącach, rozpiszmy dokładnie różne scenariusze:

  Termin złożenia wniosku

  Okres realizacji zadań

  Listopad 2019 r.

  do 31 grudnia 2019 r.

  do 31 stycznia 2020 r.

  do 29 lutego 2020 r.

  Grudzień 2019 r.

  do 31 stycznia 2020 r.

  do 29 lutego 2020 r.

  do 31 marca 2020 r.

  Styczeń 2020 r.

  do 29 lutego 2020 r.

  do 31 marca 2020 r.

  do 30 kwietnia 2020 r.

  Przydatne informacje

  Podkreślmy, że o ile prawo do zwolnienia z miesięcznej opłaty za korzystanie z karty otrzymasz niezależnie od sposobu wnioskowania o kartę kredytową, to szansę na 200 zł premii daje tylko złożenie wniosku o „kredytówkę” w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej (o ile bank udostępnił Ci taką możliwość). Musisz więc być klientem Banku Millennium.

  Kolejna ważna rzecz, do wspomnianego wyżej limitu operacji bezgotówkowych nie są wliczane transakcje odrzucone, nieautoryzowane oraz te, w których dokonano zwrotu.

  Musisz też wiedzieć, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz złożyć wypowiedzenia umowy karty.

  Na koniec dobra wiadomość – premia, którą otrzymasz, jest zwolniona z opodatkowania.

  Alfa i Impresja - karty kredytowe z dodatkowymi bonusami

  Jak wspomnieliśmy, promocją objętych jest kilka „kredytówek” Banku Millennium. My rekomendujemy sięgnięcie po kartę kredytową Alfa lub Impresja, gdyż nie tylko zdobędziesz 200 zł, ale będziesz mógł także korzystać z 5% zwrotu wydatków (moneyback), w niektórych sklepach i odzyskać nawet 760 zł w ciągu roku!

  200 zł do wzięcia

  Udział w tej akcji powinni rozważyć przede wszystkim obecni klienci Banku Millennium, którzy nie korzystają z „kredytówki” tego banku. Jeśli jesteś w ich gronie, to w prosty sposób możesz złożyć wniosek o kartę kredytową w bankowości elektronicznej.

  Zdobycie 200 zł premii nie powinno Ci sprawić specjalnych kłopotów. Wystarczy, że w trzech kolejnych okresach wydasz nią po 250 zł.

  Osobom, które nie współpracują dotąd z Millennium, zalecamy raczej obserwowanie naszego portalu – być może wkrótce pojawi się promocja konta osobistego z atrakcyjną premią gotówkową. Przystępując do niej, otworzysz sobie drogę do nagrody w akcji z kartą kredytową. W ten sposób w krótkim czasie zgarniesz dwa bonusy.

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium"

  O banku

  Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.) i był pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (w 1992 r.). W 1997 r. połączył się z Bankiem Gdańskim S.A., tworząc BIG Bank GDAŃSKI, a rok później we współpracy z Banco Comercial Portugues wprowadził sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Portugalski bank został strategicznym udziałowcem BIG Banku Gdańskiego, który w 2003 r. ostatecznie zmienił nazwę na Bank Millennium.

  Czytaj więcej