Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł w gotówce lub 450 zł do Decathlonu za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

350 zł w gotówce lub 450 zł do Decathlonu za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, tradycyjnie przygotowująca promocje produktów BNP Paribas, zaprasza do udziału w akcji pod hasłem „Sportowo z kontem”, w której możesz wybrać swoją nagrodę: premię gotówkową w wysokości 350 zł lub bony o wartości 450 zł do sieci Decathlon.

Akcja ma potrwać do 30 listopada 2021 r. Nie można jednak wykluczyć, że zakończy się wcześniej, gdyż przyjętych zostanie tylko 3000 wniosków o otwarcie rachunku w ramach promocji. Przejdźmy zatem do opisania jej szczegółów.

Kto ma szansę na nagrodę

Premię lub bony mogą zdobyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, legitymujące się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

W dniu przystąpienia do akcji nie można być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Z uczestnictwa w promocji wyklucza także posiadanie lub współposiadanie rachunku osobistego w tym banku w ostatnich 12 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie.

Kilka miesięcy standardowej aktywności

Czas na szczegółową instrukcję otrzymania premii gotówkowej lub bonów zakupowych:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2021 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji (pamiętaj, że pula promocyjnych wniosków jest ograniczona!).

Na tym etapie musisz:

 • wybrać nagrodę: 350 zł w gotówce lub 450 zł w postaci e-kodów do sieci Decathlon,
 • zaakceptować regulamin akcji,
 • zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia,
 • wyrazić zgody na przekazanie organizatorowi przez BNP Paribas informacji, że spełniłeś wymagania zapisane w regulaminie i tym samym zasłużyłeś na bonus.
Krok 2
Krok 2

Po otrzymaniu wiadomości e-mail potwierdzającej dokonanie rejestracji skorzystaj z zawartego w niej linka prowadzącego na stronę, na której powinieneś złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (do wyboru są 3, piszemy o nich poniżej) i dostępem do bankowości elektronicznej. Na zrealizowanie tych działań masz czas także do 30 listopada 2021 r.

Uwaga: w formularzu rejestracyjnym i wniosku o konto musisz podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Krok 3
Krok 3

Podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie (odbywa się to w systemie Autenti za pośrednictwem unikalnego kodu SMS) i nadanie kodu PIN do karty musi nastąpić najpóźniej 14 grudnia 2021 r.

Krok 4
Krok 4

Do 31 grudnia 2021 r. wykonaj:

 • min. 1 transakcję Blik,
 • min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.
 • Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz wybraną uprzednio nagrodę: 50 zł w gotówce lub e-kod o wartości 100 zł do Decathlonu.
Krok 5
Krok 5

Powiadomienie o przyznaniu nagrody organizator prześle Ci do 18 stycznia 2022 r.

Jeśli wybrałeś premię gotówkową, w mailu znajdziesz link do bezpiecznego formularza, w którym powinieneś wpisać numer nowo otwartego rachunku i przesłać go do organizatora do 26 stycznia 2022 r.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz do 31 stycznia 2022 r.

E-kod do Decathlonu zostanie przesłany sms-em na numer telefonu jaki podałeś rejestrując swój udział w promocji, a gotówka będzie przekazana na nowo otwarty rachunek.

Krok 6
Krok 6

W styczniu 2022 r. spełnij następujące wymagania:

 • wykonaj przynajmniej 2 transakcje za pomocą Google Pay lub Apple Pay,
 • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Najpóźniej 22 lutego 2022 r. otrzymasz e-mail potwierdzający spełnienie wymagań regulaminu i gratulacje z okazji otrzymania kolejnej nagrody: 150 zł premii gotówkowej lub e-kodu o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.

Krok 7
Krok 7

W lutym 2022 r.:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł,
 • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 500 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu Ci premii gotówkowej lub e-kodu za realizację zadań w lutym otrzymasz do 22 marca 2022 r., a przekazanie bonusu nastąpi do 31 marca 2022 r. W zależności od tego, jaki rodzaj nagrody wybrałeś, będzie to albo 150 zł w gotówce, albo 150 zł w bonie do Decathlonu.

