Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym.

HIT: wyrób darmową kartę Citi Simplicity i odbierz od Citibanku Smartfon OPPO AX7 o wartości 799 zł!

HIT: wyrób darmową kartę Citi Simplicity i odbierz od Citibanku Smartfon OPPO AX7 o wartości 799 zł!
Źródło: strona promocji

Atrakcyjne promocje związane z kartami kredytowymi Citi Handlowego nikogo już nie dziwią. Marketingowcy Citibanku nie ustają w wysiłkach, by namówić klientów do wyrobienia karty Citi Simplicity i co rusz proponują oferty specjalne, w których można otrzymać ciekawe nagrody. Tak jest i w tym przypadku.

W najnowszej akcji bank przewidział jednak nagrodę wyjątkową, bo rzeczową, w postaci smartfona OPPO AX7 4GB/64GB o wartości 799 zł brutto. Dodajmy w tym miejscu, że smartfon jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a do tego nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Bank zaprasza nowych klientów

Najnowsza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które od 1 stycznia 2017 nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. W akcji nie mogą wziąć udziału nierezydenci Polski oraz osoby zawodowo związane z bankiem.

Dodajmy w tym miejscu, że uczestnicy promocji muszą spełnić także określone kryteria dochodowe i wiekowe (te warunki są stawiane wszystkim klientom wnioskującym o kartę kredytową, także tym, którzy ubiegają się o produkt poza akcją).

W przypadku osób fizycznych wymogi banku są następujące: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą – wiek min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Rejestracja w promocji jest możliwa do 20 listopada 2019 r.

Wyrób kartę, bądź aktywny i odbierz nagrodę

Jeśli masz ochotę na nowego smartfona w promocji Citibanku, powinieneś wykonać kilka prostych kroków. Oto one:

Krok 1
Krok 1

Do 20 listopada 2019 r. wypełnij i prześlij do banku dedykowany formularz kontaktowy zamieszczony na tej stronie internetowej, a następnie podpisz umowę o kartę.

Przed zawarciem umowy przekaż bankowi wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody (ich listę znajdziesz w załączniku do regulaminu).

Krok 2
Krok 2

W ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę przynajmniej raz zaloguj się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3
Krok 3

Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonaj transakcje bezgotówkowe swoją nową kartą o łącznej wartości min. 4000 zł.

Informacja
Informacja

O spełnieniu warunków przyznania nagrody zostaniesz powiadomiony w specjalnej wiadomości wysłanej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Taką informację otrzymasz nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki oferty.

Nagroda
Nagroda

Smartfon zostanie wysłany przesyłką kurierską na Twój adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od otrzymania wiadomości o wypełnieniu wymagań akcji.

Terminy spełniania poszczególnych kroków mogą brzmieć nieco zawile, posłużmy się więc konkretnym przykładem. Jeśli podpiszesz umowę o kartę we wrześniu, to na transakcje kredytówką i zalogowanie się do bankowości elektronicznej (internetowo lub mobilnie) masz czas do końca grudnia. 

Bank zaznacza, że na wysyłkę nagrody ma 60 dni, ale z komentarzy do poprzedniej edycji promocji wynika, że realizuje ją już w dwa tygodnie.

Warto pamiętać!

Weź pod uwagę, że organizator będzie uznawał wszystkie transakcje bezgotówkowe kartą główną, dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, dokonywane w punktach handlowo- usługowych, jak również płatności dokonane bez fizycznego użycia karty (w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie, elektronicznie lub poprzez Citibank Online).

Pod uwagę nie zostaną jednak wzięte przelewy z rachunku karty, tzw. transakcje szczególne oraz transakcje zwrócone. Do “transakcji szczególnych” bank zalicza następujące operacje:

  • wypłatę środków pieniężnych z limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • transakcje w urzędzie pocztowym,
  • transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

I jeszcze jedna bardzo ważna informacja - na dzień przekazania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna!

Kilka słów o nagrodzie

Chińska marka Oppo pojawiła się w Polsce w styczniu 2019 r. Oppo szczyci się posiadaniem 32 tys. patentów, 6 centrów badawczych i obecnością na blisko 40 rynkach w różnych częściach świata.

Smartfon OPPO AX7 cechuje się dobrymi parametrami przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Dane techniczne urządzenia prezentują się następująco: duża bateria o pojemności 4230 mAh, ekran o przekątnej 6,2 cala z charakterystyczną i stylową "łezką", 4 GB pamięci RAM, 64 GB miejsca na dane oraz trzy aparaty fotograficzne - aparat do selfie o rozdzielczości 16 Mpx i tylne kamery wyposażone w sensory 13 Mpx + 2 Mpx.  Warto też zwrócić uwagę na wytrzymałą obudowę i ekran pokryty szkłem Gorilla® Glass, które zwiększa odporność na zadrapania. Więcej informacji o urządzeniu prezentuje poniższa recenzja filmowa:

Czy warto wybrać kartę Citi Simplicity?

Obecnie karta Citi Simplicity jest jedną z najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i posiadanie, ponadto możesz z niej korzystać na bardzo dogodnych warunkach (przykładowo: okres bezodsetkowy wynosi 56 dni i należy do najdłuższych oferowanych przez banki).

Atrakcyjna nagroda – ale dla aktywnych

Niewątpliwym atutem najnowszej promocji jest wysokość nagrody - rzadko kiedy bank rozdaje smartfony o wartości prawie 800 zł. Trudno jednak nie zauważyć, że w zamian oczekuje od Ciebie sporej aktywności - zdobycie bonusu wiąże się z transakcjami kartą o łącznej wartości min. 4000 zł. Na ich wykonanie będziesz miał jednak prawie 4 miesiące, to zaś powinno trochę ułatwić Ci sprawę (będziesz mógł rozłożyć wymaganą płatność ''na części" i wywiązać się z warunku, kiedy będzie to dla Ciebie wygodne).

Oczywiście, jeśli należysz do osób, które nie rozstają się ze swoją „kredytówką” i używają jej na co dzień do opłacania zakupów – ta oferta nie powinna sprawić Ci problemów. Jeśli jednak nieczęsto sięgasz po swój „plastik” (lub nie planujesz w niedalekiej przyszłości większych zakupów), to może się zdarzyć, że warunki akcji okażą się dla Ciebie zbyt trudne.

W tej sytuacji rozważ udział w innej akcji związanej z kartą kredytową Citi Simplicity. Najlepszymi na ten moment alternatywami są:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon OPPO AX7 4GB/64GB

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.