Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł do Allegro od Credit Agricole za płatności kartą kredytową Mastercard + zwolnienie z opłat

200 zł do Allegro od Credit Agricole za płatności kartą kredytową Mastercard + zwolnienie z opłat
Źródło: najlepszekonto.pl

W tej akcji nie musisz pamiętać o skomplikowanych warunkach. Podpisujesz umowę o jedną z kart kredytowych objętych promocją, wykonujesz 3 transakcje i 200 zł na zakupy w serwisie Allegro jest Twoje. Akcja „Spokojnego całego roku - karta podarunkowa” przygotowana przez Credit Agricole trwa do 31 stycznia 2023 r.

Dodajmy, że równolegle trwa druga promocja o bardzo podobnej nazwie, ale bez dopisku "karta podarunkowa". W jej ramach nie zapłacisz przez 36 miesięcy prowizji za obsługę karty kredytowej Mastercard Silver lub zostaniesz zwolniony w pierwszym roku z opłaty za wydanie karty Mastercard Gold a w kolejnych 24 miesiącach z prowizji za jej obsługę.

Dodatkowo bank nie pobierze od Ciebie prowizji za realizację przelewów z rachunku dowolnej karty kredytowej biorącej udział w tej akcji. Zwolnienie nie dotyczy opcji „Twoje Rachunki” i doładowania telefonu.

Karencja, czyli dla kogo jest ta promocja?

Jak to w promocjach bywa, także i tym razem są określone warunki uczestnictwa. O premię mogą starać się osoby, które w ciągu 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o wybraną kartę kredytową nie były posiadaczami "kredytówki" w Credit Agricole – dotyczy to obu kart biorących udział w tej promocji, czyli Mastercard Silver i Mastercard Gold, oraz kart Visa Standard, Silver i Gold

Bank wymaga również, by uczestnik promocji był także posiadaczem jego konta osobistego (do wyboru masz Konto dla Ciebie w wersji podstawowej, jak i VIP oraz MOVE!, a także PROSTOOszczędzające w dowolnej wersji). To generalnie dobra informacja, bo jeśli dotąd nie współpracujesz z Credit Agricole, to możesz zgarnąć za otwarcie rachunku osobistego nawet 555 zł premii.

Kilka kroków do premii

Lubimy promocje o przejrzystych, prostych zasadach, a akcja przygotowana przez Credit Agricole z pewnością do nich należy.

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej otwórz w Credit Agricole wybrany rachunek osobisty, np. Konto dla Ciebie; najlepiej w jednej z aktualnych promocji, by zgarnąć premię powitalną.

Jeśli posiadasz już ROR w tym banku, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 31 stycznia 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Mastercard Silver (z limitem min. 4000 zł) bądź też Mastercard Gold (min. limit 5000 zł). Najwygodniej zrobisz to za pośrednictwem strony banku.

W formularzu zaznacz zgody na kontakt telefoniczny i mailowy.

Krok 3
Krok 3

Po podpisaniu umowy:

  • aktywuj aplikację mobilną CA24 Mobile - pełna korzyści. Musisz mieć ją aktywną do chwili przekazania nagrody;
  • przystąp do Klubu korzyści. W tym celu kliknij w aplikacji mobilnej w zakładkę Korzyści (w prawym dolnym rogu), a następnie wybierz sekcję Klub korzyści, po czym wyraź zgodę na otrzymywanie od Credit Agricole informacji o ofertach partnerów Klubu.

Jeśli jesteś już jego członkiem, to sprawdź tylko, czy masz wyrażoną zgodę na otrzymywanie ofert.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy o wybraną kartę kredytową wykonaj nią przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

Bank przekaże Ci elektroniczny voucher do Allegro w ciągu 60 dni od daty podpisania umowy o "kredytówkę". Będziesz mógł go odebrać w Klubie korzyści w sekcji Moje nagrody. O otrzymaniu karty podarunkowej zostaniesz poinformowany SMS-em wysłanym na numer podany podczas zakupu karty kredytowej.

Uwaga: należną Ci nagrodę musisz odebrać w ciągu 3 miesięcy, licząc od dnia otrzymania wiadomości. Termin jej ważności upłynie 10 listopada 2023 r.

To musisz wiedzieć

Oprócz tradycyjnych płatności kartą bank honoruje również transakcje Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay i SwatchPAY.

Wartość nagrody jest w całości zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Informacje o zasadach korzystania z bonów do Allegro znajdziesz w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?

Karty kredytowe Silver i Gold w Credit Agricole

Karty kredytowe z oferty Credit Agricole pochodzą od Visa i Mastercard, ale tylko te z logo tej drugiej organizacji biorą udział w opisywanej promocji.

Choć w ramach promocji bank zwolni Cię w początkowym okresie posiadania karty ze związanych z nią opłat, to zanim przystąpisz do akcji, zapoznaj się z kosztami dotyczącymi "kredytówki". Dzięki temu będziesz miał świadomość, z jakiego rzędu opłatami musisz się liczyć po zakończeniu okresu promocyjnego.

Karta kredytowa Mastercard Silver jest dostępna już przy dochodzie min. 1400 zł, za jej wydanie nie poniesiesz opłaty.

Karta kredytowa Gold to już znacznie wyższe opłaty. Jej wydanie kosztuje aż 190 zł, ale można uniknąć tego kosztu, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Opłaty roczne w kolejnych latach są uzależnione od tego, ile zapłacisz kartą w roku poprzednim, czyli 0 zł przy transakcjach na min. 18000 zł, 75 zł przy płatnościach od 12 do 18 tys. zł i 190 zł przy transakcjach niższych niż 12 tys. zł.

Przypominamy, że biorąc udział w opisywanej promocji, w pierwszym roku unikniesz opłaty za wydanie karty.

Sposób na obniżenie wydatków

Cieszy nas, że Credit Agricole zdecydował się zaproponować kolejną promocję dotyczącą kart kredytowych. Podobają nam się bardzo proste warunki uzyskania bonusu i zwolnienie z opłat za kartę na długie miesiące.

Jednocześnie mamy jednak kilka uwag. Pierwsza: ograniczenie promocji do kart Silver i Gold, które niestety nie należą do tanich (mimo możliwości uniknięcia opłat). Druga: określenie minimalnego limitu karty, który uprawnia do otrzymania premii.

Jeśli oferta Credit Agricole Cię nie przekonuje, spójrz na nasz ranking kart kredytowych i zastanów się nad inną promocją "kredytówek" – jest w czym wybierać!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Spokojnego całego roku"
  2. Regulamin promocji "Spokojnego całego roku - karta podarunkowa"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.