Istotne szczegóły

Pamiętaj, że warunkiem uzyskania każdej kolejnej części premii jest spełnienie wymagań uprawniających do otrzymania wcześniejszej.

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy wykonane przez Ciebie transakcje kartą, przelewy, a także wpływy na rachunek będą zgodne z wymaganiami regulaminu. Przeczytaj więc o ważnych szczegółach dotyczących tych operacji.

Transakcje Blikiem

Regulamin nie mówi nic o ograniczeniach odnośnie tego typu transakcji. Zgodnie z nim tego typu operacją jest

transakcja zainicjowana przez Klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi Blik, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów Blik generowanych w aplikacji mobilnej z usługą Blik.

Transakcje bezgotówkowe kartą

Regulamin dopuszcza operacje bezgotówkowe będące płatnościami za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych, w tym także bez fizycznego przedstawienia karty, np. transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, w tym zapłatę Google Pay czy Apple Pay.

Niedopuszczalne są natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blika, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (chodzi m.in. o płatności związane z grami hazardowymi, przekazami internetowymi czy u brokerów ubezpieczeniowych).

Przelewy internetowe

Przelew to polecenie przekazania środków z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej Gomobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Wpływ na rachunek

Bank BNP Paribas nie stawia bardzo rygorystycznych wymagań odnośnie wpływów. Może to być każdy przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

 • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki GOoptima);
 • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas (w tym dawny Raiffeisen Polbank).

Musi to być przekazanie pieniędzy z innego konta na nowo otwarty rachunek, np. przelew z z Twojego konta w innym banku. Pamiętaj, że wpłata gotówkowa też nie spełni wymagań regulaminu.

Informacje o nagrodach

Voucher podarunkowy do sklepów Decathlon otrzymasz na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym. Bon będzie ważny do 1 października 2023 r. Warunki korzystania z e-kodów Decathlon zawarte są w regulaminie na stronie tego serwisu.

Zwracamy Ci uwagę na jeszcze dwie bardzo istotne kwestie. Do chwili otrzymania ostatniej nagrody

 • musisz być posiadaczem rachunku i towarzyszących mu produktów;
 • nie możesz odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji w promocji.

Jeżeli w podanym wyżej terminie nie wskażesz numeru Konta Otwartego na Ciebie, które otworzyłeś w ramach promocji, i na które ma być przelana premia gotówkowa, to nie stracisz tego bonusu. Otrzymasz go w innym terminie, zależnym od daty przesłania organizatorowi numeru rachunku. Możesz to zrobić, wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected] . Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu to 2 listopada 2022 r.

Zdobyte premie będą zwolnione z podatku dochodowego, nie będziesz musiał się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Konto Otwarte na Ciebie – co warto wiedzieć?

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowo darmowy rachunek. Korzystając z niego, masz do wyboru jedną z trzech kart. Sugerujemy sięgnięcie po Kartę Otwartą na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł / mies., ale opłaty łatwo można uniknąć – wystarczy wykonać „plastikiem” w danym miesiącu przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe (prowizje za pozostałe dwie "debetówki” to 6 zł i 10 zł).

Zachęcamy do zapoznania się z analizą Konta Otwartego na Ciebie, w której znajdziesz m.in. dokładne omówienie funkcjonalności wszystkich kart z oferty BNP Paribas.

Inne bonusy

Po nawiązaniu współpracy z BNP Paribas możesz skorzystać z innych promocji, które bank co pewien czas organizuje dla swoich klientów.

Atrakcyjna premia przy umiarkowanej aktywności

Promocje Konta Otwartego na Ciebie z oferty banku BNP Paribas przynoszą bardzo różnorodne premie. Niektórzy nie przepadają za voucherami do konkretnego sklepu, gdyż możliwości wydania zdobytej nagrody są nieco ograniczone. Jednak w tym przypadku możesz wybrać, która nagroda jest dla Ciebie atrakcyjniejsza: 350 zł w gotówce czy bon o wartości aż 450 zł do Decathlonu.

Przemyśl więc tę propozycję i – jeśli zdecydujesz się wziąć udział w opisanej promocji – szybko podejmij działania, by nie wyczerpała się pula promocyjnych wniosków.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Sportowo z kontem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.