Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

24 000 punktów (300 zł) dla nowych posiadaczy kart Mastercard Banku BPS

24 000 punktów (300 zł) dla nowych posiadaczy kart Mastercard Banku BPS
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje dla nowych i obecnych klientów Banku BPS i całej Grupy BPS pojawiają się bardzo rzadko. Każdą więc witamy z radością i zainteresowaniem, wnikliwie przyglądamy się jej zasadom. Tym razem do zdobycia dość atrakcyjnej nagrody - równowartości 300 zł w punktach programu Mastercard Bezcenne Chwile - wystarczy niewielka aktywność przez 3 miesiące po sięgnięciu po kartę tej organizacji płatniczej.

Uczestnicy promocji

Akcja „Z naszym Bankiem stać Cię na więcej” skierowana jest do osób pełnoletnich, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w okresie jej trwania podpiszą z Bankiem BPS lub z jednym z wybranych banków zrzeszonych w Grupie BPS umowę o nową kartę płatniczą. Może to być karta debetowa Mastercard lub karta kredytowa Mastercard Credit, także w wersji World.

Promocja potrwa do 20 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania puli nagród, których przygotowano 4486.

Uwaga: w akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które po 31 stycznia 2023 r. zrezygnowały z użytkowania innej karty danego typu (tj. debetowej lub kredytowej) lub zostały im wydane nowe "plastiki" jako duplikat, bądź w miejsce innej karty, która została zastrzeżona / zablokowana lub straciła ważność.

Regulamin promocji mówi, iż nie łączy się ona z własną akcją Mastercard odbywającą się pod hasłem "Punkty na start". Mimo to, właśnie z puli nagród w tej akcji zostaną wypłacone pierwsze nagrody dla klientów BPS. Dopiero po jej zakończeniu wszystkie bonusy będą płynęły ze wspomnianej wyżej puli przygotowanej w opisywanej promocji.

Aktywność zapewni sukces

Czas przedstawić działania, jakie trzeba wykonać, by zasłużyć na nagrodę.

Krok 1
Krok 1

Do 20 czerwca 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) podpisz z bankiem z Grupy BPS uczestniczącym w tej akcji specjalnej umowę o jedną z kart objętych promocją.

Krok 2
Krok 2

Po otrzymaniu karty przystąp do programu Bezcenne Chwile (Twoje konto w nim zostanie otwarte w ciągu 14 dni roboczych) i zarejestruj w nim otrzymany "plastik".

Jeśli uczestniczysz już w Bezcennych Chwilach z inną kartą/kartami, to Twoje działania sprowadzają się do podpięcia do swojego profilu nowej "debetówki" lub "kredytówki".

Bank sugeruje, by przystąpienia do programu Bezcenne Chwile / zarejestrowania w nim karty dokonać w ciągu 3 dni od daty aktywacji karty i jak najszybciej zacząć zbierać punkty standardowe za transakcje "plastikiem".

Krok 3
Krok 3

W ciągu każdego z 3 okresów 30-dniowych następujących po przystąpieniu do programu Bezcenne Chwile / rejestracji w nim nowego "plastiku", wykonaj otrzymaną kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Bonusowe 8000 punktów za każdy z 3 okresów, w którym spełniłeś warunki aktywności, otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni roboczych po miesiącu, w którym zrealizowałeś warunki aktywności.

Wyjaśnijmy powyższe kwestie na przykładzie: załóżmy, że umowę o kartę objętą promocją podpiszesz 15 marca i w tym samym dniu zarejestrujesz "plastik" w Bezcennych Chwilach, wówczas pierwszy 30-dniowy okres aktywności zakończy Ci się 14 kwietnia, a pierwszą nagrodę otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych w maju.

Transakcje bezgotówkowe, które wejdą w wymagany przez regulamin limit, możesz wykonać w punktach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych, przy czym płatność musi nastąpić w złotych polskich. Ważne, by zakup nie został zwrócony, nie był związany z grami losowymi, opłaceniem polisy ubezpieczeniowej czy wszelkiego rodzaju podatków i odsetek. Niedozwolone są również doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego SkyCash) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów.

Zabronione są też płatności w miejscach posiadających kody MCC wymienione w regulaminie:

  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne,
  • 6010 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z kas banków),
  • 6011 – instytucje finansowe (wypłata gotówki z bankomatów),
  • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi),
  • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
  • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty).

Gdybyś nie spełnił warunków aktywności w którymś z 3 okresów, to nie stanie się nic złego, po prostu Twoja łączna nagroda będzie odpowiednio niższa.

Przyznane Ci punkty będą ważne przez 3 miesiące, licząc od daty zapisania ich na Twoim koncie w Bezcennych Chwilach.

Nagroda zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Jest okazja - warto skorzystać

Jak wspomnieliśmy na wstępie, promocje dotyczące produktów banków zrzeszonych w Grupie BPS należą do rzadkości. Tak więc, jeśli spełniasz warunki uczestnictwa, to spokojnie rozważ uczestnictwo w opisywanej akcji. Trudno powiedzieć, kiedy może pojawić się kolejna okazja, by bez wielkiego wysiłku zdobyć tak atrakcyjną nagrodę.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Z naszym Bankiem stać Cię na więcej”

O banku

Bank BPS działa na polskim rynku od 1992 roku. Początkowo funkcjonował pod nazwą Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni SA. W 2002 roku przyłączono do niego pięć banków regionalnych i zmieniono nazwę na Bank Polskiej Spółdzielczości SA. Siedziba instytucji znajduje się w Warszawie.