Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Smartfon vivo Y11s (o wartości 499 zł) za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym

Smartfon vivo Y11s (o wartości 499 zł) za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym
Źródło: najlepszekonto.pl
Citibank - Citi Simplicity - Smartfon Vivo

Citi Handlowy powrócił do premiowania za skorzystanie z karty Simplicity nowoczesnym telefonem. Za spełnienie warunków regulaminu możesz otrzymać smartfon vivo Y11s z wyświetlaczem 6,51”. Bank wycenił nagrodę na kwotę aż 499 zł brutto – taka wartość premii musi robić wrażenie nawet w kontekście bonusu za kartę kredytową.

Wskazówka: jeśli nie potrzebujesz telefonu, rozważ skorzystanie z alternatywnej promocji, w której nagrodą jest bon o wartości 400 zł do wydania na Allegro.

To jednak nie koniec – uczestnicy tej promocji mogą łatwiej unikać opłaty za korzystanie z karty głównej (i ewentualnie dodatkowej) przez kolejnych 12 miesięcy.

Z oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, otrzymaj telefon Vivo oraz zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach” możesz skorzystać do 22 listopada 2021 r. Co ważne, w tej promocji nie ma odgórnie wyznaczonego limitu bonusów, tak więc każda osoba, która spełni zadania postawione przez organizatora, otrzyma od banku obiecaną nagrodę.

Kto może wziąć udział w promocji?

Chętnym do skorzystania z oferty specjalnej bank stawia kilka ograniczeń. Przede wszystkim z akcji wykluczone są osoby, które od 1 stycznia 2020 r. posiadały w Citi Handlowym główną kartę kredytową. Z promocji nie mogą również skorzystać nierezydenci przebywający w Polsce oraz obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Do wzięcia udziału w promocji konieczne jest wyrobienie karty kredytowej, a to oznacza, że powinieneś posiadać zdolność kredytową. O kartę kredytową Citi Simplicity możesz zawnioskować, jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, Twój dochód wynosi min. 1200 zł netto i w swoim obecnym miejscu zatrudnienia pracujesz przynajmniej od 3 miesięcy (alternatywnie prowadzisz działalność gospodarczą min. 2 lata i osiągasz dochód min. 2500 zł netto miesięcznie).

Przed podpisaniem umowy będziesz musiał dostarczyć do banku aktualny dokument potwierdzający uzyskiwany przez Ciebie dochód. Lista akceptowanych przez bank dokumentów dochodowych znajduje się w regulaminie promocji.

Jak zgarnąć nagrodę o wartości ok. 500 zł?

Bank nie stawia wielu warunków w tej akcji. Aby zyskać cenną nagrodę, powinieneś pamiętać o poniższych krokach:

Krok 1
Krok 1

Do 22 listopada 2021 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku.

Krok 2
Krok 2

Zawrzyj umowę i aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku okaż w Citibanku dokument potwierdzający Twoje dochody (wykaz znajdziesz w regulaminie).

Krok 4
Krok 4

Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową, zaloguj się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile (poza wcześniej wspomnianą aktywacją karty).

Krok 5
Krok 5

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł.

Informacja
Informacja

O spełnieniu warunków otrzymania nagrody zostaniesz poinformowany w wiadomości w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym osiągnąłeś wymaganą sumę wydatków „kredytówką”.

Nagroda
Nagroda

Smartfon vivo Y11s zostanie wysłany na Twój adres korespondencyjny w terminie 60 dni od momentu przesłania wiadomości o spełnieniu warunków uprawniających do zdobycia nagrody.

Przykład: jeżeli zawarłeś umowę o kartę Citi Simplicity we wrześniu, to na zalogowanie do aplikacji mobilnej masz czas do końca października, a na wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1000 zł – do końca grudnia.

W promocji dodatkowo zyskasz możliwość łatwiejszego uniknięcia opłat za kartę przez cały rok. Zaczynając od drugiego okresu rozliczeniowego (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), w każdym miesiącu wykonaj kartą (lub nośnikiem zbliżeniowym) transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł. Standardowo musiałbyś wydawać aż 1000 zł miesięcznie, więc to spore ułatwienie.

Dodatkowe informacje

Zgodnie z regulaminem w akcji nie zostaną uznane tzw. transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi lub zasilaniem elektronicznych portfeli), a także przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. Możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

Warunkiem otrzymania smartfona jest, by w dniu jego przyznania Twoja karta Citi Simplicity była nadal aktywna.

Pamiętaj, że każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jednego smartfona vivo Y11s. Urządzenie jest objęte 27-miesięczną gwarancją producenta.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity do niedawna wyróżniała się brakiem opłat za korzystanie z niej, ale od pewnego czasu bank pobiera prowizję, której można na szczęście uniknąć.

Pamiętaj, że w tej promocji przez 12 miesięcy nie będziesz płacił za "kredytówkę", jeśli wydasz nią w danym okresie rozliczeniowym min. 300 zł. Po roku, w kolejnych miesiącach opłaty unikniesz pod warunkiem, że dokonasz kartą Citi Simplicity transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł.

Po odebraniu premii, o ile nie chcesz korzystać z tej "kredytówki", możesz ją zamknąć, aby nie generowała żadnych kosztów (o ile oczywiście spłacisz terminowo swoje zadłużenie).

Cenna nagroda za płatności kartą kredytową? To się opłaca

To dobrze, kiedy banki oferują różne premie za skorzystanie ze swojej oferty. Jak widać, Citibank nie poprzestaje na bonach zakupowych, a czasem nagradza nowych klientów także fizycznymi bonusami. Za zamówienie kredytówki Citi Simplicity i wykonanie nią transakcji na min. 1000 zł możesz otrzymać smartfon vivo Y11s o wartości 499 zł z nowoczesnym aparatem i pojemną baterią.

Zasady akcji nie są skomplikowane. Wymóg wydania 1000 zł może wydawać się trudny, ale to w gruncie rzeczy około 333 zł miesięcznie, a tyle możesz w sumie wydać na najzwyklejsze zakupy. Do tego w promocji łatwiej unikniesz opłaty za korzystanie z kredytówki, dzięki czemu stanie się ona dla Ciebie bardziej opłacalna.

Warto połączyć przyjemne (fajna nagroda) z pożytecznym (codzienne zakupy) i rozważyć udział w tej promocji. Powodzenia!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, otrzymaj telefon Vivo oraz zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach”

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.