Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

SuperGrosz.pl

SuperGrosz.pl

SuperGrosz.pl to marka należąca do firmy Aiqlabs Sp. z o.o. wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod numerem KRS 0000551150.  

Firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych, który zrzesza firmy działające w sposób etyczny oraz przestrzegające Zasad Dobrych Praktyk.  

SuperGrosz.pl

Informacje o SuperGrosz.pl

Właściciel firmy:

Aiqlabs Sp. z o.o.

Godziny pracy:

pon.-pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-17:00

Adres:

ul. Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa

KRS:

0000551150

NIP:

5252607460

Telefon:

22 130 01 11 lub 503 207 707

REGON:

360301004

SuperGrosz.pl specjalizuje się w udzielaniu pozabankowych pożyczek na raty. Właścicielem marki jest założona w 2015 roku polska firma Aiqlabs Sp z.o.o.  

SuperGrosz wychodzi naprzeciw potrzebom klientów stale rozwijając swoją ofertę. Pożyczkodawca dba o jakość obsługi na każdym etapie wnioskowania oraz w trakcie spłaty zobowiązania.  

SuperGrosz – pożyczki ratalne 

SuperGrosz oferuje łatwo dostępną pożyczkę bez zbędnych formalności. Minimalny kwota o jaką możesz wnioskować wynosi 1000 zł, natomiast maksymalna sięga 12 500 zł w przypadku nowych klientów oraz nawet 15 000 zł w przypadku osób, które po raz kolejny korzystają z usług firmy. Okres spłaty pożyczki może wynosić od 4 do 50 miesięcznych rat. Uzyskane środki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, wedle indywidualnych potrzeb klienta. 

SuperGrosz - jakie wymagania trzeba spełnić, by otrzymać pożyczkę? 

Wnioskodawca, ubiegający się o pożyczkę w SuperGrosz.pl powinien spełniać następujące kryteria: 

 • być w wieku powyżej 21 roku życia; 

 • być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej; 

 • posiadać ważny dowód osobisty; 

 • mieć aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. 

Jeżeli wnioskujesz o pożyczkę z wypłatą na konto musisz być właścicielem rachunku bankowego. Warto wiedzieć, że firma udostępnia także opcję wypłaty pożyczki czekiem GIRO. W przypadku wyboru tej metody konto bankowe nie jest wymagane. Wystarczy, że po przyznaniu pożyczki udasz się do najbliższego urzędu pocztowego, okażesz dowód osobisty oraz otrzymany SMS z kodem, a gotówka zostanie Ci wypłacona bezpośrednio do ręki.  

Do złożenia wniosku o pożyczkę nie potrzebujesz żadnych dodatkowych dokumentów - niezbędny jest jedynie dowód osobisty.  

Jakie bazy sprawdza SuperGrosz? 

W trakcie procesu wnioskowania pożyczkodawca weryfikuje klienta w poniższych rejestrach dłużników: 

 • BIK (Biuro Informacji Kredytowej); 

 • BIG InfoMonitor; 

 • KBIG (Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej); 

 • KRD (Krajowy Rejestr Długów); 

 • ERIF. 

Pożyczkodawca sprawdza również dane zawarte w bazie Platformy Wymiany Informacji Pożyczkowej (PWIP). 

Należy mieć na uwadze, że posiadanie negatywnych wpisów w powyższych rejestrach może utrudnić lub uniemożliwić pozyskanie pożyczki.  

Czy SuperGrosz dzwoni do pracodawcy? 

Pożyczkodawca nie kontaktuje się z pożyczkodawcą w celu potwierdzenia dochodów. Do otrzymania pożyczki niezbędne jest jedynie poprawne wypełnienie wniosku.  

SuperGrosz - jak wziąć pożyczkę online? 

Proces wnioskowania o pożyczkę w SuperGrosz.pl jest intuicyjny i trwa jedynie kilka minut. Składa się on z następujących etapów: 

 • Ustalenie kwoty i okresu spłaty pożyczki - po wybraniu oferty SuperGrosz w rankingu pożyczek na raty przejdź na stronę pożyczkodawcy i za pomocą suwaków wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty pożyczki. Zapoznaj się z podanymi poniżej kosztami, zwróć uwagę na wysokość raty, odsetki, prowizję, RRSO oraz całkowitą kwotę do spłaty. Jeżeli je akceptujesz, przejdź dalej klikając przycisk “Wnioskuj”; 

 • Wypełnienie wniosku – kolejnym krokiem jest uzupełnienie wniosku o pożyczkę. Należy wpisać w nim następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego, numer PESEL, seria i numer dowodu osobistego, data wydania oraz data ważności dowodu osobistego, adres zamieszkania, stan cywilny, liczba osób na utrzymaniu, źródło dochodu oraz wysokość dochodu. Po poprawnym wypełnieniu wniosku wyraź wymagane zgody i przejdź dalej. Na podany numer telefonu otrzymasz wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w odpowiedniej rubryce; 

 • Weryfikacja tożsamości - następnie rozpocznie się proces weryfikacji Twojej tożsamości. W ten sposób pożyczkodawca będzie mógł się upewnić się, że jesteś rzeczywiście tą osobą, za którą się podajesz; 

 • Otrzymanie decyzji – po pozytywnej weryfikacji pożyczkodawca sprawdzi Twoją zdolność kredytową oraz historię spłat dotychczasowych zobowiązań i podejmie decyzję odnośnie udzielenia Ci pożyczki. O rozpatrzeniu wniosku zostaniesz poinformowany poprzez wiadomość SMS oraz e-mail; 

 • Wypłata środków - Jeżeli otrzymasz decyzję pozytywną środki, o które wnioskowałeś niebawem zasilą Twoje konto.  

