100 zł premii dla osób do 26 roku życia za wyrobienie karty kredytowej w BZ WBK

Promocja zakończyła się dnia 30 czerwca 2018 r.

100 zł premii dla osób do 26 roku życia za wyrobienie karty kredytowej w BZ WBK Źródło obrazka: strona promocji

W swojej najnowszej promocji BZ WBK zachęca młodych klientów do aktywnego korzystania z kart kredytowych. Za wyrobienie dowolnej „kredytówki” ze swojej oferty i wykonanie za jej pomocą minimum 5 transakcji bezgotówkowych bank wypłaci nam aż 100 zł premii. Warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie w dniu zawarcia umowy o kartę darmowego rachunku osobistego Konto Jakie Chcę.

W promocji można zyskać 100 zł w gotówce, które zasili nasz rachunek osobisty.

Do kogo jest skierowana promocja?

Promocja skierowana jest to wszystkich osób pomiędzy 18 a 26 rokiem życia, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. W akcji mogą wziąć udział klienci, którzy posiadają lub zdecydują się na otwarcie rachunku osobistego Konto Jakie Chcę w BZ WBK. Do promocji mogą przystąpić tylko te osoby, które po 28 lutego 2018 roku nie posiadały jakiejkolwiek karty kredytowej z oferty BZ WBK.

Rejestracja w promocja możliwa jest do 30 czerwca 2018 roku.

Jak zdobyć 100 zł premii gotówkowej?

Promocja zorganizowana przez BZ WBK opiera się na bardzo prostych zasadach. Żeby otrzymać nagrodę, należy:

 1. Do 30 czerwca 2018 roku zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową.

  Uwaga: na dzień zawarcia umowy o kartę kredytową należy być posiadaczem lub współposiadaczem Konta Jakie Chcę w BZ WBK.
 2. W ciągu 14 dni od daty zawarcia umowy o kartę kredytową zarejestrować się jako uczestnik promocji, korzystając z tego formularza. Przystąpienie do akcji wiąże się z podaniem swoich danych osobowo-kontaktowych (w tym ważnego adres e-mail i numeru telefonu), a także wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w celach marketingowych.
 3. W miesiącu, w którym podpisano umowę o kartę kredytową (lub opcjonalnie w kolejnym miesiącu) dokonać za jej pomocą łącznie 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Organizator akceptuje także płatności dokonywane mobilną kartą kredytową jak również transakcje przez internet. Natomiast transakcje będące przelewami z rachunku karty nie będą uznawane.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie formalności wiążą się z wydaniem karty kredytowej, przeczytaj nasz poradnik.

Przekazanie nagród

Wszystkie osoby w wieku od 18 do 26 lat, które spełnią powyższe warunki, otrzymają 100 zł premii gotówkowej. Wypłata nagród nastąpi w formie uznania (wpłaty) Konta Jakie Chcę, należącego do uczestnika promocji. Wpłaty będą realizowane najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.

Przykładowo – jeśli podpiszemy umowę o kartę kredytową w marcu 2018 roku i spełnimy warunki stawiane przez organizatora, nagroda trafi do nas najpóźniej do końca czerwca.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto Jakie Chcę w BZ WBK

Konto Jakie Chcę to podstawowy rachunek osobisty w ofercie banku BZ WBK. Dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia, jego prowadzenie jest całkowicie darmowe, a opłatę za kartę można dopasować do swoich preferencji.

Wyróżnikiem rachunku na tle konkurencji jest możliwość dostosowania jego parametrów do potrzeb posiadacza. Przykładowo użytkownik Konta Jakie Chcę może skorzystać podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, usługi bezpłatnych wypłat z bankomatów za granicą czy zwrotów części wydatków dokonanych za media.

Pełną analizę konta możesz przeczytać tutaj. Konto Jakie Chcę możesz założyć na

Karta kredytowa 1/2/3

Karta kredytowa 1/2/3 to podstawowa „kredytówka” oferowana przez BZ WBK. W przypadku osób, które regularnie robią przy jej pomocy zakupy, karta będzie całkowicie darmowa. Wystarczy, aby w danym miesiącu wykonać przynajmniej 5 płatności na dowolną kwotę, aby bank nie naliczył opłaty za jej posiadanie (standardowa opłata to 10 zł).

Innymi atutami karty 1/2/3 są długi okres bezodsetkowy (do 54 dni), wysoki maksymalny limit kredytowy (nawet 50 tys. zł) oraz jedna z najlepszych na rynku oferty moneyback. Płacąc kartą 1/2/3 w supermarketach, restauracjach, fastfoodach czy na stacjach paliw, możemy otrzymać nawet 4% zwrotu z wydanych tam pieniędzy.

Więcej informacji o karcie kredytowej 1/2/3 znajdziesz tutaj.

Zdaniem redakcji

Lubimy promocje organizowane przez BZ WBK – głównie za nieskomplikowane warunki oraz hojne nagrody. Podobnie jest i w tym przypadku, gdzie w zamian za wyrobienie dowolnej karty kredytowej z oferty banku oraz wykonanie nią 5 transakcji otrzymamy 100 zł nagrody. Jedyne, o czym należy pamiętać, to posiadanie darmowego rachunku osobistego Konto Jakie Chcę oraz o tym, że w akcji mogą wziąć tylko te osoby, które nie ukończyły jeszcze 26 roku życia.

Osobom zainteresowanym najnowszą promocją BZ WBK zalecamy jednak ostrożność. Uczestnictwo w niej wiąże się bowiem z wyrobieniem karty kredytowej, która przy nieumiejętnym korzystaniu może stanowić źródło wysokich kosztów. O tym, na co zwracać uwagę przy korzystaniu z karty kredytowej, piszemy w tym poradniku.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.