100 zł dla studentów z Kontem Jakie Chcę od Santandera (+ 80 zł za założenie rachunku z polecenia)

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2018 r.

100 zł dla studentów z Kontem Jakie Chcę od Santandera (+ 80 zł za założenie rachunku z polecenia) Źródło obrazk: strona Santander Bank Polska

Otwarcie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej banku Santander to prosta droga do zgarnięcia 100 zł. Sam zdecydujesz, na co je wydasz – na podręczniki, imprezę, spotkanie ze znajomymi czy może jeszcze na coś innego.

Santander Bank Polska zachęca studentów, by podczas roku akademickiego byli dobrze przygotowani na różne okoliczności, m.in. na spotkania i imprezy ze znajomymi, podczas których mogą przydać się nowoczesne formy płatności. Dlatego przygotował specjalną promocję.

Studenci rządzą - jeśli spełnią warunki…

Podstawowy warunek udziału w tej promocji to studiowanie na polskiej uczelni wyższej i wiek 18-26 lat. Z ubiegania się o nagrodę wykluczone są osoby, które mają lub miały konto w Santanderze po 1 marca 2018 r.

… i podejmą działania

Zdałeś powyższy egzamin, możesz przystąpić do promocji? To czytaj, co musisz zrobić, by dostać nagrodę. Na przystąpienie do promocji masz czas do 31 grudnia 2018 r. Lepiej nie odkładaj tego na ostatnią chwilę, bo choć pula nagród jest nieograniczona, to w gorączce przygotowań do Sylwestra możesz o tym zapomnieć.

 1. Podpisz umowę Konta Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną i usługą Santander online. Obejmuje ona Santander internet oraz Santander mobile, a także bankowość telefoniczną Santander telefon i usługę powiadomienia sms Santander sms.

  Będziesz musiał przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku. Nie możesz jej odwołać do chwili otrzymania nagrody na swoje konto.

  Pamiętaj, że musisz być jedynym posiadaczem konta. Nie ma znaczenia, w jaki sposób otworzysz konto – online czy w placówce.
 2. Wypełnij formularz na stronie promocji. Musisz przy tym zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach realizacji promocji.
 3. Pobierz na swój telefon aplikację mobilną Santander mobile i zaloguj się do niej.
 4. W ciągu 2 miesięcy wykonaj min. 10 płatności cyfrowych, tj. z użyciem Blika (nie ma znaczenia czy będzie to transakcja z kodem, czy prześlesz czek), Garmin Pay, Google Pay, Apple Pay, FitbitPay lub mobilnej karty do konta.

  Zasada jest następująca: zakładasz Konto Jakie Chcę w październiku – warunek musisz spełnić w październiku lub w listopadzie, otwierasz rachunek w listopadzie – na wywiązanie się z obowiązków dających prawo do nagrody masz czas w listopadzie i w grudniu.

Uwaga: otrzymasz dodatkowe 80 zł, jeśli założysz rachunek na , użyjesz kodu polecenia oraz spełnisz proste warunki aktywności. W ten sposób łącznie możesz zyskać nawet 180 zł bonusu. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby Ci polecić ten rachunek, skorzystaj z naszego kodu poleceń: 1013953301. Więcej o tej promocji piszemy w tym artykule.

Stówa na koncie

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiążesz się z warunków promocji, na Twoje konto trafi 100 zł. Warunkiem wypłaty nagrody jest, by Twoje Konto Jakie Chcę i Karta Dopasowana były w dniu wypłaty premii aktywne.

Nagrody nie podlegają opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych, więc nie musisz się martwić, że fiskus pozbawi Cię części pieniędzy.

Szczegółowe zasady promocji znajdziesz w regulaminie.

Zapamiętaj

W przypadku płatności Blikiem nie ma znaczenia, czy będą to transakcje z użyciem kodu czy czeku Blik. Ważne, by były to zapłaty za towar lub usługę.

Konto Jakie Chcę – musisz to wiedzieć

Konto Jakie Chcę dla osób w wieku 18-26 lat prowadzone jest za darmo. Nic nie zapłacisz za przelewy zwykłe i natychmiastowe (Express Elixir) wykonywane przez Internet, a także za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Twoja Karta Dopasowana też może być darmowa, o ile wykonasz nią w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych. W przeciwnym wypadku bank skasuje Cię na 5 zł.

Z pełną analizą konta Jakie Chcę zapoznasz się tutaj.

Czy warto sięgnąć po 100 zł?

Jedni powiedzą, że stówa to niewiele i za bardzo się z nią nie porządzi. Z drugiej strony, lepiej coś mieć, niż nie mieć nic. Przyznajesz nam chyba rację?

Trzeba też pamiętać, że Konto Jakie Chcę i związana z nim Karta Dopasowana to do ukończenia 26. roku życia bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. To może się bardzo przydać podczas wakacyjnych wojaży czy udziału w zagranicznych stażach lub programach. Nie będziesz wówczas musiał szukać bankomatu Santandera (w Polsce) lub martwić kosztami wypłat za granicą.

Tym, którzy nie są jeszcze przekonani, podpowiadamy, że udział w tej promocji można połączyć z przystąpieniem do innych programów, choćby do programu poleceń, w którym obie strony – polecający i polecony - mogą zgarnąć po 80 zł. Przekonany? Ruszaj do akcji!

Z ostatniej chwili

 • 21.05.2019 10:11

  Otwarcie Nest Konta w najnowszej promocji i wykazanie się aktywnością może przynieść 200 zł premii od Nest Banku.

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.