SuperGrosz – weryfikacja tożsamości  

Weryfikacja tożsamości jest obowiązkowym etapem procesu wnioskowania o pożyczkę. Jej celem jest potwierdzenie danych zawartych we wniosku. Warto wiedzieć, że weryfikacja w SuperGrosz odbywa się za pomocą jednej z dwóch dostępnych metod: 

 • Poprzez system Konto X – identyfikacja tożsamości następuje za pomocą danych udostępnionych podczas logowania się do konta bankowego. Jest to najszybsza metoda, która umożliwia otrzymanie decyzji bezpośrednio po dokonaniu pozytywnej weryfikacji; 

 • Poprzez GIRO – ta metoda nie wymaga posiadania konta bankowego. W przypadku wyboru tego wariantu, po otrzymaniu decyzji pozytywnej otrzymasz wiadomość SMS z kodem. Weryfikacja polega na okazaniu dowodu osobistego oraz kodu SMS w urzędzie pocztowym przy odbiorze przyznanych środków. 

SuperGrosz – druga pożyczka  

Masz aktywną pożyczkę w SuperGrosz i potrzebujesz dodatkowej gotówki? Warto zatem wiedzieć, że pożyczkodawca umożliwia zaciągnięcie kolejnej pożyczki jeszcze w trakcie spłaty obecnej. O drugą pożyczkę możesz wnioskować po upływie 130 dni od uzyskania finansowania. Warunkiem skorzystania z tej opcji jest terminowa spłata rat aktualnego zobowiązania.  

Dobranie pakietu medycznego 

Warto wiedzieć, że firma umożliwia dobranie do pożyczki dodatkowego Pakietu Medycznego. Dostępne pakiety różnią się oferowanymi usługami, liczbą dostępnych lekarzy oraz okresem trwania umowy. Dzięki temu każdy klient może wybrać odpowiedni, dostosowany do siebie wariant. Pakiety Medyczne zawierają takie usługi jak m.in.: 

 • konsultacje lekarskie przez telefon lub online; 

 • e-recepty, e-skierowania i e-zwolnienia; 

 • badania laboratoryjne wraz z konsultacją wyników. 

Dostępne Pakiety Medyczne zostaną Ci zaprezentowane w trakcie wnioskowania o pożyczkę. Jeżeli zdecydujesz się na dobranie pakietu, jego koszt zostanie doliczony do Twojego zobowiązania i rozłożony na raty.  

SuperGrosz - wcześniejsza spłata i zwrot prowizji  

Każdy klient ma prawo do wcześniejszej spłaty zobowiązania. Jeżeli zdecydujesz się na przedterminowe uregulowanie pożyczki całkowity koszt zadłużenia zostanie pomniejszony o odsetki dotyczące okresu, o który została skrócona umowa. Co więcej, pożyczkodawca jest wówczas zobowiązany do zwrotu części prowizji.  

Konsekwencje opóźnień w spłacie pożyczki 

Obowiązkiem każdego pożyczkobiorcy jest spłata zobowiązania zgodnie z wyznaczonymi terminami. W przypadku opóźnień w spłacie firma może naliczyć odsetki karne i dodatkowe koszty za wezwania do zapłaty oraz rozpocząć działania windykacyjne. By tego uniknąć, należy skontaktować się z pożyczkodawcą już w momencie przeczuwania problemów z terminową spłatą. Konsultanci firmy dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 09:00-17:00 pod numerem 22 130 01 11. Kontakt z pożyczkodawcą umożliwi Ci znalezienie optymalnego rozwiązania, który ułatwi spłatę zobowiązania.   

Wypowiedzenie umowy  

Pamiętaj, że niespłacone zobowiązanie może skutkować wypowiedzeniem umowy przez pożyczkodawcę. Wówczas będziesz zobowiązany do jednorazowego uregulowania pożyczki wraz z naliczonymi kosztami. Z tego powodu tak ważne jest, by nie unikać kontaktu z pożyczkodawcą i odpowiednio wcześniej poinformować go o przewidywanych trudnościach ze spłatą.  

SuperGrosz – kontakt  

Masz pytania do pożyczkodawcy? Jeżeli tak, możesz skontaktować się z nim dzwoniąc na infolinię po numerem 22 130 01 11. Inną możliwością jest przesłanie wiadomości e-mail na adres [email protected] lub skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie pożyczkodawcy   znajdującego się w zakładce “Kontakt”.  

SuperGrosz – opinie klientów 

SuperGrosz to pożyczkodawca cieszący się sporym zainteresowaniem oraz zaufaniem klientów. Właściciel marki AiqLabs uzyskał Certyfikat Etyczny ZPF przyznawany za zgodność działań z Zasadami Dobrych Praktyk oraz otrzymał nagrodę “Instytucja Pożyczkowa Roku” na gali Loan Magazine Awards 2022.  

Z oferty SuperGrosz korzysta spore grono pożyczkobiorców. Klienci są szczególnie zadowoleni z łatwego i szybkiego procesu wnioskowania, minimum formalności oraz możliwości wyboru sposobu weryfikacji i wypłaty pożyczki.  

Konta bankowe: SuperGrosz.pl