100 zł dla studentów z Kontem Jakie Chcę od Santandera (+ 80 zł za założenie rachunku z polecenia)

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2018 r.

100 zł dla studentów z Kontem Jakie Chcę od Santandera (+ 80 zł za założenie rachunku z polecenia) Źródło obrazk: strona Santander Bank Polska

Otwarcie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej banku Santander to prosta droga do zgarnięcia 100 zł. Sam zdecydujesz, na co je wydasz – na podręczniki, imprezę, spotkanie ze znajomymi czy może jeszcze na coś innego.

Santander Bank Polska zachęca studentów, by podczas roku akademickiego byli dobrze przygotowani na różne okoliczności, m.in. na spotkania i imprezy ze znajomymi, podczas których mogą przydać się nowoczesne formy płatności. Dlatego przygotował specjalną promocję.

Studenci rządzą - jeśli spełnią warunki…

Podstawowy warunek udziału w tej promocji to studiowanie na polskiej uczelni wyższej i wiek 18-26 lat. Z ubiegania się o nagrodę wykluczone są osoby, które mają lub miały konto w Santanderze po 1 marca 2018 r.

… i podejmą działania

Zdałeś powyższy egzamin, możesz przystąpić do promocji? To czytaj, co musisz zrobić, by dostać nagrodę. Na przystąpienie do promocji masz czas do 31 grudnia 2018 r. Lepiej nie odkładaj tego na ostatnią chwilę, bo choć pula nagród jest nieograniczona, to w gorączce przygotowań do Sylwestra możesz o tym zapomnieć.

 1. Podpisz umowę Konta Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną i usługą Santander online. Obejmuje ona Santander internet oraz Santander mobile, a także bankowość telefoniczną Santander telefon i usługę powiadomienia sms Santander sms.

  Będziesz musiał przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku. Nie możesz jej odwołać do chwili otrzymania nagrody na swoje konto.

  Pamiętaj, że musisz być jedynym posiadaczem konta. Nie ma znaczenia, w jaki sposób otworzysz konto – online czy w placówce.
 2. Wypełnij formularz na stronie promocji. Musisz przy tym zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach realizacji promocji.
 3. Pobierz na swój telefon aplikację mobilną Santander mobile i zaloguj się do niej.
 4. W ciągu 2 miesięcy wykonaj min. 10 płatności cyfrowych, tj. z użyciem Blika (nie ma znaczenia czy będzie to transakcja z kodem, czy prześlesz czek), Garmin Pay, Google Pay, Apple Pay, FitbitPay lub mobilnej karty do konta.

  Zasada jest następująca: zakładasz Konto Jakie Chcę w październiku – warunek musisz spełnić w październiku lub w listopadzie, otwierasz rachunek w listopadzie – na wywiązanie się z obowiązków dających prawo do nagrody masz czas w listopadzie i w grudniu.

Uwaga: otrzymasz dodatkowe 80 zł, jeśli założysz rachunek na , użyjesz kodu polecenia oraz spełnisz proste warunki aktywności. W ten sposób łącznie możesz zyskać nawet 180 zł bonusu. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby Ci polecić ten rachunek, skorzystaj z naszego kodu poleceń: 1013953301. Więcej o tej promocji piszemy w tym artykule.

Stówa na koncie

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiążesz się z warunków promocji, na Twoje konto trafi 100 zł. Warunkiem wypłaty nagrody jest, by Twoje Konto Jakie Chcę i Karta Dopasowana były w dniu wypłaty premii aktywne.

Nagrody nie podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, więc nie musisz się martwić, że fiskus pozbawi Cię części pieniędzy.

Szczegółowe zasady promocji znajdziesz w regulaminie.

Zapamiętaj

W przypadku płatności Blikiem nie ma znaczenia, czy będą to transakcje z użyciem kodu czy czeku Blik. Ważne, by były to zapłaty za towar lub usługę.

Konto Jakie Chcę – musisz to wiedzieć

Konto Jakie Chcę dla osób w wieku 18-26 lat prowadzone jest za darmo. Nic nie zapłacisz za przelewy zwykłe i natychmiastowe (Express Elixir) wykonywane przez Internet, a także za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Twoja Karta Dopasowana też może być darmowa, o ile wykonasz nią w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych. W przeciwnym wypadku bank skasuje Cię na 5 zł.

Z pełną analizą konta Jakie Chcę zapoznasz się tutaj.

Czy warto sięgnąć po 100 zł?

Jedni powiedzą, że stówa to niewiele i za bardzo się z nią nie porządzi. Z drugiej strony, lepiej coś mieć, niż nie mieć nic. Przyznajesz nam chyba rację?

Trzeba też pamiętać, że Konto Jakie Chcę i związana z nim Karta Dopasowana to do ukończenia 26. roku życia bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. To może się bardzo przydać podczas wakacyjnych wojaży czy udziału w zagranicznych stażach lub programach. Nie będziesz wówczas musiał szukać bankomatu Santandera (w Polsce) lub martwić kosztami wypłat za granicą.

Tym, którzy nie są jeszcze przekonani, podpowiadamy, że udział w tej promocji można połączyć z przystąpieniem do innych programów, choćby do programu poleceń, w którym obie strony – polecający i polecony - mogą zgarnąć po 80 zł. Przekonany? Ruszaj do akcji!

Z ostatniej chwili

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.