My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Wyrób kartę Citi Simplicity i odbierz od Citibanku Smartfon Oppo o wartości 799 zł brutto!

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.

Wyrób kartę Citi Simplicity i odbierz od Citibanku Smartfon Oppo o wartości 799 zł brutto!
Źródło: strona promocji

Promocyjna machina Citibanku działa niestrudzenie. Do 7 (!) aktualnie dostępnych ofert specjalnych bank właśnie dorzucił kolejną. Tym razem nagrodą za wyrobienie karty Citi Simplicity jest smartfon OPPO AX7 4GB/64GB o wartości 799 zł brutto. Co więcej, pula nagród nie jest limitowana, tak więc każdy uczestnik ma szansę na zdobycie tej cennej nagrody (oczywiście po spełnieniu kilku warunków).

Atrakcyjne promocje związane z kartami kredytowymi Citi Handlowego nikogo już nie dziwią. Marketingowcy Citibanku nie ustają w wysiłkach, by namówić klientów do wyrobienia karty Citi Simplicity i co rusz proponują oferty specjalne, w których można otrzymać ciekawe nagrody. Bonusy w poszczególnych akcjach są zróżnicowane i mogą mieć postać bonu zakupowego, punktów w programie Priceless Specials, dwuletniego bezpłatnego dostępu do serwisu TIDAL, a nawet... środków na spłatę zadłużenia w innym banku.

W najnowszej akcji bank przewidział jednak nagrodę rzeczową w postaci smartfona OPPO AX7 4GB/64GB o wartości 799 zł brutto. Dodajmy w tym miejscu, że smartfon jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a do tego nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Bank zaprasza nowych klientów

Najnowsza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które od 1 stycznia 2017 nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. W akcji nie mogą wziąć udziału nierezydenci Polski oraz osoby zawodowo związane z bankiem.

Dodajmy w tym miejscu, że uczestnicy promocji muszą spełnić także określone kryteria dochodowe i wiekowe (te warunki są stawiane wszystkim klientom wnioskującym o kartę kredytową, także tym, którzy ubiegają się o produkt poza akcją).

W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Rejestracja w promocji jest możliwa do 20 listopada 2019 r.

Wyrób kartę, bądź aktywny i odbierz nagrodę

Jeśli masz ochotę na nowego smartfona w promocji Citibanku, powinieneś wykonać kilka prostych kroków. Oto one:

Terminy spełniania poszczególnych kroków mogą brzmieć nieco zawile, posłużmy się więc konkretnym przykładem. Jeśli podpiszesz umowę o kartę w sierpniu, to na transakcje kredytówką i zalogowanie się do bankowości elektronicznej (internetowo lub mobilnie) masz czas do końca listopada.

Warto pamiętać!

Weź pod uwagę, że organizator będzie uznawał wszystkie transakcje bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, dokonywane w punktach handlowo- usługowych, jak również płatności dokonane bez fizycznego użycia karty (w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie, elektronicznie lub poprzez Citibank Online). Pod uwagę nie zostaną jednak wzięte przelewy z rachunku karty, tzw. transakcje szczególne oraz transakcje zwrócone. Do “transakcji szczególnych” bank zalicza następujące operacje:

  • wypłatę środków pieniężnych z limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • transakcje w urzędzie pocztowym,
  • transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

I jeszcze jedna bardzo ważna informacja - na dzień przekazania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna!

Kilka słów o nagrodzie

Chińska marka Oppo pojawiła się w Polsce w styczniu 2019 r. Oppo szczyci się posiadaniem 32 tys. patentów, 6 centrów badawczych i obecnością na blisko 40 rynkach w różnych częściach świata.

Smartfon OPPO AX7 cechuje się dobrymi parametrami przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Dane techniczne urządzenia prezentują się następująco: bateria o pojemności 4230 mAh, ekran o przekątnej 6,2 cala, 64 GB miejsca na dane oraz trzy aparaty fotograficzne - aparat do selfie o rozdzielczości 16 Mpx i tylne kamery wyposażone w sensory 13 Mpx + 2 Mpx.  Warto też zwrócić uwagę na wytrzymałą obudowę pokrytą szkłem Gorilla® Glass, które zwiększa odporność na zadrapania.

Smartfon OPPO
Kliknij, aby powiększyć

Czy warto wybrać kartę Citi Simplicity?

Obecnie karta Citi Simplicity jest jedną z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, ponadto możesz z niej korzystać na bardzo dogodnych warunkach (przykładowo: okres bezodsetkowy wynosi 56 dni i należy do najdłuższych oferowanych przez banki).

Atrakcyjna nagroda – ale dla aktywnych

Niewątpliwym atutem najnowszej promocji jest wysokość nagrody - rzadko kiedy bank rozdaje smartfony o wartości prawie 800 zł. Trudno jednak nie zauważyć, że w zamian oczekuje od Ciebie sporej aktywności - zdobycie bonusu wiąże się z transakcjami kartą o łącznej wartości min. 4000 zł. Na ich wykonanie będziesz miał jednak prawie 4 miesiące, to zaś powinno trochę ułatwić Ci sprawę (będziesz mógł rozłożyć wymaganą płatność ''na części" i wywiązać się z warunku, kiedy będzie to dla Ciebie wygodne).

Oczywiście, jest należysz do osób, które nie rozstają się ze swoją „kredytówką” i używają jej na co dzień do opłacania zakupów – ta oferta nie powinna sprawić Ci problemów. Jeśli jednak nieczęsto sięgasz po swój „plastik”, to może się zdarzyć, że warunki akcji okażą się dla Ciebie zbyt trudne.

W ten sytuacji rozważ udział w innych akcjach związanych z kartą kredytową Citi Simplicity. Skorzystaj z okazji, że jest w czym wybierać i dopiero wtedy podejmij ostateczną decyzję!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon OPPO AX7 4GB/64GB

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W 2001 r. połączył się z Citibankiem i odtąd funkcjonuje na rynku pod nazwą Citi Handlowy. Bank w swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność i indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w Citi można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Czytaj więcej

Komentarze