Strona kontaktowa serwisu najlepszekonto.pl

Dziękujemy za odwiedzenie serwisu najlepszekonto.pl. Jeżeli znalazłeś się na stronie kontaktowej, to prawdopodobnie zamierzałeś zgłosić problem, przekazać uwagę lub chciałeś zasugerować swoją sugestię. Nie krępuj się - wypełnij poniższy formularz i powiedz nam, co myślisz.

Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne.

Jak więc możemy zmienić serwis najlepszekonto.pl, aby lepiej spełniał Twoje oczekiwania?


Częste pytania

 • Jakie konto powinienem wybrać?

  Na chwilę obecną nie udzielamy spersonalizowanych porad związanych z wyborem rachunku.

  W naszej opinii, to Ty jesteś swoim najlepszym doradcą w kwestii wyboru produktów finansowych. Dobrze bowiem znasz swoje potrzeby, preferencje i ograniczenia. W związku z tym jesteś na najlepszej drodze, by wybrać optymalny rachunek dopasowany do swoich potrzeb.

  Poświęć kilka minut, sprawdź nasze analizy i rankingi kont bankowych i świadomie wybierz odpowiednie rozwiązanie.

 • Założyłem konto w waszym banku...

  Nie, nie założyłeś. My nie jesteśmy bankiem, lecz niezależną redakcją i jedynie opisujemy rachunki bankowe. Wniosek o konto złożyłeś w banku.

  Jeżeli nie wiesz, gdzie złożyłeś wniosek - napisz do nas, podaj nazwę konta, a skierujemy Cię do odpowiedniego banku, który udzieli Ci wszelkich informacji na temat Twojego rachunku.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.