Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

SuperGrosz.pl

SuperGrosz.pl

Właścicielem marki SuperGrosz.pl jest założona w 2015 r. firma Aiqlabs Sp. z o.o. ze 100% polskim kapitałem, którą tworzą ludzie z doświadczeniem w analityce oraz w finansach. 

SuperGrosz.pl

Firma nieustannie rozwija swoje produkty, wychodzi naprzeciw potrzebom klienta, dba o jakość obsługi na każdym etapie procesu składania wniosku i spłaty pożyczki ratalnej.

Aiqlabs sp. z o.o. zapewnia, że w jej serwisie wszystkie koszty przedstawione są w jasny i przejrzysty sposób, że nie ukrywa żadnych opłat i prowizji.

Serwis SuperGrosz.pl jest w pełni zautomatyzowany, co pozwala do minimum skrócić czas oczekiwania na weryfikację wniosku. Cały proces ubiegania się o pożyczkę trwa tylko kilka minut, dzięki czemu klienci zyskują czas i mogą się cieszyć pieniędzmi niemal natychmiast.

Klienci SuperGrosz.pl mają do wyboru 3 metody weryfikacji: poprzez konto w banku, przelew autoryzacyjny lub poprzez usługę GIRO (szybki i wygodny sposób wypłaty środków bez konta bankowego. Po otrzymaniu decyzji należy udać się do najbliższego urzędu pocztowego i okazać dowód osobisty oraz kod przesłany sms-em).