Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł do Biedronki z limitem w koncie w Credit Agricole

50 zł do Biedronki z limitem w koncie w Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje rachunków osobistych i kart kredytowych zachęcające do sięgnięcia po te produkty są rynkowym standardem. Od czasu do czasu banki zachęcają także do skorzystania z innych elementów swojej oferty. Credit Agricole wpadł na pomysł, by zaoferować premię za uruchomienie limitu w koncie. W nagrodę za taki ruch bank proponuje 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka.

Kto może skorzystać z propozycji?

Akcja "Spraw sobie prezent z limitem w koncie" trwa tylko do 16 lutego 2023 r. Mogą w niej wziąć udział pełnoletni klienci Credit Agricole posiadający w tym banku jeden z rachunków objętych promocją: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie MOVE! lub Konto dla Ciebie VIP, ale nie korzystający dotąd z limitu w koncie.

Bank wymaga, by wnioskujący o limit w koncie miał dochody w wysokości minimum 1000 zł netto, a jeśli wnioskuje o limit w koncie wspólnym - dochody drugiego posiadacza tego konta muszą wynosić przynajmniej 800 zł netto. Jako, że mamy do czynienia z produktem kredytowym, trzeba się liczyć z badaniem zdolności kredytowej. Od jej wyniku bank uzależnia przyznanie (lub nie) limitu w koncie i jego wysokość.

Podpisz umowę o limit w koncie - otrzymasz 50 zł do Biedronki

Działania, które musisz wykonać, by zasłużyć na e-kod do Biedronki, sprowadzają się do zawnioskowania o limit w koncie i podpisania z bankiem stosownej umowy.

Krok 1
Krok 1

Sprawdź, czy:

  • masz aktywną aplikację mobilną CA24 Mobile – pełna korzyści. Jeśli nie, to ją pobierz i aktywuj;
  • wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od banku informacji o ofertach Partnerów Klubu korzyści.
Krok 2
Krok 2

Do 16 lutego 2023 r. zawnioskuj o limit w koncie w kwocie od 1 do 3 tys. (w wersji z opłatą roczną) podczas wizyty w placówce banku Credit Agricole lub kontaktując się z CA24 Infolinią.

Krok 3
Krok 3

Po zbadaniu przez bank Twojej zdolności kredytowej i przyznaniu Ci limitu podpisz z Credit Agricole umowę o ten produkt.

Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu Ci e-kodu do Biedronki otrzymasz do 15 marca 2023 r. w wiadomości sms lub powiadomieniu push.

Voucher znajdziesz w Klubie korzyści będącym częścią aplikacji CA24 Mobile w zakładce Moje nagrody.

Od momentu podpisania umowy limitu w koncie przez 2 miesiące bank obniży jego oprocentowanie o 14 p.p. Po tym okresie oprocentowanie będzie zgodne z tabelą oprocentowania, która obowiązywała w dniu zawarcia umowy.

Z kolei w momencie odnowienia limitu Credit Agricole naliczy opłatę za jego ponowne uruchomienie zgodnie z tabelą opłat i prowizji z dnia odnowienia. Zasady odnowienia opisane będą w umowie limitu w koncie.

Otrzymana nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Limit w koncie - co to za produkt?

Limit w koncie to usługa, która pozwala jego posiadaczowi korzystać z większej puli środków niż jego własne. Inaczej mówiąc, możesz wydać więcej, niż posiadasz realnie pieniędzy. Odsetki płacisz odsetki tylko wtedy, kiedy korzystasz z limitu. Bank odejmuje je od Twoich wpływów na rachunek.

Wysokość przyznanego limitu uzależniona jest od badania zdolności kredytowej klienta i jego dotychczasowej współpracy z bankiem. Limit przyznawany jest na ogół na 12 miesięcy, po czym przeważnie umowa zostaje automatycznie przedłużona na kolejny okres.

W ramach promocji musisz wybrać wariant z opłatą roczną. Jeśli tak zrobisz, to bank nie pobierze opłaty za przyznanie limitu, która wynosi aktualnie 2,5% przyznanej kwoty, min. 90 zł. Takie samy zasady naliczania opłat dotyczą przedłużenia umowy limitu oraz jego podwyższenia (prowizja liczona jest od kwoty podwyższenia).

Trzeba zachować rozwagę

Perspektywa otrzymania 50 zł do Biedronki bez większego wysiłku z pewnością jest kusząca. Trzeba jednak zachować rozwagę, by nie popaść w kłopoty finansowe. Pamiętaj, że korzystając z pieniędzy banku, będziesz ponosił dodatkowe koszty, zapłacisz też za odnowienie limitu na kolejny rok. Zanim zdecydujesz się na udział w tej promocji, dobrze się zastanów, przemyśl wszystkie plusy i minusy korzystania z limitu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Spraw sobie prezent z limitem w koncie"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.